Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17637 od lubi
Zdravým každého chcem si kupit montáž na čz 550 pomožte mi aku si vybrat respetive ktorá je lepsia pevná alebo dvojdielna.PORADTE MI.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17645 od zalesak
jednoznačne pevna nieje o čom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17649 od lovecW27O
daj adresu, alebo po.box resp. email a poslem ti, je tam aj vychod a zapad slnka mesiac a pod. vsetko co treba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #17654 od balistik
Mam malu otazku ktora sa tyka nejedneho znas.
<br/>PRIKLAD:
<br/>Mam 14 rocneho syna,velmi ho bavia nase vychadzky a polovacky ,ale hlavne ako kazdy mlady chelby strielat na vsetko co vyzera ako terc.Striela velmi dobre na svoj vek a ja rozmyslam ze mu na narodeniny dam darcek v podobe jeho prveho srnca.
<br/>Tu je otazka,viem ze je to vlasne nelegalne(nechce sa mi pisat co vsetko by som porusil) ale ved aj ja som zacinal rovnako a myslim ze tak zacinala vecsina znas,mate pocit ze ak to zostane len medzi mnou a mojim&quot;synom&quot; je to ok?????
<br/>
<br/>Ruku na srdce kto znas vystrelil zo zbrane prvy krat az na pol. skuskach a strelil nieaku zver az po vydani prvej povolenky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17656 od Jaro
Balistik ja len tolko vsetko dobre prajem k narodeninam tvojemu synovi a nech sa mu ten srnec zadari . Nech ma chlapec radost a na takyto darcek sa nezabuda cely zivot .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17657 od johny
Môj má 13. Toho roku dostane líšku ... na srnca nech si ešte počká ... a nech mi niekto začne vypočítavať čo všetko porušujem. je to jedna z najstarších tradícií a koľkí takto začínali. Na strelnicu chodí so mnou a je fakt dobrý. Síce strieľa zatiaľ len malorážku, ale o chvíľu budem mať hornet, tak bude strieľať z neho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17658 od babrosX
nie je to tak dávno keď som aj ja bol v takej situácii len s tým rozdielom, že ako najstarší vnuk som musel preraziť v poľovníctve cestu mladším bratrancom. Každú poľovačku som si musel vymodliť, aj preto, že u nás niektorí poľovníci protestovali proti mladým na poľovačke (asi sa báli, že sa im ujde menej mäsa). Neviete si predstaviť akú radosť som mal keď som mohol ísť, či niesť pušku alebo nebodaj strieľať. Chalanov k tomu treba viesť odmalička, radšej nech ich chytí poľovníctvo (aj s prispením porušenia zákona) ako láska k poháriku. Myslím, že láska k poľovníctvu sa nerodí za jeden deň (teda okrem rýchlokvasených podnikateľov-poľovníkov). Tak dúfam, že Vaši synovia budú úspešní.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17659 od saris
Mňa k poľovníctvu doviedol otec. Od mála som s ním chodil do lesa. Prvý krát som ale na zver vystrelil až keď som mal poľovný lístok. NEÅUTUJEM. Myslím, že sa nestane nič hrozne keď dáte streliť synatorovi. /pokiaľ sa dodržia všetký bezpečnostné podmienky a je povolenka na lov/. Ja zatiaľ túto možnosť nemám ale keď príde tak mu to doprajem.
<br/>Takže synatorom prajem &quot; Lovu zdar&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17664 od michal
;);););););) tak nejako.....:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17672 od balistik
chlapi doky za podporu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17673 od balistik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17674 od Bubi
Johny zdravi Ta.Aj moj ma 13r.Chlapec je hotovy z hory atd.Samozrejme,ze od mala bolso mnou a s dedom v hore.Pekne krasne si krmi,stara sa o krmelcek atd.A co sa mi paci-cita a cita takmer vsetko o zveri.Aj on tento rok uz bude polovat tzv. naostro-samozrejme s maximalnym dozorom.Na lisku..a ak si najde 1tku lovneho srnca-tak moze.Pri mne alebo dedovi.A je to tak.Nech si pise kto chce ako a co porusujeme.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17675 od Bubi
Ja som palil 1vy krat z otcovej koz. pred odchodom na vojnu.18r.Moj synator ako 12r.Teraz ma 13, a len koli nemu som kupil 5,6x52R.Pali ako Pitralo po holeni.Lepsie je dovolit,ukazat upozornit vysvetlit a naucit ako striktne zakazovat.A ked maju chlapci naozaj chut a zaujem teba ich v tom podporit-s maximalnou oparnostou pri strelbe samozrejme.Keby sme mali take moznosti ako dnes tak pred 25r.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17681 od johny
Bubi ak tvoj synator najde lovneho srnca 1. VT tak ti prepisem vsetky moje zbrane ... :D:D:D:D Vsetko dobre, len trosku vrrrrrrrrtam

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17682 od Baikal
Kazdy nejako zacinal, je pekne ked sa dedi polovnictvo z deda na otca a z otca na syna ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17683 od johny
Baikal nepochopili sme sa lae to nevadi ... porozmyslaj co je lovny srnec a co vyradovy ... ahoj ;) Ja uplne schvalujem Bubiho pestovanie vztahu k prirode a zveri ... vsetci by tak mali svoje deti viest.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17690 od eros
Dnes rano som bol na veterine s farbiarom zašívat roztrhnuty bok - asi 15 stehov, rana dlha 8-9cm. Musel byt v narkoze. Pri uctovani som sa ale cudoval - 2358Sk- parada. Ake mate skusenosti s podobnymi ukonmi ostatni chovatelia? Parvoviroza, ktoru dostal ako stena ma stala 6500Sk.Ockovany bol, mal ist prave na preockovanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17692 od tibo
Bol si u veterinára?nie u úžerníka?čo tak 250-450 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17695 od eros
veterinarna klinika v ZA.Su dobri, ale prestrasne drahi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #17696 od Baikal
Johny, to si sa nechcel nahodou spytat Bubiho na tu I. resp III. vt? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.232 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 282 návštevníkov a žiadni členovia on-line