Motorkári!!!

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32924 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Motorkári!!!
mensie chyby lebo odpisujem viacerim ale viete urcite co som myslel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32990 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
informacia pre pamatnikovv - 4. 12 som vas informoval o trestnom oznameni..../ pozri moj prispevok z tohoto datumu /, vysledok je zatial taky, ze kolegu uz tri krat predvolali na vysluch a obvineneho ani raz. Policajti nemaju ani potuchu ake zakony a predpisy motorkari v prirode porusuju, tri krat im to vysvetlil a ostalo ticho. teda ticho v rieseni pripadu -nie v nasom reviry, tam uz zacina rachot prvych chrapunov motorkarov co jazdia po usi v blate.....:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32993 od papo
Odpoveď od papo na tému Motorkári!!!
tri mesiace pre policajta-vyšetrovateľa nie je žiadna doba. ako účastník máš právo na kópiu spisu, tak si ju vyžiadaj, a súčasne sa nechaj informovať o postupe. potom sa ozvi;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33015 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
No veru chlapče, ty si ďalší z partie čo dlhšie čmuchala výfukové plyny. Pokiaľ chceš na fórum prispievať, naštuduj si aspoň niečo o poľovníctve a potom vypisuj tie hlboké myšlienky o škodách spôsobených líškami. Na margo platenia za ulovené líšky, strieľal som ich aj keď som mal za to prd, presnejšie ak strelím líšku nie,že peniaze dostanem,ale ich miniem, lebo si dám kožu vyrobiť. V pohode jazdi po lese ďalej, verím, že príde doba keď vás budeme hnať palicami z lesa von. Dovtedy sa snaž vyhnúť defektu, ono klince na lesných cestách budú pribúdať....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33023 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
len nech pribudaju aj motorkarov pribuda aj tych pasovyn co tam niekto pisal ale nezabudni ze ak to niekto najde zavola policajtov a identifikuju to ako moznu pascu na zver najdu toho co to tam zakopal asi uz nebude chodit do lesa polovat s puskov ale z lopatov a to sa asi nenaje vela v lete organizujeme na strednom slovensku celkom schopny zraz motorkarov tak si pridi zavonat:D:D:D:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33024 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
puro neviem ake je riesenie tohoto problemu neviem co robia ostatny motorkary my sa to tu snazime drzat pod kontrolov jazdime po cestach ktore niesu blizko potokov a krmidiel a zatial sme sa dohodli aj pol.zdruzenim je to v ludoch ked chcu ser. aj na tabule a varovania

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33026 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
vieš mne nevadí keď jazdíte kadiaľ máte. Ja meriam za poľovačkou vzdialenosť aj 200km, poľujem tam kde mám-v lese a v revíroch kde môžem, nie na motorkarskej dráhe. Dráh je na SR niekoľko, prečo sa neschádzate tam? Keď ja nestrieľam v dedine, prečo vy jazdíte po lese? Vieš je jedno,že obchádzate krmelce, hluk motorky je tak silný, že zver je rušená v oveľa širšom pásme ako si myslíš. Nehovoriac o tom, že niektorí tvoji kolegovia su ďaleko drzejší-les,pokoj,zver a rešpektovanie základných pravidiel im nič nehovorí...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33041 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Motorkári!!!
Nie každá motorka reve ako si myslíš.Počul si už Yamahu DT 125 LC?To len moja poznámka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33079 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
Jasne, nie kazda. Ale 90% motorkarov maju tie z radu hlucnejsich,mnoho z nich ma len domace "prerabky",ktore revu viac ako nasraty medved. Ani ticha motorka vsak ich spravanie neospravedlnuje, zver prehnaju tak ci tak....to, ze nerusia pri tom aj turistov ci navstevnikov lesa na druhej strane hory, je ina vec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33093 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
stym hlukom to nieje tak zle u nas nikto nema mot. pod 500 tak ze to niesu tie klasicke 2 takty vsetko 4 taktne to ide pekne na nizke otacky nereve to ako pila ale najdu sa aj tu tie domace typi takzvany domaci tuning java 250 bez tlmicov len jedna kratka rura namiesto vyfuku a to uz stoji za to rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale oni stoho vyrastu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33102 od nepivoda
Odpoveď od nepivoda na tému Motorkári!!!
neviem mozno to uz tu bolo zmienene ale ja jedno nechapem vy tu rozpravate o ochrane lesov a prirody nech mi nekto povie ze kto viac nici prirodu Motorkari tak akurat vyplasia zver
<br/>Polovnici zabijaju(strielaju) zver

