Motorkári!!!

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35491 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
dockas sa neboj sa slubujem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35501 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Motorkári!!!
Tomáško, Tomáško...no vidím, že nie..a zvlášť ty :]..zase si nás o tom presvedčil...aj keď by som to nezvaľoval na inteligenciu...a neviem, kto tu dvíha hore nos... možno to je preto, že nemáš na hlave prilbu :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35505 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Motorkári!!!
Chlapci,chlapci, my už sme vysporiadaní v revíri s motorkármi, teraz mi tam ešte behá jeden štvorkolkár z Bratislavi, aj na neho príde, taký drzáň 18-ročný, 50-kilový. Mládenci, nechcite aby vás dali do poriadku nejakí ostrejší chlapi, ktorí čakajú na srnca a odplašíte im ho. Bude niekto popitý na posede, stáva sa a od zlosti ti šuchne guľou do motora, odrazí sa to, zošrotuje ti členok, a si invalid a prečo? Pre frajerinu, že som bol provokovať v lese poľovníkov? Ak chcem niečo dokazovať, tak to ukáž na pretekoch, ale tam by ste išli asi so zveseným nosom a hanbou, ale v lese, sám a vrčať. Nie si rýchlejší ako projektil. Mám medzi vami veľa kamarátov, tých starších chlapcov to mrzí, čo robia tí "vyjazdení 17-18 roční neprekonaní superjazdci" po horách. Neviem koľko máte rokov vy čo tu prispevate, ale jazdec čo má cca 15 sezón odjazdených sa takto nespráva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35525 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
Tak veru, všetko to začína a končí na inteligencii a uvedomelosti dotyčných. Ono slovák-načo by platil prepravu motorky, keď sadne a má dráhu v celom lese? Už je v príprave návrh zákona, nebude už veru behanie po lese s motorkou len priestupok. Pekne z toho spravia trestný čin a potom nech sa taký ako tomasfox modlia, nech ich v lese nepribrzdí nejaký poľovník lankom, lebo smutne potom budú hlávku sklánať pred vyšetrovateľom..., keď sa už vo vláde rozhodli pritvrdiť, musel motorKAR aj nejakému z vyššieho postu srnca odplašiť;)
<br/>Takže v dohľadnej dobe snáď lesy trocha očistíme. Kto nezažil trestné stíhanie nepochopí, ale je to 1000x lepšia prevencia ako smiešna 2tisícová pokuta. A dúfam, že po nich budú šliapať tvrdo, keď my musíme poľovať len tam kde môžeme, môžu motorkári jazdiť tam kde to pre zmenu majú povolené oni...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35532 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Tomasko tak na sme ta sekli na par dni ;). Skoncili tvoje provokacie !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35551 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
dobre aj tak nemam cas na tvoje keci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35552 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
ved to ide:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35559 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Admin je amater :{:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35565 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
neurazaj moju rodinu8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35914 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Priatelia ! dna 23.04. 2008 podal poslanec Daniel Lipsic navrh novely TRESTNEHO ZAKONA, ktory sa tyka bezohladnych motorkarov. Znenie si mozete pozriet na stranke www.nrsr.sk, v sekcii zakony. Podarilo sa jednoducho a jasne sformulovat to, o com sa tu uz hodne dlho bavime. Zakon o lesoch a ostatne ochranarske zakony sa ukazali v tomto pripade ako uplne bezzube, preto sa pristupilo na toto riesenie, ktore sa aplikuje aj v ostatnych krajinach unie. Slusnych ludi sa netyka, gaunerom klepne po prstoch.Toto je ta dobra sprava, horsia je, ze do druheho citania sa dostalo len tak-tak, z odretymi usami. Prosim pozrite, si ako kto hlasoval!!! Ako šok mi pripada, ze prezident SPZ Tibor Lebocky sa zdrzal hlasovania !!! ??? Prosim vas, informujte co najviac svoje okolie a urobte tak tlak na zakonodarcov, nech aspon raz dokazu, ze zdravy rozum je im prednejsi ako stranicke tricko!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35915 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Motorkári!!!
daj presny link

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35920 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
Na ten návrh som upozorňoval dávnejšie. Je celkom dobrý, sprísňuje veci tam, kde priestupkové konanie míňalo účinkom...Možno si páni poslanci tiež radi zajazdia na motorkách...8-L;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35921 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
www.nrsr.sk/default.aspx?sid=zakony/prehlad[/]link Tam si daj navrhy zakonov predlozene NRSR a potom ho najdes podla datumu a aj ostatne je tam / napr. hanebne hlasovanie poslancov /

