Rady pre lukostrelcov

pred 12 rokmi 3 mesiacmi #61179 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Rady pre lukostrelcov
Alexs. Diky za spinovane sipy. Fakt idu velmi dobre. Zajtra vyskusam s nimi max dostrel. Konciky su drevene-self nock s parohovou vlozkou. Chlopi tento sano je sikovny. Mali by ste vidiet ake luky robi. Teraz ma 48#Lul z liesky s dostrelom 171m. Natah asi 28". Je aj na predaj. Drzte sa pani, Sano dik za sipy!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61208 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Rady pre lukostrelcov
Alexs, nebuď padavka a pekne vráť svoj luk na fórum lukostrelec. Nebolo to vôbec zlé.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61211 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Napiš na meil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61212 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
zas to odoslalo na peter 476 nevim kto to je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61525 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
bowyer,v čera som mal na lukostrelec.cz nove foto lukou a komplet to odstranili a adm.nereaguje nevieš prečo? Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61540 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Z toho si nedelej, tam jsou proste idioti mne vymazali nejmene 100x na Brodci se ten Hawkwind chvastal ,ze je buh a koho nema rad, ci se mu nelibi toho zakaze po trech prispevcich ,zkus tam dat foto treba do tlacharny tam to muze projit ja tam psal treba nekolikrat a nejmene mne 2x vymazali, nez to proslo,,,,mnoho stesti:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61542 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
je to tam sama banda,viem že ta tam vymazavali potom očo to tam je,ket ti bez dôvodu len tak odstrania prispevok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61612 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Jeste neco o tom lukostrelci ,zkus to dat do tlacharny ,tam to vymazavaji nejmene a kdyz to vymazou dejto do jineho vlakna ja treba mam vlakno, jak byl jsem tak neoblibenej , ze jeden idiot mi otevrel vlakno a myslim si ,si ze mne jeste navymazali za tu dobu co tam pisu.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61613 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Ja im serem na cely lukostrelec,na fecebooku si dam zrobyt web stranku,ten lukostrelec tam ak niekto pride a začne čitat čo tam ty idioti pišu sami si urobya mienku, verzus emanon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61616 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Na lukostrelci jsou extremni pitomci , ale na jinych forech jsou super pitomci jako je knife .cz ///Brodec ///
<br/>indiani .cz a ja si to vse nepamatuji ----ja face book nechci ani videt ,ani neposilam zadne foto atd oni dost spionuji a tak jim to neulehcuji ,ja kdyz jsem na googlu vytloukl svoje jmeno jasne jsem se tam nasel a dokonce i adresu z Mass jak jsem bydlel okolo
<br/>Bostonu ty dve nejstarsi adresy tam nejsou, ale adresy stare asi 24 let tam jsou, tady kazdy policajt ma v aute notebook tak at na mne nechteji zadne ID mohou si mne najit na pocitaci a jestli to hlupaci neumi at mne k tomu pusti tady nikdo nemusi mit zadnou bumazku i kdyz ja mam ridicak asi od 18 let a tak jsem si na nej nejak zvyknul a co rika o Kejvalovych lucich je pakarna, vsak ja s nima strilim a prodavam a to delam od roku 2006 a mnoho jsem jich navrhoval a kopiroval ,ted uz to nedelam Kejval se to uz naucil i kdyz mu to trvalo asi 10 let ....Jelikoz prodavam na e-bay jeho luky jsem prodal do Spanelska a Australie a budoucnost ukaze jak rikam, ja mam tuhle stranu zemekoule mel jsem dotazy z Evropy jako Francie a Italie a tam posilam jenom jeho stranku at si to tam koupi.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61624 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Rady pre lukostrelcov
Aha. Uz zacinam chapat. Robia sa diskusnym forumom, fotkami, falosnymi recenziami... Dnes ako som bol pre agatove dyhy, asi jeden tipek z dielni ma luk, ale asi tomu nerozumie... Kukal na mna ako panna na k....a. Treba sa vypracovat na vyssi level ako oni a hotovo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61628 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
super.Auž máme novi zákon ak požičaš auto a ak ta osoba prekročí rýchlost tak zaplati pokutu majitel vozidla. Ak budeš lepit nechaj to v klidu 42h a až potom stym začni pracovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61629 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
oprava po 24hod jaj som ale duro sori.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61635 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
geronimo1,pozeral som ....Fairview našiel som tam sklad alebo take niečo su tam dve oranžove strechi,len tak si pozram neakych tých egzotou,skušal som na svojom všetko je krasne vidno;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61636 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Navim na jake mapy si se dival ,ale jestli jsi nasel nejaky sklad ,tak jsou asi 200 m metru vedle - musis se dat na zapad a ten sklad zkrachoval pred lety ,na mape muzes videt i ty zlute hrboly na silnici a take moje auto jestli stoji pred barakem ,kazde asi 2 mesice satelit to automaticky fotografuje..... a je videt auto jedouci po ulici ,kdyz tam zrovna jede ,clovicka nevidis---- jinak vidis vse co je vetsi, nez 3m v prumeru .....Na pocitaci a mape mohu videt vse na svete a jasne nesmi to byt pod zemi.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61640 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
idem robyt celodrevo ale dam mu šlachy a neviem sa rozhodnut ohladpm dlžki.Našiel som tri žlte body kde su domy,to len tak kukam ake tam je prostredie atd.Nazvi oblasti tu nebudem davat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61643 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Rady pre lukostrelcov
Staci 1,50 cm a 3 vrstvy slach ono to bude dost dlouho schnout, ale je to prakticky nezlomitelny luk velka nevyhoda je ze diky te slache v lete a v zime bude rozdilny tah az 20 liber ,celodrevo bez slachy musi byt dlouhe asi 1,70 cm ale vykyv rozdilu na tahu nebude tak rozdilny ,jasne vyhodne je si koupit nejaky starsi drevolaminat .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61644 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Rady pre lukostrelcov
Pani. Mal som zlepene 2vrstvy agatu 2mm hrube. Bez sklovlakna a s tkaninou. S tkaninou to bolo pevnejsie. Ale 80cm kus som prehol na polovicu. Bez sklovlakna to prasklo o cosi skor. Titebond III je vazne pecka. Trime to velmo dobruo...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61646 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Ešte som nešlachoval no skusim okolo 160cm reflex špice,šlach mam dost.JK ma šedu strechu oproti trom susedom z hnedou strechou.Na lavej strane oranž auto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61647 od alexs
Odpoveď od alexs na tému Rady pre lukostrelcov
Pošli foto na meil,ak pojdeš na F tak predtým prezvon na mob.Počuj už netestuj a daj to do kopi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 291 návštevníkov a žiadni členovia on-line