Lovecka lukostrelba

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54706 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
ahojte... môžete mi poradiť.. ako sa nastavuje náťah na XTR kladkách ako má Turbohawk, Alphamax a pod??? treba na to lis alebo nie??
<br/>
<br/>potreboval by som chalani vááážne poradiť.. objedanl som si luk z www.bogensportwelt.de a tam so mnou pekne vyje...vajú... objednal aj zaplatil som ho minulú stredu.. a keby tam dnes kamarát nevolal že čo sa deje ani nič neviem bo na maili mi neodpisovali.. objednal som si luk so silou 70 lbs a 29 náťahom.. no lenže ako som sa dnes dozvedel.. ich dovozca im ho zatial ani nedopravil a ani im nenapísal že či vôbec dopraví.. je možnosť že na to budem čakať dva až tri mesiace a na to ja nervy nemám.. vraj ak chcem vártia mi všetky prachy... alebo mi ponúkli varianty.. 70 librový luk s 27 náťahom.. je to turbohawk.. kamoš sa ich pýtal či sa dá prestaviť náťah na 29 ale tá ženská nevedela je to len telefonistka.. tak ak dobre viem Turbohawk je v dvoch variantoch.. náťah do 27 palcov a od 27 palcov.. takže by sa bolo asi dobré opýtať ktorá z týchto dvoch to je.. a potom či sa to dá prestaviť.. neviete mi neikto poradiť.. som skutočne zúfalí neviem si dať rady.. som úplne hotový.. predstavte si že mi na maili neodpovedali.. tak sa kamoš zľutoval a dnes tam zavolal.. boh vie kedy by som sa dočkal odpovede od tých posraných nemcov..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54707 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
No nieje to seriozna firma,lebo stále ho má v ponuke...vraj na sklade.Je možné že to je daň za tie super ceny:xA peniaze popredu? nikdý§

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54708 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
ale iná možnosť platby neexistuje.. takže si vyber.. ty hovoríš že si objednávaš zo zahraničia.. to mi nechceš snád povedať že ti to posielajú na dobierku... to je hlúposť.. ani z polska ani z madarska ani z iných krajín nechcú posielať na dobierku.. jedine češi a aj tý už s tým začínajú mať problém.. no a to že ho majú kvázi na sklade ma vytáča do zúrivosti.. sú to pekný ...... zahryznúť si do jazyka jedine.. nervy moje..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54709 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Lovecka lukostrelba
z nemecka nebol problém s predajom na dobierku.každopádne vďaka, mal som v pláne z toho obchodu objednávať a už viem že by to bola chyba.ale držím ti palce, ja osobne by som bral prachy a mrkol niekde inde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54711 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
turbohawk mas od 26-27,5 a 28-30 pokial viem
<br/>ja mam powerhawk s M4 kladkami a menim natah bez lisu v danom rozsahu
<br/>kladky XTR neviem ako to maju,ale myslim,ze to bude podobne,ved postuduj US fora,tam to najdes urcite
<br/>tak,ked nemaju a nevedia ci budu mat,zober peniaze spat a kup inde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54712 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no aj tak uvažujem.. ale ešte som im napísal že o ktorú verziu ide.. teda čo sa náťahu týka či do 27 alebo nad27.. písal som aj na www.wildlife-marketing.de či ho majú na sklade alebo nie že kolko by to asi trvalo a pod.. som zvedavý čo mi odpíšu.. no a dalej už nie je odkial objednať.. všade to je potom o 100 až 250 euro drahšie.. a kupovať turbohawk za 650 euro je hotové bláznovstvo.. takže ked si to zoberieš nemám ani odkial objednať.. ešte z anglicka ale neviem po anglicky.. nemčina ešte v pohode ale angličtina pomenej takže s nimi by som jednať nemohol a nemôžem zakaždým niekoho otravovať.. dosť čo mi kamoš pozrel každý mail čo som poslal do nemecka (pre istotu)... dosť ma to sere.. bo to jednanie sa skôr podobá na to slovenské :D stalo sa že som na mail čakal 7 dní kým mi odpovedali.. takže t oje pecka.. vieš možno ty budeš mať inú skúsenosť.. kamoš odtial objednal a luk mal za tri dni doma.. takže preto som sa rozhodol objednať odtiaľ.. no to ich jednanie ma skutočne zaskočilo... ak ten turbohawk nebudú mať s tým vačším náťahom tak jednoznačne berem prachy.. a objednávam možno niečo iné alebo od inakadiaľ.. popýtam sa na to čo majú na sklade a pozisťujem veci.. ku...va najprv ma naťahovali so zameriavačom jeden takmer celý mesiac.. potom som sa rozhodol že serem na ten zameriavač že zoberem druhý a tentokrát ma zas dostali s lukom.. bohovské fakt vydarené

