Lovecka lukostrelba

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60048 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Ja chodim aj na 3D 460/65.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60049 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Odpisali?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60051 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Nikde jsem nepsal vzit si 40 lib luk a jit na grizzlyho .Ani je nemam sanci jit na tohoto medveda ,nemam tech 30 000 $ co lov stoji kdybych byl resident Colorada tak medveda muzu strelit jen za cenu loveckeho listku a ja nikoho neznam tam kde medvedi ziji a tak zbyva jen placeny lov, nebo se odstehovat do Colorada a nemam chut trpet pul roku snehem .....Linda Graham ta byla nekolikrat na Aljasce a na medveda grizzlyho pouzivala svuj recurve 45 liber nikdy medveda netrefila, ale strelia mnoho cernych medvedu /baribal/ velikosti grizzlyho vypaseni na dlouhou kanadskou zimu meli 500 liber /227kg/a sip medvedem lehce proletl ....
<br/>Fred Eichler pouziva recurve o sile 54 liber a medveda prostreli zkrz nazkrz .Pouze na ledniho medveda pouzil luk 57 liber ......40 liberni luk zastreli vsechny zvirata co jsou tady a kolem neni dovoleno strilet cerne medvedy i kdyz casto ve meste visi nekde na strome jak jsou plasi hledaji pouze jidlo a my jezdime v autech a tak nejsou nebezpecni ,snizeni na tuto vahu jsme delali pouze pro zenske ,nebot prumerny vek lovce je 45 let a tak musime zapojit zeny a mladez to je polovina obyvatel v narode......
<br/>Strilet 65 liberni luk na 3D je nesmysl i kdyz ja jsem to take delal ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60060 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Máš pravdu geronimo, nenapísal si to priamo. Pridal si len video o love gryzzliho kladkovým lukom a za ním napísal doslova: Polovicka sipu v tele medveda,rekneme 15 palcu =38,1 cm ..... na loveni doporucuji 45 liberni luk
<br/>Ako sa to dá ináč vysvetliť?
<br/>Ale nechajme to, ja som reagoval len preto, aby si nemýlil začiatočníkov a neznalcov. Howgh...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60061 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Jedine co musi zajemci chapat je ze do tradicniho luku treba recurve musi byt sipy jeste tezsi, nez do kladkoveho luku a ty spicky pouze dvojrezne co se nerozpadnou, kdyz je strelime do zvirete ......V Anglii roku 1346 v bitve u Krescaku lukostrelci meli luky o tahu 100 liber a pouzivali vlastne dvou sipu ,battle shaft co byl sip na dalku ,co je tento luk dostrelil asi 270 m a ty slouzily na zranovani muzstva a koni a pak na skutecnou praci byl sip co vazil ctvrt unce /asi neco pres 10 dkg/ ,ten zacal byt pouzivan az kdyz se armady priblizily na asi 140 m,on jej 100 liberni luk moc daleko nedostrelil ......Odtud jsou ty legendy jak sip zabil 3 neobrnene pesaky v rade, jak se pesak skryval za konem a sip proletel konem a pesakem adt ....battle shaft je sip tezky 700 grains a teto vahy vyuzivame v lovech v Africe na tkz Plains game a to jsou ty ruzne zebry a velke antilopy.....
<br/>Musim se smat vsem tem amaterum jak se snazi prorazet prsni pancir rytiru sipem co ma polovicni vahu ,nez mel v minulosti a nikdo nechape ,ze vsechny hroty sipu byly rezave a tak kazde skrabnuti sipem bylo nebezpecne i kdyz clovek neumira na otravu krve ihned ,14 dni asi neprezije ,umrtnost zasazeni anglickym sipem bylo 90 % at byl clovek zasazen kamkoli a nebo jen skrabnuti u Krescaku Anglicani vystrileli na nepritele co mel armadu asi 60 000 asi 1,5 milionu sipu ,kazdy lukostrelec mel k dispozici 96 sipu ,48 sipu nesl v toulci a zbytek byl na vozech 10 000 sipu na vuz ......
<br/>Je to legrace jak nekteri lukostrelci dnes natahnou i 100 liber a vystreli 15 sipu a mysli si jaci jsou borci ,musi vystrilet vsech 96 sipu a mit jeste sily na dlouhy boj mecem:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60141 od sitka
Odpoveď od sitka na tému Lovecka lukostrelba
Geronimo,
<br/>to co píšeš je nesmysl. Za prvé, lov na grizzlyho pořídíš od $10000 nahoru a hlavne nežije v Coloradu, ale pouze v Idaho, Wyoming, Washington a Montana a je chraněný! může se lovit jen na Aljašce co se USA týče a v Kanadě, kde žije v provincie Britská Columbie, Alberta, Yukon teritory a území severozápadu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60148 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba

