Motorkári!!!

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38972 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
To je pekne, aj ja mam zvierata rad. Lenze na koni tiez nemozes ist do lesa len tak. Lebo kto argumentuje tym, ze s motorkami na trat, argument pre konickarov je - s konom tiez na trat, alebo nech ide na zavody a tam nech sa vozi a ukaze aky je dobry. Takze vidis, aky super zakon je schvaleny. Ved je to blbost, ze s konom nicis prirodu, plasis a t.d..Cele je to o niecom inom. Niektorym polovnikom vadi individum na motorke a potom vsetkych hadzu do jedneho vreca a postvu celu komunitu polovnikov proti nim. Niektorym polovnikom vadi, ze ak je v lese vela oci, mozu ich uvidiet pri pytliactve a to je hrozba. Podnikavcom lesakom zasa vadi, ze ich niekto uvidi pri nelegalnom obchode s drevom. Najlepsi krok ako sa tomu vyvarovat je vsetkych z lesa vyhnat a potom si robit co nam osozi ! Medzi polovnikmi sa traduje, ze nie je ten polovnik, kto nic nestrelil "na cierno ". Pekny priklad je medializovany odstrel medveda a "ochranari" strelili dvoch.:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38974 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
boze furec zase chces byt COOL??????? ja si kupim kona a budem zo s nim tahat drevo :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38991 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Jergus, debatujeme o svojich hobby, nie co chces v zivote robit. Ked chces zvazat drevo s konom pri tazbe, to je ina tema. Chces byt drevorubac, fajn bud. Alebo to je Tvoja zaluba ?:) Dufam, ze nechces to drevo chodit kradnut !:] A nezabudni, od roboty aj kone dochnu...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38994 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Motorkári!!!
jergus pise pekne hovadiny ale na teba sa nechyta furec ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39002 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Jergus moze on ma na to vek ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39016 od abba
Odpoveď od abba na tému Motorkári!!!
No ja mu držím palce a určite vie o tejto robote podstatne viac ako Ty. Nepoznám kočiša, alebo koniara, pre ktorého, by to zároveň nebolo hobby a poznám ich veľa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39017 od abba
Odpoveď od abba na tému Motorkári!!!
Ako rozoznáš, či poľovník ulovil zver legálne, alebo pytliačil?
<br/> Ako zistíš, že drevo na aute, či traktore je kradnuté?
<br/> Najlepšie, by bolo vyzbrojiť motorkárov a oni zachránia svet, budú napr. strieľať pytlačiace psy, jeden prípad už máme, nevadí, že to bol poľovne upotrebiteľný slov. kopov, ale snaha bola.
<br/> Ak poľovníci ulovili dva medvede, to len dokazuje, že sú premnožené.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39019 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
furec vies co?????????? radsej si najdi babu OK?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39085 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Pozri, kazda skupina ludi ma medzi sebou extremistov. Vytahovat tu zanedbatelne percento pripadov je nepodstatne. Na toho psa Ti mozem argumentovat, ze poznam tri konkretne pripady, kedy polovnik umyselne zastrelil psa a nemal. Poznam sa dobre s niekolkymi polovnikmi, viem ake su vztahy, problemy a z coho maju isti ludia biznis. U nas takmer vsetkych polovnikov z videnia poznam.Ked sa debatujem s jednym o inom, ze bol na polovke, strelil, videl som ho, potom by mali vediet, musi byt zapisany v denniku (alebo v takom niecom) ze ide na polovku. Nerob sa sprosty, ved vela polovnikov vyhodili zo zdruzenia koli pytliactvu. Pri dreve je to obdoba. Ved su na gulatine cisla, znamky. Kazdy svedok je hrozba, nie motorkar. Tu u mna nepochodis, pretoze obchodujem s drevom. A medvede? Dobre vies, ze si sa vyjadril nimo problem. To, ze su premnozene je druha vec. Problem je povolenie na odstrel. Coskoro budem mat video streleneho medveda pri Nitrici, ako sa trapi a taha zadne nohy. Mozem Ti to pre ilustraciu poslat. Myslis, ze ho strelil motorkar?!
