Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1698 od kurt
Pre boha taki čo to máš vo fotoalbume za bullteriéra? Vyzerá akoby sa stretol s dikobrazom, ale kde by sa tu vzal? Napíš prosím ťa čo sa stalo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1708 od Vladosyn
Ahoj taki dnes som nemohol isť na tie slovensko madarske poľovnícke dni.. Ale som dokončil tie dni sv. Huberta ale viac fotiek sa mi do fotogalerie nezmestí .... :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1712 od Sokoliarik1
mam taku otazocku.....kde by som sa mohol poradit s nejakym pravnikom odbornikom v polovnictve.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1713 od laci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1714 od johny
Vyjadrite sa mi prosim ku kalibru 30-30 winchester a zbrani Marlin 336 carabine, dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1722 od eso
potrebujem poradiť s výberom kvalitných a presných nábojov do malokalibrovky 22LR - na súťažnú streľbu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1723 od Jaro
eso - staci ked bude presne to ( ten ) co je na konci pazby .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1724 od eso
Jaro - ten presny je, len to vysvetli rozhodcom:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1727 od Jaro
tak potom v rozhodcovi je chyba a nie v patronoch . chce to silnejsie dioptrie pre rozhodcu .
<br/>ale nie spytam sa kamosa on sportovo striela aj z Goncim tak sa ho opytam co pouziva .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1736 od miso
no velmi presné sú náboje Stinger; prípadne skús nejaké LR-ky od RWS. Kamarát striela súťažne z pištole a poúžíva tie (samozrejme v pištolovej ráži,ale viem,že sú aj v .22LR)
<br/>Ale aj tak lepšie keď najlepší &quot;náboj&quot; stojí za pažbou...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1742 od LEON
jaro pojd na pokec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1743 od perdix
Nejlepší náboje do malorážky jsou od firmy Eley, Norma a nebo Lapua - střílí s tím světová špička. Ale u některých modelů počítej s cenou i přes 20 korun.
<br/>Mrkni se na www.accuratereloading.com/22test.html[/]www.accuratereloading.com/22test.html možná ti to pomůže.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1751 od navi
Niekedy dávnejšie som robil športovú streľbu/na slušnej úrovni/, na ležák boli naozaj najlepšie Eley-ky,sú však citlivé na vietor,rýchlejšie boli RWS so striebornou nábojnicou,/presné označenie už neregistrujem/,skôr sme ich používali na stojak a za veterna.Presnosť oboch bola naozaj dokonalá,o dvojstrely nebola núdza,len tá cena!V súčasnosti je akiste veľa dobrých značiek na trhu.Chce to len vyskúšať a kúpiť potom z tých vytipovaných viac z jednej číselnej série.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1752 od navi
:[ Dúfam chlapi , že ste poriadnejší ako ja a sledujete si platnosť ZP.Ja som to pokašľal a prešvihol som to o nejaký ten mesiac.Teraz mám hlavu v smútku , zbytočné výdavky,vybavovačky a zbrane pekne v skrinke ,ale na polícii.Držím palce a prajem veľa zdaru:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1765 od eros
čau,
<br/> tiež som kedysi pred 25 rokmi chodil po pretekoch a môžem potvrdiť, že do malokalibrovky sme mali vtedy najkvalitnejšie náboje fy Eley,tiež sa mi podarilo streliť s nimi niekoľko stoviek a ako som čital, strieľa s nimi aj teraz naš najlepší strelec Gonci.Okrem nich boli vtedy aj ruské Extra Vostok, a taktiež náboje RWS.Momentálne som Eleye videl aj v predaji, či budú aj strieborné alebo zlaté RWS, to ale neviem.Určite bubú v predaji ale iné, tiež veľmi presné náboje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1794 od Vladosyn
taki pod na pokec ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1821 od michal
ivbe pod na sekundu na pokec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1906 od garfield
Zdravím páni neviete niekto o nejakej www stránke ktorá je zameraná na zberateľské náboje?Potreboval by som získať nejaké materiály o nábojoch

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #1950 od miso
Zdravím páni! Minule som dostal mail od jedného pána ten zháňa nejaké informácie o lokalizátoroch zveri -ako sú zahrnuté v legislatíve a pod. prípadne aj nejaké info o nich. Ak s tým máte niekto nejakú skúsenosť, dajte vedieť..Vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 9 mesiacmi #2121 od tibo
Všetkým ktorým som doteraz neodpovedal na pokeci sa ospravedlňujem z dôvodu nedostatku času.Ahojki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.103 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 141 návštevníkov a žiadni členovia on-line