Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #896 od lankaster
Poradťe mi prosím kde nájdem plné znenie zákona §282/2002 ?Ďakujem lankaster.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #897 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #898 od Baikal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #985 od lankaster
Priatelia polovníci a vyznavači športovej streľby.Dňa 9.7 2005 poriada naše PZ Hurban Beckov strelecké preteky v brokovej streľbe na asvaltové terče ,BECKOVSKÉ KOLO,o pohár starostu obce.Strieľa sa zo siedmich stanovíšť na štrnásť terčov,z veľkej a malej veže.Preteky poriadame v rámci 7. BECKOVSKÝCH LETNÝCH SLÁVNOSTÍ,čo je príležitosť pre návštevu našej obce, nielen pre poľovníkov ktorí si môžu zasúťažiť a posedieť v príjemnom prostredí nášho areálu TEHELNA,ale aj pre ich rodinných príslušníkov ktorí môžu navštíviť množstvo šermiarských atrakcií ktoré sa v ten ďeň poriadajú na hrade Beckov,iných kultúrnych ktoré sa poriadajú v podhradí ,alebo navštíviť trhovisko ktoré je súčasťou letných slávností.O zábavu a kultúrne vyžitie je postarané do rána.Budeme radi keď nás navštívite.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1007 od jager
Lankaster budem tam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1013 od tibo
Kam to zaradiť???
<br/>TV--Muzik Box--1.7.2005---čas-16_10hod.
<br/>
<br/>reperská skupina--VEC
<br/>videoklip --NA HORACH
<br/>Nechcel som veriť vlastným očiam;na začiatku klipu partia naháňa terénnym autom
<br/>čriedu srnčej zveri po zasneženom poli.To všetko v čase núdze anajviššej starostlivosti
<br/>v zime.
<br/>A momentálne sú najväčší frajeri!?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1142 od Vladosyn
Zdravím neviem kde to mám napísať tak to napíšem sem
<br/>Ponúkame
<br/>Chcem osloviť hlavne nadšencov domácich miláčikov
<br/>
<br/>Takže k veci ponúkame 4,5 ročného Írskeho setra ktorý má absolvovanú
<br/>výstavu- výborný CAC
<br/>Dokonale zvládnutý zkladný výcvik ,,lahni,sadni,aport&quot;
<br/>Nehodí sa však na poľovné účely, ale je vhodný do domácnosti.
<br/>Je veľmi prítulný a pokojný.
<br/>Cena - zdarma okamžitý odmer samozrejme s PP
<br/>
<br/>Schopnosti a znalosti predvediem
<br/>
<br/>Objednávka na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>alebo- Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Po prijatí vášho e-mailu Vám odpovieme kedy a kam si pre psíka môžete prísť .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1143 od Vladimir
To je tvoj pes? A to ma byt &quot;vykopnuty&quot; od svojej svorky len preto, ze nie je vhodny na polovacky? Alebo ma aj ine vady? Alebo ma nejake &quot;vady&quot; majitel? Necudujem sa, ze niektori polovnici bez vycitiek odstrelia na prvy pohlad skveleho cistokrvneho psa, ked dokazu urobit toto vlastnemu &quot;clenovi rodiny&quot;. Ak su v tom velmi vazne rodinne problemy / napr. smrt alebo vazne zdravotne problemy majitela/, tak sa ospravedlnujem za ton svojho prispevku. Len to nenapis na nejake psickarske forum, lebo budu na teba asi velmi nahnevani a mozno aj &quot;sprosti&quot;. Hlavne ak to napises tak, ako si to napisal tu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1144 od Vladosyn
+ pridané Pes nie je náš je to z jednej rodiny ktorá z vážnich dôvodov ho musela dať preč...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1145 od Vladosyn
A Vlado ,, Ak by sme ho nevzale a nechceli ho niekam dať asi by teraz bol niekde zakopaný !!!!! Len Tak aby si sa nemusel rozčulovať aj ked z psíčkarských fór viem že rozčúliť sa vieš dobre len toľko ,,,, ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1146 od LEON
z jakeho důvodu nemůže být použitelný pro myslivos,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1147 od Vladosyn
No je veľmi šikovný len neá v sebe pud lovca a poľovníka .... Zver nevystavuje a bojí sa rany myslím že je to dostačujúci dôvod ... A bol od malu len v byte a preto nebude s neho poľovník ale je veľmi pekný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1148 od Vladosyn
Celý príbeh bol tak že jednému dievčatku kúpily ako darček maznáčika lenže ked vyrástol tak bol prekážkou dali ho jednej rodine ktorá sa teraz rozliezla po svete a o psa sa nemá kdo starať a je to smutné

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1149 od Vladimir
Napadlo ma to, ze to tak moze byt a preto som tam vsunul aj tuto vetu: &quot;Ak su v tom velmi vazne rodinne problemy / napr. smrt alebo vazne zdravotne problemy majitela/, tak sa ospravedlnujem, za ton svojho prispevku&quot; Ale ty si to napisal tak, ze &quot; sa chces zbavit psa, lebo nie je vhodny na polovacky &quot; tak sa necuduj, ze som trocha &quot;vzblkol&quot;. Mas pravdu, rozculit sa viem bezkonkurencne co do rychlosti i intenzity. A to sa uz dlhe roky s tym pokusam bojovat. Ale dari sa len po troche. :-o Ale do bitky v krcme sa do celkom hodi. :-p Keby si to napisal, tak ako to je, t.j. ze ste zachranili setra pred utratenim a ze mu hladate novy domov, tak ti napisem dakovny prispevok cely &quot;vykvietkovany&quot; . Tak sa ospravedlnujem. Pokusim sa zamysliet nad nejakym dobrym clovekom, ktory by sa mohol postarat o stastny zvysok jeho zivota. Ak uz budes niekoho mat, daj vediet nech to zastavim. Len napis este viac podrobnosti o psovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1150 od Vladosyn
neviem dám sem fotku ?
<br/>D´fam že majitela nového nájdeme čoskoro...
<br/>Lebo zase taký seter je dosť žrádla na viac a ujo má tých psov viac ... napr taký argo je najmladší chovný pes na slovensku má 2 roky a 5 skúšok a je to vuška starať sa o toľkých psov ... Ale myslím že každému by došlo luto psa a aj ked on nemôže sa o neho dobre postarať tak sa pokúsi pohladať niekoho kdo sa o neho postará s láskou ...
<br/>PS : Aj ja sa ospravedlnujem že som to nepovedal jasne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1152 od gabo
Otázka pre všetkých!!!!!!!! Kto vie kedy budú Svätohubertské slávnosti 2005 vo Sv. Antone????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1153 od Vladosyn
myslím že 3 a 4 septembra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1192 od johny
Potrebujem uplne vypadanu brokovnicu ZP 16/16 lebo si chcem dat spravit gulovy dvojak. Nemate niekto???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1258 od Vladosyn
Zdravim ak má niekdo na predaj Lesnicu alebo lesný roh alebo vie kdo predáva za prijateľnú ceny ,,
<br/>Rád by som kúpil ďakujem :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1270 od miso
Milí priatelia poľovníci! Práve som spustil svoju stránku, zaoberajúcu sa prevažne poľovníckou streľbou. Nájdete ju na adrese www.netpolovnictvo.szm.sk. Ak máte záujem,mrknite sa tam. Vďaka:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.114 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 149 návštevníkov a žiadni členovia on-line