<br/>
<br/>Jergus, uz si mal dievca? Pozri sa medzi nohy, ci sa Ti uz zalud zacal skerit! Ty si tolko makovych slizov neziedol, co ja som mal babeniek:]:-p:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39093 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
furec chvastat sa tu nemusis, mna to totizto ani nezaujima kolko si mal babeniek lebo to by mohol napisat kazdy a si ako pokazene radio asi chces byt COOL tak uz mi radsej nepis somarinky lebo toto je polovnicke forum;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39094 od hor3c
Odpoveď od hor3c na tému Motorkári!!!
nechcem sa do toho nejako zapajt ale mi neda,furec vidim ze ty si s tej jednej skupiny extremista ako zo skupiny ochrancou prirody :VLK:p.Lukač s p.Balazom a o tom tvojom dodatku no moc by som sa nechvalil bo samochvala smrdi,to len tak na okraj;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39108 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Motorkári!!!
furec bol si pri tom ked toho medveda postrielali ???.................co ked ho zrazil nejaky motorkar ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39110 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Ak by si pozeral spravy vedel by si, ze macko bol sreleny do chrbtice a ochrnul na zadne nohy. Neskor sa dokazalo, ze mal skutocne poskodenu chrbticu od projektilu. Keby si videl to video, ako sa spraval, urcite by si sa ma na toto nepytal, lebo ak si niekedy videl raneneho diviaka, vies co dokaze. Toto bol medved. A myslis, ze ak by predsa len motorkar sa zrazil s medvedom, ze jemu by sa nic nestalo? Co si nikdy nespadol na bicykli? Na motorke je to omnoho horsie.
<br/>Ja nikoho nesudim. Poukazujem, ze nikto nie je bez viny a konkretne v tejto diskusii neplati pravidlo na 100% polovnik=ochranca, motorkar=zlocinec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39111 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Nemyslim si to, pretoze nebojujem za to, aby sa v lesoch netazilo, aby sa zver nestrielala. Taktiez nezastavam nazor celkovemu zakazu vjazdu moto, cyklo, konik.
<br/>
<br/>Ale pozor ! Svita na lepsie casy tym, co im vadi hluk !
<br/>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39112 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Motorkári!!!
a co ked TV zavadza verejnost ??? co ked to urobili ochranary aby padlo zle svetlo na polovnikov ??? nemohol to byt motorkar pytliak z nelegalne drzanou polovnov zbranov ??? haaaaaaaaaaaa???.................takze ja tvrdim ze motorkar= zlocinec ....za vsetko mozu motorkari .........alebo vies co za vsetko mozes ty ........... ved ako inak by si vedel na 100 % ze ten medved bol poraneny projektilom ......priznaj sa verejnosti pozeral si na neho cez puskohlad a potom zaburacala rana ....ano ano ty si potiahol ten kohutik ...........alebo vies co, co ked to bol ulomok z kozmickej lode ?.........furec prosim ta pekne prispievaj sem niecim normalnim :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39119 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
vykasli sa na spravy radsej si pozri nejaky prirodopisny film, ten ti da ovela viac. to co je v TV spravach je min na 50% v rovine jedna pani povedala. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39120 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Si uboziak, ak si to myslel vazne. Pretoze sa to stalo cca 10 km od nasej dediny, a vsetci o tom vedia, takze aj priciny zranenia. To, ze to bol pytliak, beriem, aj to, ze mohol byt na motorke. Iste je, ze to bol clovek, ktory ma blizko k polovaniu. Ak niekto striela nelegalne je horsie, ako ked niekto nelegalne prejde po lesnej ceste.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39121 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Myslis, ze je to vymysel? Alebo, ze je to zanedbatelne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39122 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
To netvrdim, len TV spravodajstvu ide len o senzacie a prifarbuju kazdu reportaz. Ale je spravy nepozeram ani necitam noviny takze mi je to fuk co kto kedy vysielal alebo napisal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39123 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
furec mohol by si mi povedat odkial si?8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1420 návštevníkov a žiadni členovia on-line