Lesoochranárske zoskupenie VLK

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58686 od eso
Odpoveď od eso na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Nikto tu také niečo netvrdí, pozri si môj príspevok a prečítaj si ho poriadne, napísal som ...lesník, zoológ, poľovník..... na dvoch si zabudol... Ale to je zbytočné sa tým zaoberať, ty čítaš len to čo chceš, počúvaš a vnímaš len to čo chceš... Ja napríklad sa nepletiem do jadrovej fyziky, do potravinárstva, zlatníctva a pod, proste do oblastí, ktorým celkom nerozumiem, na rozdiel od pseudoochranárov. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58687 od eso
Odpoveď od eso na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
a ešte som zabudol k tomu tvojmu článku, nikde tam nevidím nejakých odborníkov, iba pán z ministerstva, neviem čo je to za človeka, možno má vyštudovanú sociálnu prácu (keby to bol odborník so skúsenosťami, tak sa takými opatreniami nechváli) a pán starosta. Vidíš, 70tis.Eur na tabule...fakt super, to sa oplatí... to fakt pomôže. Skoro ako s besnotou líšky. Načo im dávame vakcíny a lovom znižujeme, resp. udržiavame jej stavy na nejakej akceptovateľnej úrovni. Stačilo by za 70tis.EUR dať do obcí tabule, že pozor, výskyt besnoty... a je po probléme:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58688 od papo
Odpoveď od papo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
s besnotou si to trafil!!! a presne ! ani maco v cirkuse nevie čítať, takže na tabule sú to vyhodené peniaze! a akú info hodnotu majú tieto tabule pre ľudí? asi takú: ani pri ceste nie sú tabule upozorňujúce, že po ceste chodia autá:x. no zrejme je treba pomôcť nejakej spriaznenej reklamke. problém zostane, tabule nevyriešia nič. a po papuli od maca dostane ktosi tak, ako doteraz. ale tabuľa tam bola! tá tabuľa má niekoho zbaviť zodpovednosti za neriešený dlhotrvajúci problém?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #58698 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
papo pravdu maš a ešte ked sa v telke začne vytrčat ten enviro lebo ako sa to vola Balaž a začne trepat že medveda sa v horach netreba bat ,že vždy pri každom stretnuti ked ho medved zbadal zutekal,myslim medved,ale zabudol podotknut že to bolo v horach nie dole pri dedinach kde medvede už stracaju svoju plachost a bude len otazkou času kedy sa stane nejake neštastie,prečo ich zapad nechce prečo odmitli ponuku na ich odchyt u nas a prevezenie do Rakuskych,Švajcarskych a Talianskych Alp,oni dobre vedeli aku galibu by im tam toto zviera odsudene na vyhynutie urobilo,takto ich maju v Slovenskom skanzene a riadne dotuju Lesoochranarske združenie VLK na čele s elektrikarom Lukačom a promovanym enviromentalistom Balažom, aby sa bili o zachovanie tohoto ohroženeho a premnoženeho medveda na Slovensku,je to na vysmech našim zastupcom v SPK a SPZ i p.ministrovi Šimonovi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #59469 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #59470 od johny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #59471 od johny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #59472 od johny
Odpoveď od johny na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
No proste si pozrite ten link sakra

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #59479 od papo
Odpoveď od papo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
m.topky.sk/cl/10/1278122/Zdruzenie-Vlk-d...noaktivisti-z-Norska
<br/>
<br/>je to dosúložené..... :], asi to blokuje vyhľadávač vzhľadom na text

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59910 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Potešilo ma vyhlásenie,že TANAP patrí medzi desať najkrajších národných parkov.V TANAPe platí najvyšší piaty stupeň ochrany.Podľa vyhlásení ekoteroristov zo združenia VLK sa v národnom parku uplatňuje len čiastočná ochrana, skoro žiadna.Hoci nerád,súhlasím z vlkármi,ved´aká je to ochrana ked mi pred očami krásny zelený les zožerie podkôrnik a iná chrobač...:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60255 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
14.09.2011 som sa vybral na prechádzku do Tatier. Cieľom mojej vychdzky bola Téryho chata. Pri pohľade do Doliny studeného potoka, teda priestor od Bilikovej chaty po Rajnerovu mi bolo veľmi smutno. Pamätám si zelené Tatry a teraz sú viac červené a hnedé. Stojace vyschnuté smreky sú vizitkou &quot;ochrany prírody&quot; a budú tam stáť ešte nejeden rok. Pár dokumentačných fotiek som umietnil do mojej galérie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60743 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Horia Tatry, a kde sú Tí ochranári?Nepozerajú správy?A neustále sa búchajú do prs,na čom všetkom majú zásluhy :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.060 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 617 návštevníkov a žiadni členovia on-line