Lesoochranárske zoskupenie VLK

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41464 od pali
Odpoveď od pali na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Čakám, že sa mi ozve pán náčelník a dá mi cestu ako sa budem môcť vyjadriť k jeho článkom na JEHO fóre.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41772 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
palino, ak to skutocne potrebujes a nie si schopny najst na webe:
<br/>www.wolf.sk/sk/kto-sme/kontakt
<br/>
<br/>a palino, nacelnik bloguje, staci si vytvorit konto na sme.sk a pisat komentare. mam ti vysvetlit explicitne, ako na to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41778 od papoI
Odpoveď od papoI na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
,,Veľkou pomocou môže byť i tvoja práca, vedomosti, kontakty. Uvítame logistickú i materiálnu podporu pri organizovaní letných táborov, prednášok, akcií. A v neposlednom rade sú pre nás dôležité aj informácie, s ktorými sa na nás môžeš kedykoľvek obrátiť.
<br/>Ďakujú Ti vlci, vlčice a s nimi i všetky lesné bytosti.,,
<br/>a predtým šesť riadkov, šesť možností, ako nastrkať do Vlka peniaze....
<br/>
<br/>toľko citácia z www wolf. akosi mi chýba info, kde je teda tá možnosť vyjadriť sa na fore tejto stránky. tak, ako je na našej, poľovníckej. teda čomu sa diví táto prispievateľka? zaujímavé, že používa mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript....... náhodne? vodiaca vlčica? no takú istú adresu nájdete aj v základných kontaktoch.... a tie na pohľad naivné otázky? nuž nič iné, než monitoring s prípadným možným vyťažením, prípadne použitia citácii.... a argumentácia: pozrite si v téme Lov vlka: ...vlk ni eje premnozeny, pretoze nikto nevie, kolko kusov vlka je...
<br/> vo význame, že naň poľujeme, hoci nevieme, koľko ho je. ale už nepovie, že sa ho snažia,,chrániť,, hoci nevedia, koľko ich je. takže ako tu už povedali iní, radšej nereagovať, je to účelové konanie vycvičenej vlčice v kladení otázok. strávil som na čete jedno popoludnie vysvetľovaním... no záverečná otázka bola totožná s prvou pred niekoľkými hodinami. nuž to je moja skúsenosť....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41789 od medard
Odpoveď od medard na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
papoI: ulovením alfa vlčice rozpútaš vo svorke boj :D tým sa často ďalej svorka delí na niekoľko menších a expanzia vlčej populácie je na svete:D:D:D chráň nás od toho;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41801 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Keby som aspoň mal jej fotku,vtedy by som vedel posúdiť či je súca na lov.Tak zverejni divožienka svoju fotku na na tejto stránke!!!Máš toľko odvahy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41813 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
videl si ma v sobotu v osadnom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41820 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Presne o rok bude zas poľovačka v Osadnom-určite sa k tebe prihovorím a možno si spravíme aj spoločné foto.Len jedno mi nejde do hlavy-veď v Osadnom málo kde je signál na mobil a nie ešte internet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41823 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
1. trok si budes dodavat guraz?
