Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #15989 od Stefan49
...v skutocnosti vedeny 6.5x40!:[:-o:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #15996 od miso
Tak mi bolo povedané, osobne som túto zbraň ešte nevidel...:liar:
<br/>Štefan dík za info...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #15998 od KEfyzik007
chcem sa spitat co bolo pocut na konci videa nejake vabenie asi ale čím? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16078 od Basky
Tibo, na Tvoju otázku na P O K E C I z 5.apríla.. áno, bol som na výstave v NR.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16079 od tibo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16377 od zachi
Zdravím kolektív chcem sa spýtať či niekto v sobotu doobeda počúval rádio Sl. rozhlas. bola tam debata o polovníctve niečo tak nechutné som ešte nepočul. Taký som bol nasraný že som chcel radio rozbiť. popisoval tam nejaky ko... ako chodia polovníci v gumákoch a monterkách do chotára strielať čo sa hýbe a že to je len ukájanie svojích chúťok a podobne. A vraj je to prežitok. Chcel by som stretnúť toho chrapúňa čo to tam rozprával. Strašne by som mu naložil. Ale o krmení nespomenul ani slovo že sa niekto v zime trepe s batohom cez metrový sneh a pod. A neviem pochopiť jak možu niečo takéto pustiť do eteru. Ešte aj za naše peniaze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16378 od theCat
Podla mna dotycny prilozil usta na dlan a potahoval vzduch... Osobne sa cudujem, ze ta liska neutekala opacnym smerom:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16389 od zalesak
Zachi a čo ak v tejto obci odkiaľ bol ten chlap naozaj chodia starý paprdovia v monerkách hmm? Čo ak mal prevdu? To je jasne že aj mňa by nasral s takými rečami lebo mne sa to tiež nepáči ale myslím si že niektorý stary dedovia možno ešte tak chodia.
<br/>Robia nám mladým ktorý to myslíme vážne hanbu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16407 od Baikal
Ja som to neocul, ale rozpraval mi o tom otec.... on mal z toho velmi zmiesane pocity ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16438 od zachi
majsterko hovoril že na polovačke nebol a ani nepojde. ale takéto hluposti niekde počul a potom o tom rozprával v rádiu. To by ste museli počuť aby ste to posúdili.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16439 od zalesak
Jawsne tak v tom prípade ti davam za pravdu jedna baba povedala a potom vycecáva sprostosi do rádia.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16441 od milosg
Zdravim vsetkych vospolok. Chcel by som sa spytat ci niekto ma skusenosti s nejakym solidnym ruksakom na ktorom je zabudovana hned aj mala sedacka (aj s konstrukciou). Videl som to viackrat najma na spolocnych polovackach mimo nasho kraja, ale neviem to akosi zohnat. Uz som prebadal aj cely internet a nic. Ak nahodou niekto vie poradit (ale rad by som len nieco kvalitne, nie nejaky cinsky &quot;zazrak&quot;), napiste prosim svoje skusenosti a miesto, kde sa to da kupit. Stary ruksak mi uz dosluhuje, nuz nacim sa po novom pozriet..... Vopred vdaka a pekny den vsetkym.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16515 od Taki
Sevas Milosg!
<br/>
<br/>swedteam.polovnictvo.com/ruksaky.html
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>Taki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16526 od milosg
Velmi pekne dakujem, presne to je ono co som hladal.
<br/>A prajem pekny den a este krajsi (pocasim vraj urcite bude) vikend.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16538 od cerebellum
Zdravim! Ja len tak na okraj, co sa toho pocasia tyka: Neviem ci pocasie, ktore prevlada teraz sa da nazvat ako pekne, resp. da sa, ale nie ked na jar trva tak dlho. myslim, ze viaceri budu suhlasit s tym, ze by prirode nezaskodil aspon 2-3 dnovy dazd... Ale s tym uz my nic nenarobime... Len tolko. Prajem pekny vikend.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16557 od jarry9
Aj ja zdravím.
<br/>Aj keď má príroda svoje univerzálne schopnosti a dokáže pracovať aj v tkzv. &quot;útlmovom pracovnom režime&quot;, určite ako píšeš by bol dážď vítaný. Ale to určite všetko príde. Aj ja prajem pekný víkend a dobré zážitky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #16585 od dodi7rm
Príjemné poludnie Dvorky010 , tak ako si dopadol včera??? Dufam,že si mal pekné zážitky.Zavolaj mi ,keď budeš v dosahu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #16675 od dvorky010
Kabell - gratulujem, ten kamzík je pekný určite si ho ulovil v Alpách. A pri tom malom Farbiarovi sa ocitla v tvjom Subaru aj gaučaňa.Ozvi sa .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #16759 od Borsuk
Pozdravujem pani kolegovia!
<br/>Aky je vas nazor na puskohlad Meopta Artemis 2100 3-12x50?
<br/>Popripade ake cu u nas ceny tohto vyrobku?
<br/>Vdaka!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #16762 od Basky
Tak tomu nerozumiem - v téme guľobrok mi indikuje nový príspevok od aradac a keď temu otvorim, tak je tam vždy len posledný príspevok od puro, čo som už čítal...:( a to som už databázu zatvoril aj otvoril ešte raz...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.100 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 387 návštevníkov a žiadni členovia on-line