Motorkári!!!

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29717 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
ty budeš asi patriť medzi tých normálnejších šarlatánov čo brázdia načierno naše lesy. taký dedinský jazdci sa kde tu vždy vyskytnú inak to zatiaľ pri týchto zákonoch ani nebude ŽIAĽ. nový motorkársy pozdrav znie od 1.1.2008 ,,lepší ježek v kletci ako v prednom kolese,, 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29719 od golfo1
Odpoveď od golfo1 na tému Motorkári!!!
Tak ten pozdrav je super:].Ja momentalne pracujem vo Finsku a zakon je tu tiez taky ako slovensku,ale na rozdiel od nas tu cyklista do lesa moze v pohode a pre motorkarov su vybudovane trate a je ich dost vela,cize tu nemaju problem jazdit.Pre zaujimavost som si zasiel na pochodzku tuna do lesa a spozoroval som losa.Je to ako nas jelen,ale 3x take hovado.A maju tu dost vela vlkov a medvedov,cize ked som sa vracal za sumraku a vydel som cerstve vlcie stopy,nebolo mi vsetko jedno.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29721 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
Opäť sme raz zistili, že sme nič nezistili ale aspon sme sa zasmiali :) Na svete su tak dobrý ako aj zlí. Po našom revíry sa premávaju motorkári tiež. radím ich tiež do dvoch skupín. Blbí a blbší. mal som už viac x možnosť stretnúť sa s nimi. Uvádzam 2 prípady ten prvý- bolo koncom augusta tri roky dozadu keď som mal povolenku na jeleňa 1.VT. vtedy podvečer bolo 20:30h a jediné čo som v ten deň videl bolo 6 motorkárov ktroý si dali ešte takto neskoro realy krížom krážom. druhé stretnutie z motorkármi bolo vlani. Mal som povolenku na srnca 2.VT. Podvečer ako som išiel do lokality kde som mal vystavenú povolenku som pozoroval 2 jazdcov. Otec a jeho syn zhruba vo veku 10-12rokov zastali po chvíli pri mne . Pozdravili sme sa vo všetkej slušnosti a na otázku či idem na posed a na poľovačku som odpovedal jednoznačne áno a bol by som rád, keby skončili svoje besnenie a išiel som ďalej k posedu. z diaľky som už iba počul že oni tam o chvíľu pojdu jazdiť no nereagoval som. keď som vyšiel na posed prehnali sa obaja okolo posedu. dokázali si aký su mocný možno im stúplo aj ich ego. ja od tejto skúsenosti nosím so sebou kameru veď čo je na páske sa tiež ráta. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29722 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
Vo Fínsku som bol tiež konkrétne v KOKKOLE. zima je tam neskutočná a keďže si tam tak pozdravuj Jolopukyho a odovzdaj mu priateľský pozdrav + KITOS.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29725 od golfo1
Odpoveď od golfo1 na tému Motorkári!!!
Hyva pozdrav odovzdam:) Ale tento rok je tu neskutocne teplo,lebo sa strieda dazd so snehom.No februar je dost chladny,okolo -30. Dufam ze tento rok tolko nebude.Bol si tu na polovacku,alebo pracovne? Priroda je tu nadherna a som aj vasnivym rybarom,takze si tu pridem na svoje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29734 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
97 príspevkov a zasa som sa nič nedozvedel...len to,že poľovníci aj motorkári sú len ľudia a podľa toho sa aj správajú....Každý obhajuje svoje a myslí na svoje dobro. K xmotovi sa ani nejdem vyjadrovať, dosť mi pripomína nezraniteľného gumeného supermana čo to natrel možno pripitému staršiemu poľovníkovi. Doprial by som mu ten "gumený" projektil do toho chrániča a pozeral by som sa ako ho to " len vytočí." Tak expresne by z tej motorky letel, že ani lanko by asi neurobilo lepšiu robotu...Vidno,že gumený projektil ešte nevidel, tobôž nie jeho účinok.(aj keď lanká a podobné veci neschvaľujem, sú to blbosti,ale takéto nápady a "riešenia" vyplynuli len z obrovskej bezmocnosti a nízkej uplatniteľnosti práva voči motorkárom v lese na SR)
<br/>Ale sú tu aj normálnejší motorkári, s ktorými sa síce dá komunikovať,ale nepadne to na úrodnú pôdu, pretože aj tak po lese jazdiť budú a pohľad poľovníka v živote nepochopia. Škoda, že sa nedá spraviť si piknik na motocrosovej dráhe počas pretekov, potom by možno pochopili prečo nám &quot;vadia&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32337 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
Misko nejaky si premudrely ked budeme mat my tolko legalneho miesta na jazdenie vy na polovanie potom si sprav piknyk aj u mna na dvore stale le nariekate ze rusime zver ze jej mate malo ale kym za liski neplatili tak70% polovnikov na ne ani nepozrelo lebo strelivo je drahe a tie lisky spravia viacej skody ako tie motorky a z lisky sa gulas nevary ale jedno vam uznavam narodne parky a chranene oblasti to uz je dost to sa nepaci ani mne ja sa este ozvem:x:x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32339 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Motorkári!!!
už sa radšej neozývaj junáčik,radšej mlč.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32391 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
daj si teple ponosticky kvapni si do nosteka a mozes spinkat aby si sa nahodou nerozkaslal:]:]:]:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32415 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Motorkári!!!
no to máš asi na tomto fore jedinú pravdu,dám si,lebo som nascípaný,ale ty pičkoš sa radšej strať:[8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32418 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
ze sa nechas vytacat takymto sraľom co sem dosiel len rypat ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32486 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
jarko nerozculuj sa trozka to tu treba ozivit aby sa nieco pisalo pickosi :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32487 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
ja a rozculovat sa , ako si na to prisiel 8o8o8o8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32489 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
tak v pohode ked to beries zo srandy dufam ze aj ostatny:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32495 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
tak som bol nakúpiť klincov a pripínačiek, bola v tescu akcia, družstevníci začínajú siať už po roli pšenicu tak sa treba zapojiť prichádza jar a aj škodná sa už ukazuje :]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32585 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Motorkári!!!
Dostať ho do rúk a bes svedkov - športovec ,motorkár -naháňal po poliach gravidné srny !!! A to majú vyhradenú motokrosovú dráhu!!!:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32784 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
to si fakt taky tupy ze si len tak rozhadzujes po poliach po lukach a v lese pripynacky to si zober este 20 litrov nafty a pekne ju povylievaj po lese aby ti tam chodili diviaky ako to niektory na fore robia ty si asi fakt riadny tupan tupy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32876 od puro
Odpoveď od puro na tému Motorkári!!!
Ake je podla teba riesenie tohto problemu?Prekvap ma.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32922 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Motorkári!!!
ja som písal že sejem klince?kde som to napísal? 8o a ako píše puro, prekvap nás so svojím riešením tohoto problému8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32923 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Motorkári!!!
na miesto kade najcastejsie chodia,napr nejake uzke prechody daj do zeme pasovinu a do nej narob necie ozubenie dobre to upni a budes vidiet ze iba raz tam dakto pojde a viaj krat mas pokoj.vyskusaj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 275 návštevníkov a žiadni členovia on-line