Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15550 od johny
Je tu niekto kto vie priblížiť problematiku akolo poľovného revíru v topoľčiankach? Včera som skoro dostal kolaps keď som počul prezidentovo vyjadrenie že Masarique mal revír v Topoľčiankach tak aj teraz by prezidentská kancelária mala mať tento revír v správe. Páčil sa mi Jureňa, ako reagoval ... napíšte ak viete niečo viac

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15551 od marmilmorgov
súhlasím s tebou, údajne sa v revíre nachádza luxusne vybavená chata so saunou,
<br/> možno aj preto ten záujem.
<br/> Mña osobne zaujal viac nehanebný prístup Hrušovského a jeho polovačky v štátnych
<br/> lesoch na ktoré nemal právo...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15552 od Jaro
Marmil tam ich bolo viac okolo pana hrusovskeho a aj podnikatelia jemu blizky . ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15554 od papo
Poriadna imperialistická krajina by také čosi mala mať, aby sa chudoba mohla pozerať aspoň spoza plota, nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15557 od lubto
Páni, prečo by prezident nemohol mať svoj revír??? Chlapi, veď je to prezident, hlava štátu, reprezentant Slovenska. Nepozerajte sa na to tak, že tam bude sám chodiť a bude drviť všetko čo sa pohne. Ten revír nebude patriť prezidentovi osobne, jeho osobe, revír bude patriť prezidentskému úradu. Slúžiť bude na reprezentačné účely. Súčasná medzinárodná politika sa robí aj takto. Nechápem čo máte proti tomu. Ak bude zaistená kvalitná starostlivosť o zver tak v tom nieje žiaden problém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15558 od lubto
Čo je na tom imperialistické, že prezidentská kancelária bude mať svoj reprezentačný poľovný revír?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15560 od Bubi
Prezident ma k dispozicii vsetky štatne lesy.To je malo?8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15561 od macek
Keď tak to pojde dalej tak a teraz nanarážam len na pána prezidenta tak príde &quot;jeden&quot; čo kúpi celý chotár ako to bolo kedysi.......................... a s Bubim plne súhlasím................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15562 od Jenda
Kdyby ste se líp učili tak z vás mohli být prezidenti, tak nezáviďte :P:P:P:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15564 od kurt
Prezident môže chodiť do štátnych lesov len na pozvánku.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15565 od zalesak
Sa včera ukázal prezident aky je priemy človek ješitný. Takto podať ministrovi ruku ako poslednému debilovi?:x:x:x
<br/>
<br/>A ak už chcel niečo jednať o revíri ktorý by spravcovala prezidentska kancelária tak mal si najprv sadnúť s ministrom a nie vytrubovať do medií hlúposti a ani si to odvisielajú ako chcú.
<br/>
<br/>Môj názor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15566 od zalesak
porava : priamy, oni
<br/>
<br/>nejak z rána mi tie písmenka štrajkujú.:x:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15568 od papo
no, nemal ten akýsi minister dopaľovať nedotknuteľnú, neomylnú, samojedinú hlavu štátu. Veď je samé dobrota, aj pľovnícke meno mám popravil svojím pomazaným požiadavkom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15569 od Cilan
kto je tu ten prezident ?:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15572 od lubto
Nieje to málo, ale nepochybne je lepšie ak má prezidentská kancelária svoj reprezentačný revír.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15573 od svakoRagan
LUBTO - doteraz pán prezident nepotreboval, reprezentačný poľovný revír ? Či ho potrebuje len preto, že je poľovníkom, tak ho to z dlhej chvíle napadlo počas pracovného vyťaženia v úrade ? Chodí si zapoľovať do Voj. lesov a majetkov výcvik. priestor Lešť, LZ Poľana atď. myslím, že neni potrebné vymenúvať, kde všade poľuje. Na reprezentáciu myslím nepotrebuje mať revír sú nato vyčlenené finančné prostriedky so štátneho rozpočtu a nie malé. Medzinárodná politika sa robila do teraz a dá robiť aj bez reprezentačného revíru .