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54713 od bushidoTN
Odpoveď od bushidoTN na tému Lovecka lukostrelba
ruedigerkettler-bogensport.de/Compound.html
<br/>www.archerydirect-shop.de/html/de/1/gid/...0.06590/content.html ( tu máš aj fajn ceny )
<br/>www.disport.it/Catalog/language1/Default...e&GV=Pagina.html ( taliansko )
<br/>
<br/>možno si niečo nájdeš.a čo sa týka prekladu, tak skús www.translator.google.com
<br/>oni sa z toho vysomária :)
<br/>čo sa týka anglicka a írska, dá sa to, ale záleží od typu účtu, vzhladom na inú menu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54714 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
moc krát dík.. o týchto stránkach som nevedel.. dakujem ti ešte raz...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54715 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
až budeš mat problem,Môžem ti predať 5 mesačnú kateru za tie peniaze.a ešte ti dám aj záruku.Je perfekt nastavená 28 a môžem v poho urobiť 28,5.A sú borci ktorý uštrikovali druhé káble,a dostali aj 29inchov náťah.Takže takto by sa dalo.Ja by som chcel niečo takéto,preto skúšam popredať čo sa dá.www.bogensportwelt.de/HOYT-Vantage-Elite...-Target-Spiral-X-1-2 Ale od tialto asi nie,ked sú taký obchodníci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54716 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
myslíš za 450 euro?? a aká dlhá by bola tá záruka?? ak môžeš pošli mi fotky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , kolko libier? náťah 28 hovoríš? a odkial si?? ak tak by som si ju chcel vyskúšať..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54717 od guban1
Odpoveď od guban1 na tému Lovecka lukostrelba
popozeral som si tie Alexove luky a mozem len lutovat ze som k tejto stranke neprisiel skor.ale co uz.Clovek sa uci aj na clastnych chybach.keby som sa v buducnosti mal rozhodnut,tak urcite ma zaujali dva luky.z black line classic recurve a reflexne deflexni longbow.je ten recurve rychlejsi ako ten reflex/deflex?pripadne ake su medzi nimi rozdiely?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54718 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
kludne za tých 450. som zo okr Senica.Nieje moc strielaná.Káble atetiva ti vydr.min rok.Kludne si môžeš prísť vyskúšať.Veď bez toho to ani nejde.Uvidíš že tych 6inch.BH sa chová pri Katere uplne inak ako pri iných lukoch.Proste to natiahneš a to sa ani nepohne.Žiadny skrut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54719 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
inak zajtra odchádzame na suťaž do toho divína

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54720 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
A ešte ti možno poviem kde som kupoval a za koľko,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54721 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no ja na tej sútaži budem tiež na 100% tak to môžem pokukať.. bolo by dobré keby si sa ozval na mail.. ja by som dal tebe ale ty by si mi nehal číslo aby sme sa tam našli.. organizátory sú moji kamaráti.. takže ja tam budem behať niekde okolo nich a pomáhať.. no som moc zvedavý.. celkom sa teším.. tam to môžeme všetko predebatovať.. len mi napíš na mail aby sme sa potom sťukli..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54723 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
a na aky mail ti mám napisat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54724 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54726 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Vse zalezi na tom jak dlouhy mas natah do 28 palcu veskery Alex bow je ok ,ale pokud je to 30-31 palcu tam je treba vybirat delsi luky .Hybrid o delce 56 palcu nebude stacit ,ale recurve bow co je 60 palcu bude OK a long bow o delce 66-68 palcu tez pude postacovat ....recurve je vzdy rychlejsi nez long bow ,ale kratky hybrid ,temer dosahuje rychlosti recurve ...
<br/>Pokud ma luk ve stredu bambus cili je lehci nez javor =dosahuje pri bambusu vetsi rychlost a v tomto pripade je lepsi trochu priplatit za bambus .
<br/>Jinak ja ty Kejvalovy luky prodavam zde uz pet let a tak jsem jiz par dostal na trh ,tak ruzne kolem koluji . Ted jsem dostal z te rady black line a tak bude zase co prodavat v te depresi co zde mame ,trh moc nejde a pred nekolika lety to bylo znacne lepsi . Jinak kdyz si koupis tyto luky tak to jasne vyjde daleko levneji ,nez nakup kladkovych luku co jsou drahe atd kdyz uz strilis tradicni luk ,tak Alexbow je dobry ,kdyz se vyhnes zakazkovym lukum co jsou drahe a jsou urceny predevsim pro bohate Nemce ,ale luk nestrili lepe ,nebot je slepen na stejne forme stejneho tvaru ,pouze co jej dela drazsi je pouze drahe drevo co luk obsahuje ,jako je drahy eben atd ....
<br/>Je absolutni nesmysl jit po luku co ma velikou rychlost ,nebot bude zakonite nepresny a pouze s nim velmi rychle mineme a to je vse ,vzdy je nejlepsi luk co ma pouze lepe nez prumernou rychlost ,ale strili tam kam se divame ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54728 od mojluk
Odpoveď od mojluk na tému Lovecka lukostrelba
takze viacery pojdete na tu sutaz.tak pravdepodobne tam pojdem aj ja s ostatnymi.dufam ze sa tam svami stretnem a poradite techniku strelby a ine info.oki
<br/>:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54733 od guban1
Odpoveď od guban1 na tému Lovecka lukostrelba
No,tak s tou situaciou trhu atd,mas celkom pravdu.Zatial este pracujem,no ale ako to bude dalej to nevie nikto.takze som uz zacal pomaly setrit dokial pracujem.vzdy je lepsie mat nieco skor,ako vobec.pisal si mi ze ked strielam tradicni,tak Alex bow je dobry.mal si na mysli konkretne ten jeho luk ktory pomenoval podla seba Alex?alebo vseobecne jeho luky?aby som povedal pravdu,tak sa mi ten Alex zapacil hned ako som ho uvidel na obrazku a este ten classic recurve.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 561 návštevníkov a žiadni členovia on-line