Lesoochranárske zoskupenie VLK

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29924 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Súhlasím s tebou.Lukač ale nikde nepíše,koľko ponachádzal strhnutej zveri.Sám mu ukážem jedného jeleňa,ktorého strhli vlci.On píše len o svojej pravde.Nech sa opýta domácich,ako asi pred 3 rokmi vlci roztrhali jelenicu priamo v dedine.A X prípadov,o ktorých Lukač nemá ani šajnu.Ale o tom vedia iba ľudia ktorí tu žiju,a nie niejakí papalaši ktorí čítajú zaujímavé članky ktoré píše spisovateľ p. Lukač.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29941 od hoyt
Odpoveď od hoyt na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
zdravím, moje skúsenosti s lesoochranáskym združením VLK sú veľmi zle, Prvá skúsenosť bola keď v dedine v nizskych tatrách začal kričať po starom pánovi (70r.) lebo vyrúbal na vlastnom pozemku popod elektrické vedenie pár stromčekov a chcel si ich odniesť na kúrenie do domu. A vtedy prišla moja nenávisť voči členom tohto zdrujženia až po vysvetlení situácie nie príliž pekným tónom a poslanie ho do .... odišie s vyhráškami rôzneho typy. drhuhé stretnutie bolo keď som išiel v PZ kde poľujem na huby sk kamarátmi a začal ma trénovať že chodíme po nevyznačených chodníkoch, a v tedy som sa už nezdržal a mál málo k tomu aby nedostal na držku. keby sa starali o niečo podstatnejšie že si chlapci na motorkách a ter. autách z nážho združenie robia jazdnú dráhu, že naši spoluobčania chodia na čučoriedky a zostáva za nimi spušť a podobne a ak nechcú riešiť takéto veci a ích náplňou práce je len buzerovanie polovníkov a poľovníctva tak nech skončia. má tušenie že tretie stretnutie nedopadne dobre

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29946 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Je to tak ako píšeš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29961 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Odporúčam ti zmeniť fórum. Po prečítaní až jednej publikácie sa domnievaš, že tu pochodíš? Nasťahuj si Cigošskú osadu do vlastného rodinného baráku a potom začni bojovať za to, aby sme im viacej pomáhali, aby mali vyššie sociálne vymoženosti a úľavy! Keď to prežiješ, tak sa sem vráť, prosím!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29981 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Inak je zaujímavé, ako "våčkovia" na svojich stránkach volia slová, nie lov vlkov, alebo medveďov, ale "strieľanie", nie zákon o poľovníctve, ale "Poľovný zákon" atď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30006 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Snas si si spravil srandu,alebo si mam mysliet ze si tak blby??? Zamyslel si sa niekedy nad tym co odosielas???Ak nie tak zacni.:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30042 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
nechcem sa rozčulovať nad tými debilmi ale kde su teraz ked treba ničiť likožrúta v tatrách. strašne chceli tatry chrániť ale ked to postupne začína prerastať do kalamity tak ich neni. :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30048 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Sú u nás a učia nás chrániť vlkov...k....i:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30192 od Fero
Odpoveď od Fero na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Lukáč písal že keby tá ulovená vlčica v Osadnom bola prešla na Poľskú stranu zachránilo by jej to život lebo tam sú vlky celoročne chránené. To nech vysvetlí tomu medvieďatu čo ho Tý svätci z Polska ukameňovali vo Vyských Tatrách. spravy.pravda.sk/turisti-v-tatrach-ukamenovali-medveda-dhc-/sk_ckronika.asp?c=A080112_083154_sk_ckronika_P04[/]klik tu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30201 od erik_sls
Odpoveď od erik_sls na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Suhkas.. su to magori, ktori vobec nemaju o tejto problematike ani sancu. V sobotu v osadnom tam stali za vyradom ako nejaki buzeranti... :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30208 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Netreba klesať pod určitú úroveň. Aj v tomto združení sú rozumní ľudia čo majú so šelmami skúsenosti a trávia svoj šas ich pozorovaním. Ale práve im nerozumiem, vyznajú sa a vedia rerálne zhodnotiť stav, vychádza mi z toho že vedome klamú, len neviem či je to kvôli peniazom alebo akú majú motiváciu. Uvítal by som keby sa pozornosť venovala druhom, ktoré si ju ozaj zasluhujú, ako sú hlucháň, tetrov či jarabica. Ale tie asi nie sú komerčne zaujímavé ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30415 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Len pre zaujímavosť a prečítajte si aj diskusiu.
<br/>blog.diskusie.sme.sk/viewdiscussion.php?spoj=blog-129536

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33840 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33848 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
No tak tam treba poslat nekoho z toho akože lesoochranarskeho združenia nech sa s tým macom porozprava, alebo sa necha zožrať a potom budu aj vynímky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33883 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Všimnite si miesto zatiaľ posledného útoku na človeka, Sebechleby okr. Krupina. Ktorí to nepoznáte, nájdite si to na mape, je to alarmujúce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33889 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
ked uz bol zaznamenaý výskyt medveda v Rybníku pri LV vo vinohrade!!8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33893 od pali
Odpoveď od pali na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Už som to tu v niektorej téme písal. Poľovníci by mali robiť monitoring a mala by existovať centrála, kde by sa údaje zhromažďovlai a vyhodnocovali. Pomohlo by to k zisteniu skutočného areálu výskytu. Zaujímvé by mohli byť práve údaje o hraničných pohyboch medveďa na okreji areálu výskytu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33913 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Pred rokom, dvomi sa ma kamoš z Bratislavy pýtal pri Ipli na prechádzke so psami či tu nemáme medvede. Dostal som záchvat smiechu, ale po tom čo ho natočili v Seľanoch okr. VK na slivke či aké ovocie to bolo, neviem či nebudem vyzerať ako blbec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33917 od abba
Odpoveď od abba na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Okolo Ipľa je medveďov ... vyviera neďaleko Lomu nad Rimavicou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33921 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
[/]tu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.168 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 461 návštevníkov a žiadni členovia on-line