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36397 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Motorkári!!!
ked na nasho predsedu Tibora L. zavrci jeho predseda Robo F., tak ten sa okamzite pokaka a zahlasuje aj za rozpustenie SPZ ... ved preto ho tam dosadili :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36398 od papo
Odpoveď od papo na tému Motorkári!!!
je to naozaj zaujímavé, zákon z dielne zs. simona(opozičná strana) tuho ospevovaný tak prezidentom(smer), ako aj šéfom jeho legislatívnej komisie(sdľ).... žeby svitalo na nové časy? (ozaj, koľko poľovných ha má k dispozícii simon?...)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36401 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
no ak by Tibor L.neposluchol dostane zltu kartu :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36448 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Motorkári!!!
Ani sa nepýtaj,má ich dosť,a ťažkú hlavu,že kde,kedy a načo pôjde polovať si určite nerobí...:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36520 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Tak je to tu - nasi mudri pani poslanci novelu NESCHVALILI !!! Ich vysvetlenie - je to vyborny navrh , ale smola, podal ho opozicny poslanec - tak to sa vyjadrili pani z koalicie. To je realny obraz sucastnej politiky na Slovensku. Hamba, hamba,hamba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36544 od BENQ
Odpoveď od BENQ na tému Motorkári!!!
ARDUS,zdravim ta.ty si zakladatel tejto temy tak pisem tebe.ja som jeden z tych podla vas (drbnutych mootrkarov) a chcem len povedat ze nie vseci sme taky jak tu vy pisete ale podme pekne po poriadku
<br/>po1- svet stale napreduje a mnoho nielen mladych ludi kupuje motorky.90% chlapcov chcelo niekedy moto ci uz cestnu alebo cross a tak si ju po case aj kupia.takze motoriek narasta a nieje kde jazdit,mam namysli trate,tych je VELMI malo a ked uz su nejake tak v okruhu 50km su 2-3 teba by tiez nebavilo jazdit stale po tom istom vkuse,tak sa jadzi po lese a stale bude
<br/>
<br/>po2-vseci vieme ze jak to je stou ochranou,ja robim 4roky v lese a viem ocom hovorim,vy tu stale pisete ze plasime zver a ochranari nicime ekotopy.takze ked my plasime co ty chlapy co 8hod pilia drevo a traktory povetsine nim 15 a viac rocny co z nich v kuse nieco tecie tahaju drevo na sklady,ty nenicia a neplasia nic vsak?kazdy den som v lese a vidim ze jak tie cesty vyzerali a teras vyzeraju.
<br/>
<br/>po3-to stym lankami vam absolutne nepomoze lebo ublizite niekomu dost skaredo,a nezabudnite ze kazda palica ma 2 strany a moze sa to vypomstit aj vam.viem ta situacia je niekedy zla ale bohuzial je to tak.
<br/>
<br/>po4-pred 2dnami mi napadli kamosa neviem ci ochranary alebo straz (5)za jazdy ho zhodili z moto a napadli a vyhrazali.on jak byv SBS-kar 3zneskodnil sam a ostatny ostali len cumiet a ani hlasok zo seba nevydali.skodu na moto ma asi cca8000sk a kto mu to zaplati este mozu byt radi ze to nedopadlo aj horsie s nimi lebo viem jaky je.tebe by sa tiez urcite nepacilo keby ze ta prepadnu 5 chlapy v lese a zacali ta mlatit hlava nehlava.
<br/>
<br/>po5-tie dopravne znacky co su v lese resp na jeho okraji su neplatne,lebo ako vseci vieme dopravne znacky platia iba na cestach 1,2,3 triedy a dialniciach.tie lesne su iba ucelove cize za zakaz vjazdu pokutu dat nikomu nemozu(iba ak by tam bolo chranene uzemie atd)a snad kazdy ma rozum a do chraneneho nepolezie s moto
<br/>
<br/>
<br/>tot vse co ma na srdci z mojej strany,ak to vyznelo hrubo a skaredo tak sorry,ale som zvedavy na tvoj nazor teras

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36545 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Len si zabudol na zakladnu vec - www.eurobike.sk/clanok105.htm [/]Lesny zakon

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 325 návštevníkov a žiadni členovia on-line