<br/>2. v osadnom je internet
<br/>3. nezijem v osadnom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41893 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
mlč už!!!:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41969 od Zrno
Odpoveď od Zrno na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
rád by som sa opýtal akú maju vlastne VLKarý zodpovednosť? sú oni vôbec za niečo zodpovedný? samozrejme ak nepočítam tú možnosť, že berú plat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41982 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
váženy ochranáry, včera sa na orave konala spoločná poľovačka na kormorány, kde ste boli v akej riti zalezený? nikde nikoho nebolo hlavne že jediné do čoho viete prehovoriť je len to čo vám pasuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41989 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Keď sa mal robiť protipožiarny pás tak ochranári vyskakovali každý deň, podávali žaloby, odvolávali sa atď., s tým, že ide o NP a tam sa také veci nesmú a kopec ďalších drístov. Keď NP horel a bolo treba skutočne niečo robiť tak neprišiel ani jeden... Upytliačili u nás pred pár rokmi medveďa, tak páni ochranári ho prišli pomerať a zrazu pri medveďovi zistili, že nemajú čím, tak im lesníci dali svoj meter, potom začali ochranári chodiť okolo medveďa a rozmýšľali čo vlastne majú tomu medveďovi zmerať... Do hluchánej rezervácie naletel lykožrút, hneď na začiatku stačilo vyrúbať okolo 50 stromov a bolo by fajn, minimálne by sa jeho postup spomalil, ale ochranári zaprotestovali a nerúbalo sa, pretože hluchánia rezervácia, bezzásahové pásmo a atp., teraz je tretina hluchánej rezervácie suchá, ak to pôjde ďalej takýmto tempom tak o 5-7 rokov je po hluchánej rezervácii. Takže toto je zopovednosť ochranárov. Dúfam len, že aj napriek takýmto *** raz budem môcť svojim ešte nenarodeným deťom ukázať hlucháňa, tak ako som mal možnosť ho pozorovať ja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42015 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
niesu zodpovedny za nič preto si dovolia do všetkeho kecat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42439 od MieN
Odpoveď od MieN na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Videli ste včera hlavné správy tuším na Markíze alebo Jojke? Lukáč sa v reakcii na generálneho prokurátora v súvislosti s prešetrovaním ťažby kalamity v Tatrách v roku 2007 a s súbežnými akciami ekoextrémistov (ako extrémne sú ich názory, tak extrémne bolo aj ich pre demokraciu, pre spoločnosť a pre slušného normálne uvažujúceho človeka tažko pochopiteľné konanie, zvažoval som použiť pojem ekoteroristov, ale k tomu sa chválabohu ešte v globále nedopracovali, aj keď jednotlivé skutky už zdokumentované boli a teda medzi nimi sú už aj takí) vyjadril, že posudzovanie &quot;fungovania&quot; lykožrúta má nechať na odborníkov. Tým zrejme myslel seba a jemu podobných ( usudzujúc z jeho prezentovania sa v minulosti v tejto súvislosti), na ktorých odbornosť (odborníkom byť nestačí, odborníkom bol aj Mengele) ale najmä extrémizmus doplatil napr. Bavorský les ( a dúfajme, že nedoplatia slovenské lesy ), ktorý treba premenovať, pretože takým lesom, ako si ho predstavuje bežný človek a ako si ho pamätá, už nikdy nebude. Podľa mňa prišiel o to najcennejšie, kvôli čomu bol chránený ale neuchránený, o vzácnu, krásnu, obdivovanú a hlavne už prirodzenou cestou nezopakovateľnú biocenózu. No &quot; Pán Boh s nami a zlé preč! &quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42481 od leica
Odpoveď od leica na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
..toto je tu dobrá divočina.. pekne som sa pobavil, len tak dalej chlapci..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42485 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Keby si v Osadnom žila tak by si niečo vedela viacej o vlkoch ako doteraz.Nestačí prísť 2-3 x do roka.Nemáš ani šajnu o tom ,koľko tu škod napáchajú.Veď vlka vo voľnej prírode si ešte ani nevidela,akurát minulý rok a aj ten bol strelený:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42493 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
bayerische wald si do pusy neber, pokial si tam nebol a nevidel si to na vlastne oci.
<br/>tam to zobrala do ruk vlada, je tam rezim nezasahovania a riaditel narodneho parku vodi turistov po kalamitiskach rozneho veku a druhu a ukazuje im vyvoj lesa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42494 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
ved vlka som vo volnej prirode este nevidela, sakra, on je aky premnozeny, este ze mi neobziera batoh, ked spim vonku a nepacha skody.
<br/>v osadnom som castejsie ako 2, 3 x za rok a wojtek na balnici sa mimochodom na vlky medvede alebo bobry nikdy nestazuje. a to tam chova kone.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42499 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
urcite ti pojde medved ci vlk kone zrat ked ma v hore mlade jeliencata, srncata a diviacata.
<br/>
<br/>
[/]to len na ukazku aby si mala predstavu ze medved nezerie len čučky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42500 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Jaro debata se dá vést pouze s člověkem který si dokáže utvořit svůj vlastní názor jinak to nemá cenu!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 171 návštevníkov a žiadni členovia on-line