Lesoochranárske zoskupenie VLK

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49755 od divozienka
Odpoveď od divozienka na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
ojoj
<br/>bolo by sa ti treba dovzdelat tymto smerom, mily army

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51440 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
moja milá divožienka, ty si dosť mimo, nie len v problematike ochrany a zveľaďovania stavov zveri, ale asi aj z celého života. Tvoje vecné argumenty hovoria za všetko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51555 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Aby ste mali prehlad - cs-cz.facebook.com/pages/Lesoochranarske...enie-VLK/27754979945
<br/>
<br/>Len taka novinka, uz sa snazia aj o zakazanie spolocnych polovaciek - www.wolf.sk/sk/clanky/nie-spolocnym-polovackam [/]vid. clanok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51564 od miros
Odpoveď od miros na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
pekne to maju zmapovane fetaci len sami seba usvecuju z bludou odstrel ich menovca v pol sezone 2007-2008 123 ks 2008-2009 127 ks a ich prepocet stavou na cele slovensko neako to nepasuje ale co je mozne ocakavat od lu.................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51605 od wachtel
Odpoveď od wachtel na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Pozrel som sa na ten link VLKA a podľa môjho názoru im tam cýba jedna aktuálna téma&quot; prikrmovanie zveri v čase núdze&quot; asi im táto doba a téma nič nehovorí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51606 od Van_FCR
Odpoveď od Van_FCR na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Ale myslim ze hovori, len ho treba hladat medzi riadkami...napriklad aj v prispevkoch tejto aktivistky ;)
<br/>
<br/> www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=17&t...743ff9edf052#p385243[/] VUK 1
<br/>
<br/>alebo www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=17&t...743ff9edf052#p385320 [/] VUK 2
<br/>
<br/>ak mate nabeh k rozculovaniu, radsej to necitajte ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51636 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
bola si 9.1.na polovacke na vlkov v Osadnom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51680 od radis
Odpoveď od radis na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
prečítal som si to a až teraz som si istý, že tá dotyčná nemá ani šajnu o čom poľovníctvo je, ale stálym sedením pri počítači a nákupmi v BA to sotva zistí. ked sa všetci robia vehementne ochranármi tak nech zastúpia poľovníkov na brigádach POLOVNICTVU ZDAR!8-L;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51681 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
a co si sa heheheh sak prve co tvrdia je ze priroda sa sama o seba postara ... to si nevedeeeeel :D
<br/>
<br/>takze mozu chodis spokojne na nakupi do BA
<br/>
<br/>radis hold niektori sme nedokonaly ale mame tu spusta dokonalych ti to vytrhnu ze VLKari?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51716 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
no fakt mam dosť,,,, Su horší ako jehovisti,,,fakt tu končí zdravý rozum,, zaujímave čitanie,, prirodzene zmladenie lesa v Tatrách,,, fakt v tých Tatrách to vám bol tak prirodzený les len škoda že ho vysadzal aj môj pradedo,, a a tie ich názory fakt super vrelo odporúčam,,, prečítať,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51783 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Len pre inspiraciu,ako sa s podobnymi naklada v zamori: :D:D:D
<br/>
<br/>www.mcnews.cz/index.php?option=com_conte...p;catid=47:mc-zpravy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51789 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
bože ako rad by som videl Balaža s Lukačom a divožienkou u stromu a s akou radostou by som sa na nich vymočil:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51791 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
:D:D:D:D tusim by za tebou aj rada bola zrazu by bolo treba kazdemu :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 dňami #54526 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Dnes som nahodou natrafil na skupinu clenov VLKu, davali na ulici podpisovat peticiu proti zonacii tatier. Medzi nimi bolo jedno pekne a inteligentne vyzerajuce dievca, reku dam snou diskusiu polovnik vs VLK. Na moju ziadost pristupila. Sadli sme si do nedalekej kaviarne a zacali preberat zmysel ich prace. Presviedcala ma ako laika, ze polovnictvo je zle, vyvzradovanie nevynnej zveri a pod. na moju poznamku ze som polovnik reagovala popustenim svalstva drziacich usta zatvorene. Spytal som ja teda na ochranu kormoranov. Samozrejme slusne a diplomacky som jej chcel vysvetlit ze lov komrorana je potrebny, pre jeho premnozenie a enormne skody ktore sposobuje na rybach ktore su viac ako ohrozene. Nebudem tu rozoberat celu nasu diskusiu , ale na otazku kde by sa malo nachadzat bajne uzemie kde sa priroda vyrovna sama s naletom tohoto hladovca mi odpovedat nevedela, vedela len ze taketo miesto na slovensku musi byt lebo VLKari to chcu. Lov medveda sme preberali v podobnom smere. Ale na moje mile prekvapenie priznala ze medved sa pomaly rozsiruje na miesta kde kedysi nezil, ze vlk sa nachadza na miestach kde jej dedo o vlkovi ani nechyroval. A teraz perlicka na zaver a to sa nechcem chvalit. Dohodli sme dalsie &quot;rande&quot; pri kavicke s mojim prislubom ze jej objasnim pracu polovnika, ze to nieje len lov a vyvrazdovanie. Ona mi slubila ze sa zamysli ci to co robi a to ocom presviedca ludi je naozaj pravda. Po faktoch ktore som jej predlozil musela zapochybovat o svojom presvedceni a uvedomila si ze jej praca je mozno skodlivejsia prirode ako ta nasa. O dalsom vyvoji naseho rozhovoru vas budem informovat, ale uspech je to ze jeden s clenov VLKu zapochyboval ci robia to co naozaj prirode pomaha. PS: Rozhovor trval nieco viac ako hodinu, podrobnosti kludne na pokeci, alebo aj tu v teme. Teraz je uz prispevok viac ako dlhy. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 dňami #54531 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Peťo, ak má dievčina viac ako 18 rokov zober ju na stretko, dozvie sa o poľovníkoch a aj o ochrane prírody viac :o)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 dňami #54545 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Dobry napad Pali :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 dňami #54558 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Ochranári musia byť natešený-medved roztrhal dalšieho človeka-náčelník usporiada asi oslavu - medved sa nezranil.TVsprávy:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 dňom #54610 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
Chudatka medvede, ved su hladne, musia nieco jest. Ja by som ich zacal prikrmovat ekoteroristami a zacal by som vlkarmi.
<br/>Tu na strane 11 je zaujimavy clanok prof Cibereja o mackoch, aj ked nie so vsetkym sa da uplne suhlasit: www.grzvnl.eu/data/File/2010/Zbornik2010_komplet.pdf

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55470 od viktormt
Odpoveď od viktormt na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
pretoze clovek sa pchal do jeho pribytku - do lesa..
<br/>
<br/>ked prides domov a najdes tam zlodeja, co urobis?
<br/>
<br/>mne to pride, ako keby ste boli mentalne zaostali, ako keby vam zlyhavalo logicke uvazovanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 9 mesiacmi #55471 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lesoochranárske zoskupenie VLK
no mne dost logicke nepripada že sa mlade medvede do 4 rokou začinaju potulovat po sidliskach vo vetšich mestach a dedinach na podhori Tatier,vysvetli mi prečo tam nevidime stare medvede,je na to dost logicka odpoved bol by som zvedavy či ju uhadneš,ked nie tak si o tebe budem mysliet nie že si mentalne postihnuty ,ale že si retardovany jedinec a ked si chceš niečo mysliet o nas mysli prosim ta potichu a tajne aby si na to nedoplatil;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.120 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 369 návštevníkov a žiadni členovia on-line