Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13370 od nugy
My sme ho dostali tento tyzden.Myslim v stredu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13374 od lubi
Ja som ho tiež nedostal už som si mislel že mi vikradli schránku.
<br/>Napísal som ím mail.Æakám na odpoveď alebo na časopis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13375 od lubi
Ja som ho tiež nedostal už som si mislel že mi vikradli schránku.
<br/>Napísal som ím mail.Æakám na odpoveď alebo na časopis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13376 od miso
U mňa tiež nič..ale určite príde aj s ospravedlnením, prečo mešká....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13377 od lubi
mali by poslať aj nástený kalendar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #13378 od nugy
aj posielaju.Prisiel s casopisom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13516 od garfield
ani mne nechodi a nechodi:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13517 od pavel_bohac
Podľa redakcie čakali na kalendáre a údajne minulý týždeň vo štvrtok rozoslali. Mám tiež predplatený, zatiaľ som nič nedostal. V stánkoch je v predaji od soboty....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13519 od jager
Zdravím páni,
<br/>Ak máte problám s dodávkou poľovníckého stolového kalendára, zostalo mi pár ks.
<br/>.možem Vám ho zaslať na dobierku.
<br/>Cena 55,- + poštovné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13520 od pali1
Hubertlov-už prišiel,aj s kalendárom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13526 od johny
Ja ešte stále nemám ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13532 od lubi
ja som ho ešte tiž nedostal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13533 od Vladenko
Tak to ste ma potešili, už som myslel, že som jediný čo som ešte nedostal šestku Hubhertlov. Veď pomali by mali chystať 1/2007 nie ? V poslednom čase sa nejako zopsuli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13563 od polovniks
Vážení páni poľovníci, ktorí máte to šťastie a môžete poľovať vo vlastnom revíry. Berte to ako môj už asi zúfalý pokus ako si pomôcť k tomu, aby som sa aj ja mohol pýšiť niečím takým ako vy a to je členstvom v niektorom PZ. Ako som už napísal, je to už zúfalý pokus, nakoľko asi 6 rokov sa o niečo také snažím a nijako sa k tomu neviem dopracovať. Nepomáha ani to, že som vlastníkom pozemkov /podielnik urbárskej spoločnosti/, nepomáha protekcia, nepomáhajú peniaze / aj keď nepatrím medzi zbohatlíkov, som ochotný do tejto záľuby aj takto investovať/, nepomáha proste nič. Som v podstate jednoduchý človek so vzťahom k prírode. Nejde mi o to, aby som domov nosil plné batohy diviny, ani nie som nijaký trofejový maniak. Proste ma teší, keď som v prírode a môžem sa vyžiť aj po poľovníckej stránke. Chcem tým povedať zobrať flintu na plece, a ísť sa potúlať, vidieť všetko čo sa tam odohráva a pookriať na duši v tom božskom kľude, ktorý nám príroda ponúka. Samozrejme som rád, keď môžem so sebou zobrať hlavne moje deti, nakoľko v nich pestujem lásku k prírode, ktorá aj mňa opantala. Ako som už povedal, chcem byť poľovníkom, a nie iba lovcom, čo sú dva rozdielne pojmy, aspoň ja ich tak vnímam. Viem, že ak niečo od niekiaľ chceme zobrať, musíme sa najprv postarať o to, aby to tam bolo. Mám radosť z toho, ak niečo ulovím, no je oveľa väčšia ak tomu úlovku predzchádzalo to, že som sa nejako pričinil o ten samotný úlovok v tom zmysle, že som tej zveri doprial potravu v čase núdze, že som sa o to nejako postaral. Chcem proste iba byť súčasťou nejakej dobrej partie ľudí, ktorí sú hrdí na to , že si môžu povedať poľovníci. Je mi v podstate jedno kde by to bolo, no vzhľadom na to, aby som sa tejto záľube mohol venovať čo najviac, bolo by dobré mať takúto možnosť v okolí BB a ZV. Ako som už povedal, je to môj zúfalý pokus. V prípade, že by niekto mal záujem zobrať do partie človeka, ktorý pre túto záľubu ozaj žije a je ochotný urobiť pre ňu čokoľvek, samozrejme v rámci mojich možností, ozvite sa mi prosím. Pozdravujem vás a vopred ďakujem ak niekto prejaví záujem. Môj email. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13566 od saris
