Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2373 od perdix
Automat není přítelkyně, ale můj - Lucka má kozlici Berettu ve 20. Jinak je to Fabarm, mám ho šest let a jsem s ním maximálně spokojen - hlaveň má 66 cm, je lehký, s výměnnými choky univerzální zbraň na cokoliv, je tam zkouška na ocelové broky a je jenom tříranný.
<br/>Střílet s tím můžeš náboje od 24 do 56 gramů.
<br/>Jak jsem psal, spokojenost je veliká, nastřílel jsem s tím dost zvěře a i na závodech se dá umísťovat na předních místech. Oproti klasickým dvouhlavňovým brokovnicím má spoustu výhod - váha, cena, jedna hlaveň=neměnný zásah apod.
<br/>Pokud bych ale kupoval automat teď, což mám v plánu, tak bych šel na 100% do Benelli, případně Browning nebo Beretta. Každopádně je v dnešní automat ideální zbraň.
<br/>Další dotazy rád zodpovím ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2442 od zalesak
AHOJ TAKI AKO SI DOPADOL NA VYSTAVE?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2484 od lesak
Miso2 mas pekne fotky, ale nie som si isty ci su tvoje. Mozes mat z toho problem. Len tak na okraj:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2485 od lesak
Miso2 prepac hlboko sa ti ospravedlnujem bol to moj omyl.:-o Mas ozaj pekne fotky. Len sa mi videlo ze som ich uz niekde videl a napokon som zistil ze su naozaj tvoje. Este raz prepac.:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2496 od Vladosyn
ahoj tomas prosímťa ozvy sa mi na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2505 od LEON
nevím jestli jste slyšeli o velkém českém pytlákovi jestli ne tak se podívejte na trofeje na www.myslivost.cz možná lovil i u vás

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2510 od ivbe
mali sme ho aj v hlavnzch vecernych spravach, podla poctu trofeji to musel robit dlhorocne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2513 od tibo
LEON-pardon-psík na dráte zežral týždňový prídel krmiva pre môjho psa vypil kýbel vody a lež som vybavil útulok pre zvieratá,do druhého dňa zmizol viac som ho nevidel ani o ňom nepočul.Možno sa vrátil pôvodnému majiteľovy kto vie,kde je jeho koniec...
<br/>Odpoved´ na pokec,AHOJKI

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2538 od tibo
POĎAKOVANIE-vďaka našim poľnohospodárom a ich jedom na hlodavce sme plán lovu splnili a v súčasnej dobe prekračujeme--a to sme ešte nepoľovali- taktiež POĎAKOVANIE patrí aj kompetentním orgánom, ktoré tieto JEDY povolili používať v takom ohromujúcom rozsahu!-zver už padla pár myší tiež a ostáva už len človek!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2539 od johny
My sme dnes prešli revír, strelil som dve líšky ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2540 od Tomas
ahoj Vlado napísal som ti na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. ak ti to neprišlo pošlem ti novi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2541 od tibo
Pozor na besnotu-líšky sú trovené tiež-túto troviacu sezónu jedna,to je začiatok,vlani bolo najdených sedem,žiaľ nedá sa to dokázať:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2564 od johny
Včera som strelil tri líšky a mačku. V našom revíri by si sokoliari prišli na svoje. Ale zvláštne že aj keď sa premnožili líšky, jesto aj zajace. Túto zimu to líškam nedarujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2565 od LEON
gratuluju asi tam máte lišek dost já ji nepotkal už hodně dlouho ale začíná se nam docela rozmnožovat psik mývalovitý a koček máme dost tak maj psi co dělat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2627 od johny
Môžete mi prosím vás povedať ako je to s besnotou??? Používam samozrejme gumené rukavice a igelitové sáčky, takže do kontaktu s líškou neprídem, ale ako je to s vírusom na koži líšky??? Koľko vydrží a zničí ho chémia pri vyrobení kože???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2630 od kurt
Výrus mimo tela hostiteľa vydrží veľmi krátko. Hynie pri kontakte so vzduchom. Možno sa môže krátku dobu udržať tesne pri koži, ale musel by sa tam dostať slinami, alebo krvou. Po vyrobení kože by teda mal byť výrus úplne zničený. Teoreticky by sa ti nemalo nič stať aj keby si chytil besnú líšku, ale v praxi by som to nerobyl. Na koži sa nachádzajú drobné ranky ktoré sú vstupnou bránou pre infekciu. Ešte vjedna vec: ak máš podozrenie na besnotu si povinný to okamžite nahlásiť na okresnú veterinárnu správu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2633 od johny
Vďaka Kurt, ukľudnil si ma a aj pána, ktorý mi vyrába kože. Ešte som nestrelil &quot;podozrivú&quot; líšku, ale keď sa tak stane, určite to ohlásim. Ešte raz ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2678 od tibo
Neviem či som dobre rozumel-Čtv2,29.11 o17,40hod.český ochranári chcú loviť norka amerického(tchora)dôvod-polovníci to majú zakázané?!?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2689 od Vladenko
Johny: S tou besnotou sú stále problémy. Tak ako mi povedal doktor infektológ u ktorého sa nechávam očkovať proti besnote. Nevie prečo ľudia ,hlavne poľovníci podceňujú rizikom nakazenia, keď sa môžu nechať preventívne očkovať proti besnote. Ja to robím už piaty rok, a mám po problémoch. Na začiatku dostane človek najprv tri vakcíny a potom po roku jednu. Tá mu už zaručuje imunitu na dva roky. A vždy po dvoch rokoch jedna vakcína znovu na dva roky. A je po problémoch. Môžem líšku aj aportovať. Napriek tomu tak isto používam rukavice a snažim sa nedostávať nejak zvlášť do kontaktu s holými rukami. U nás v združení (PZ Rača - Bratislava) Strielame okolo 25 -30 líšok a už je asi 6 ľudí takto očkovaných. Jedna vakcína stojí 450 korún. Je to maličká injekcia s tenučkou ihlou a pichá sa do ramena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2692 od garfield
Zdravím páni máte niekto skúsenosti s puškohľadom DONTOP 3-19x50 so svetelným bodom?Aká krajina ho vyrába a koľko môže stáť nový?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 539 návštevníkov a žiadni členovia on-line