<br/> Na záver môjho príspevku zamyslenie : Niekto zakladá Nadáciu Emílie Kováčovej, niekto za štátne chytá brazilsku anakondu, zakladá dubové háje, zakladá - vytvára letecké hangáre - múzeá a iní chce pre zábavku poľovný revír, ktovie čo následníci vymyslia....
<br/>LUBTO - keby bol prezident jadrový fyzik, čo by potom vymyslel ? Súkromnú prezidentskú jadrovú elektráreň, mala by vlastný reaktor a chodil by sa tam hrávať ?
<br/>LUBTO - škoda, že prezident nieje gynekológom... alebo je ? :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15574 od Jaro
Chlapi aj tak je to lautr jedno ci bude mat prezidentska kancelaria reprezentacny revir alebo kde budu chodit pani polovat a reprezentovat lebo vzdy to zaplatia danovy poplatnici . Alebo sa mylim ?! Bolo to za komancov kedy sa prezidenti a predsedovia vlady pretekali kto bude mat lepsiu trofej a lamali rekordy trofeji , tak to je aj teraz akurat ze je to reprezentovanie . A ked uz nieco postrielaju aspon im to neutecie daleko lebo to bude za plotom . :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15575 od miso
Ale no však sa blíži koniec volebného obdobia, tak treba ešte dačo trhnúť nie??:P Nech niečo po ňom ostane. Na druhej strane, kebyže som ja prezident, tiež by som si za niečo podobné zaloboval. Kopa politikov poľuje, tak treba mať miestečko kde sa bude príjemne &quot;rokovať.&quot; Ale však nech máme prezidentský revír, pokiaľ ako bolo spomínané bude postarané o zver a nebude slúžiť len na potešenie jednej osoby.8-L
<br/>Kurt: Myslíš, že je to až taký problém pre prezidenta tú pozvánku vybaviť?;):D Sám priznal, že má kopu známych, ktorí ho pozvú keď dostane chuť zapoľovať si.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15576 od lubto
Prosím, neporovnávajme tohto prezidenta a predchádzajúcich, je to neporovnateľné!!! Podľa toho čo si napísal usudzujem, že nemáš ani pojatie o tom ako vyzerá práca prezidenta.Uvedom si, že tento prezident zachvíľu končí, keby mu išlo o vlastnú osobu tak to nerobí. Sám píšeš, že má široké možnosti. Tú poslednú vetu si dúfam myslel zo žartu!:[ A ešte niečo - neurazte sa, ale krásne vidno to, že predchádzajúcemu režimu sa na niektorých z vás podarilo splniť svoj cieľ, a to totálne vymyť, vypláchnuť, vyčistiť lebečnú dutinu, a keď k tomu pripočítam typickú slovenskú vlastnosť.............. tragikomicky &quot;krásny&quot; pohľad..........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #15579 od svakoRagan
LUBTO - prečo by som nemal porovnávať ? Každý sa niečím preslávil ! Alebo som to zle napísal ? Ak áno, oprav ma prosím, že som to napísal zle. Viem veľmi dobre aký kolotoč je okolo prezidenta. Mám pracovnú skúsenosť. Myslím, že ty nemáš ani predstavu ! Len sa domnievaš alebo si to videl vo filme. Čo tu pletieš režim.... A ty, máš vôbec predstavu koľko revírov majú páni v správnom politickom tričku v správnej chvíli a dobe ? Kto tu čo robí pre občana ? Od roku 1990 som nato ešte neprišiel ! Daj si dole ružové okuliare ! Vymeň ich za okuliare ktoré vidia do budúcnosti a po pozretí sa do budúcnosti napíš či aj budúci prezident bude poľovníkom ? Teda asi to je pripravované pre neho ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.168 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 404 návštevníkov a žiadni členovia on-line