Je to velmi smutna situacia :-( Nikdy som nieco podobne nezazil a dufam, ze nezazijem ....aj ked som mal 2 roky odmlku /1 rok praca v zahranici a 1 rok delenie reviru a vytvaranie noveho PZ/. nebolo mi vsetko jedno lebo mi polovacky a prechadzka prirodou velmi chybali. Zivo si viem predstavit ako sa citis......Preco ked si podielnik urbarskej spolocnosti nemas revir???????? To sa neda nijako dohodnut?? Sak je to na hlavu :-( rad by som pomohol ale..... moj kraj je vychod Drzim Ti palce aby sa Ti podarilo pomocou PID nieco najst

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13581 od ZK
cauko ! môj prispevok je venovaný jednej konkretnej osobe,dúfam že s velkou dávkou štastia sa mi ho podari kontaktovat. Ide o staršiu záležitost.Konkrétne o chovatelskú prehliadku Košice -okolie rok 2001 ,kde bola ohodnotená líščia trofej bodovou hodnotou24,18b.,lišiak mal menšiu ranu viditelnu na vrchnej strane lebky a zo spodnej strany dve dierky akoby po brokoch.Smutné je že sa táto trofej môjmu srdcu velmi blízka(prva líška)stratila,možno ju niekto zobral náhodou.
<br/>keby niekto zistil že túto trofej má doma a mal snahu chybu napraviť,bol by som mu do smrti vdačny ! ! ! Ak by mi s tým vedel niekto pomôcť Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13583 od polovniks
Je to jednoduchá situácia. Tam kde mám pôdu, rozhodli sa, že nikoho zatiaľ do pz nezoberú. No a tak som mimo. A nepohnem s tým. No ja vravím, že všetko robia ľudia a ked sa chce, tak sa všetko dá. No je to ťažké

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13584 od michal
pokial v case kedy si podaval ziadosť nemali plný stav (ak ho vôbec maju zadefinovaný v stanovách), da sa to prelomiť aj žalobou. Vlastník pozemku má zo zákona prednostné právo na vznik clenstva v PZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13585 od steyr
Michal, ty by sa sa pchal do n ejakého zohratého kolektívu PZ súdnou cestou? Veď to nemyslíš vážne! A čo potom, až by si sa tam dostal? Ako by si tam cítil? Nemyslíš, že by bol automaticky personou non gráta a vieš, že ľudia dokážu byť veľmi zlí. Má síce prednostné právo, nie však právny nárok na prijatie. Nezávidím mu, je to fakt nedobrá situácia, ale myslím, ža tadiaľ cesta nevedie. Najvyšším orgánom je členská schôdza a pokiaľ jej uznesenie o čomkoľvek nie je v rozpore so zákonom, resp. internými normami SPZ, je nenapadnuteľné a nemyslím, žeby bola žaloba úspešná. Nie som právnik, tak len vyjadrujem svoj názor. Možno sa mýlim, neviem....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #13614 od polovniks
Steyr máš pravdu. Napchat sa niekam kde ťa nechcú by asi nebolo velmi múdre, aj ked tam kopec ludí poznám, dokonca sú tam moji spolužiaci a chlapci s ktorými som vyrastal. No správajú sa dost divne, ani ryba ani rak, takže tomu nerozumiem. Uvidím čo bude ďalej. No toto je cesta, ktorú som už skúšal, preto som pristúpil k tomuto zúfalému kroku oslovit ludí tu na fóre.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.109 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 249 návštevníkov a žiadni členovia on-line