<br/>
<br/>Ja si myslel ,ze ten park je tak veliky ze zasahuje do nekolika statu a jestli jsem se zmylil tak ja bral cenu z Aljasky kde byl jeden z mych kamosu a ten strelec platil 30 000 $ v Coloradu jsou mozna levnejsi a grizzly je pouze druh hnedeho medveda velmi podradne rozliseni ....
<br/>
<br/>Ja jasne nemam ani tech 10 000 $ na medveda a musim se spokojit s cernym medvedem co stoji odstrel cenu loveckeho listku 40$ a je tam vzdy jeden medved asi 8 000 jich zije v Severni Karoline ,......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #62308 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
www.sunbow.sk/
<br/>
<br/>Dalsi web je to mix se spotrebnim zbozim a luky ze dreva .Luky dostreli karbonovym sipem o vaze 400 grains 250 m a tezsim drevenym sipem dostreli asi 220 m a luky maji tahu maximalne tak 55 liber ,komu se muzika nelibi at si ji zavre at ho nevyrusuje......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #62497 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62637 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Jak se divate na olympiadu? Divim se ,ze USA je stale sportovni velmoc co se tyce lukostrelby tak vsichni ti vytezove maji za zaklad loveckou lukostrelbu s kladkovyn lukem i kdyz ted strili recurve na olympiade a tak jsem cetl ze ten jeden vitez zastrelil kladkovym lukem medveda /baribala ve svych 11 letech a druhy vitez jeste pred hrami zastrelil kladkovym lukem poustniho srnce a jeho otec take to bylo v Arizone,tak strilel recurve olympijske toho stylu teprve 6 let a ted tech 50 000 $ co mu da asociace za zlatou placku utrati za lov v Jizni Africe a jasne lukem ,cili kladkovym lukem zde strili miliony a tak si jej berou i tihle vitezove ,nebot je jim jasne ze tim recurvem by nic netrefili hlavne tim stylem co strili na terce vzdalene 70 m .....Jasne uspesny lovec se musi naucit tak strilet kladkovym lukem ,ze trefi pivni tacek asi na 30 m tady je vek lovcu asi 47 let mladez je moc leniva jepsi je mlatit hry na pocitaci ,ale ten mladeznik co se tomu venuje ma tady raj na zemi ,muj sverenec ted pres leto strili recurve asi 400 ryb a 3 mrazaky ma narvane !!!
<br/>
<br/>Tak jsem se dozvedel ,ze sitka je nekde v zapadni Canade a tak by mel napsat jak se vede az pujde kolem Mcdonaldu co bude mit WiFi tak se muze kouknout na internet.....Nemusi si kupovat novy Notebook staci neco 2 roky stareho a bude platit i polovicku ceny,nakonec nemusi mit vubec nic ja si vzpominam jak jsem cekal na opravu auta a tak tam meli pocitace a tak jsem se napojil na internet kouknout se co mi pisi!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62645 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Lovecka lukostrelba
ahoj geronimo ja som si myslel že so sitkom ste sa už stretli a predpokladal som nejaké lovecké úspechy no na tie ryby sa tiež chystám ale kušou tak uvidíme, možno od hanby sa ani nepriznám že som nič netrafil 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62646 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Tam kde je sitka je ode mne asi tyden jizdy autem ,tak asi setkani se konat nebude ,ono pres kontinent je to neco pres 3 dny jizdy autem a to musime jet a mne by to trvalo asi 6 dni jak se znam a tohle je jeste dale .....Kusi rybu lehce trefis strili se tak do 10 m .....to neni zadna veda .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62650 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Lovecka lukostrelba
geronimo1 sitka prešiel pol sveta a ty neprejdeš pol ameriky :) :) :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62651 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Nemam takoveho cestovatelskeho ducha a byl jsem ve state Maine na severu jak tam ma hranice s Canadou pak jsem byl na Niagare a pak v Jizni Karoline mesto Charleston a jasne vsechyno

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62652 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Vsechno mezi tim procestoval jsem to autem,jasne muzes sednout na letadlo, ale nic neuvidis a ja nikam necestuji jenom abych nekam cestoval to je dobre pro ty co maji penize , ze je mohou palit a jasne to co mohou delat nekde v Motane, mohu delat take a ono je tady vse daleko pouze mesto meri city -limit asi 30x 30 km a to je vlastne zapadakov v Californii jedes po delce mesta Los Angeles a je to asi 300 km nevyjedes z mesta na druhe strane v New Yorku je to same a treba mne trvalo 4 hodiny ,nez jsem se z toho bordelu vymotal .......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62654 od miro6446
Odpoveď od miro6446 na tému Lovecka lukostrelba
geronimo1 veď ma neber úplne vážne ja som ťa chcel trochu podpichnúť a myslel som to položartom ale ta veľkosť vašich city ma ohromuje a určite by som sa tam nechcel ocitnuť za volantom prajem pekný deň :) :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62657 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Zde se delal ridicak nejdrive byl na 4 roky a ted je to na 8 let ,nebot poznali, ze mohou usetrit vice penez .Tak ja mam osobni identifikaci pouze ridicak nejake bumazky tedy neexistuji ,kazdy stat si vydava svuj ridicak co je uznavan jinymi staty a nakonec ja zadnou identifikaci nepotrebuji jsem a mohu se sam vygooglovat na pocitaci co ma kazdy policajt v aute a tam je i kde jsem bydlel i vice jak pred 22 lety a jak rikam jestli policajti neumite s pocitaci pracovat puste mne k tomu ja se vygoogluji.....Jinak 1 galon /3,78 l stoji ted 3,54 $/ klesa a stoupa to rychle za sebou .....nekteri do prace jezdi i 60 mil asi 100km stravi na ceste pres 2 hodiny ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62750 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62858 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Nevim proc nas clen sitka nenapise jak se mu dari v Canade a co zastrelil v Canade.Ted muj bracha jede do Egypta doprostred k Rudemu mori a tak jsem mu pripominal at se odtud ozve , on ze uvidi ze v Africe se za vse plati nehorazne penize tedy i za pripoj na internet WIFI tam v Africe se kazdy kazdeho snazi odrbat ten komunismus tam dobre funguje a lidi se na neho tesi co na tom ze chcipaji hlady asi sitka mel dost tech reci myslivcu co vyrvavaji do sveta ,ze sip nic nezabije a musis mit kulovnici aby jsi splnil petilety plan dan stranou a vladou.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 8 mesiacmi #63118 od snipko
Odpoveď od snipko na tému Lovecka lukostrelba
Prosím napíšte mi ako zistím svoj náťah?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.171 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 554 návštevníkov a žiadni členovia on-line