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33103 od nepivoda
Odpoveď od nepivoda na tému Motorkári!!!
neviem mozno to uz tu bolo zmienene ale ja jedno nechapem vy tu rozpravate o ochrane lesov a prirody nech mi nekto povie ze kto viac nici prirodu Motorkari tak akurat vyplasia zver
<br/>Polovnici zabijaju(strielaju) zver

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33104 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Motorkári!!!
8o:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33112 od puro
Odpoveď od puro na tému Motorkári!!!
Pozri sa na to z iného hľadiska,tie chodníky ktoré používate niekdo buduje a udržuje.Napríklad urbárske spoločenstvá a aj poľovníci pomáhame v rámci brigád pri ich udržiavaní.Keď používaš lesnú cestu dobre ,hoci prekračuješ zákon ešte to beriem ale mnohí sa radi preženú aj mimo a robia si svoju trasu sadenica nesadenica.Neporovnávajte slušného poľovníka starajúceho sa poctivo o zver, tvoriaceho hodnoty s par ľuďmi ktorí vidia iba svoj koníček preháňajú sa kade tade na motorkách o poľovníctve a ochrane vedia trt.Popreháňaj sa po lese v Rakúsku a napíš ako si dopadol.Ja nechcem zakázať ľudom radosť s tohto športu ale všetko ma svoje pravidlá a čudovať sa prečo sa hnevajú keď behám po súkromnom je smiešne,alebo prečo ten turista čo visí na strome nadáva veď čo má čo zavadzať... :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33122 od johny
Odpoveď od johny na tému Motorkári!!!
Nechce sa mi čítať všetky príspevky takže len napíšem svoj názor. Som poľovník a som zároveň motorkár a offroaďák, keďže mám motorku aj terénne auto. A takých ako som ja je veľmi veľa. Motorka mi šetrí benzín keď je dobré počasie, dostanem sa na nej tam kde na aute nie. Terénne auto mi pomáha hlavne v zime dostať sa ku krmelcom a soliskám. odkedy ho mám, nemám problém s dopåňaním krmiva. Obe vozidlá sa teda stali pre mňa súčasťou poľovačky. Všade sa nájdu ľudia, ktorí kazia väčšine dobré meno, či sa jedná o poľovníkov, motorkárov, či offroaďákov. Všade sa nájdu jedinci, čo sa nevedia vpratať do kože. Netreba sa preto vzájomne napádať, ale hľadať možnosti spolupráce na uzemnenie týchto indivíduí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33126 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Ked nevies nic o selektivnom odstrele zveri tak to nevytahuj ! :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33127 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
Pevne verím, že raz príde čas keď zistíš, akú hlúposť si napísal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33143 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
vetsina ludi co sem pisu ma v niecom pravdu a nic sa neda zmenit zo dna na den a niceco sa zmenit neda preto ze ludia nechcu ale nic sa nezmeni okamzite treba sa skusat dohodnut len ako a skym ked vela polovnikov neustupy ani o meter a motorkary niesu tak zohraty aby sa dalo dohudnut aspon s polovicou pretoze motoriek je asi o dost viac ako polovnikov a niesu tam zdruzenia aby vedeli medzi sebou lepsie komunikovat ake su problemy druhych a nie len tie ich ak sa ten zraz mot. co som uz pisal vydary skusyme tam nieco navrhnut hlavne o vstupoch do lesov mozno to na niektorych zaberie a budu to sirit dalej skusajte to aj vy ak sa ma take nieco organizovat aj u vas prehovorte s organizatorom mozno to zaberie :x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33145 od puro
Odpoveď od puro na tému Motorkári!!!
Toto niieje vecou polovnikov ale vlastnikov lesa.Iba vlastnik lesa ma volny vstup za ucelom kontroly majetku na motorovom vozidle.Ani polovnici sa nesmu po lese pohybovat na mot vozidle bez povolenia.Takze riesit tento problem s polovnikmi je o nicom.Od nas ci ustupime alebo nie nic nezavisi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33181 od Finder
Odpoveď od Finder na tému Motorkári!!!
A ako je to s pohybom v lese motorovym vozidlom, ak nejake polovnicke zdruzenie ci spolok ma nejaky revir prenajaty ? (dufam, ze nekecam a takto to naozaj funguje).
<br/>
<br/>Potom je tento spolok kvazi majitelom (docasnym) nie ? Pokial sa o dany revir staraju, maju tam asi pravo chodit ci uz za ucelom kontroly, oprav, vystavby atd. nie ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 399 návštevníkov a žiadni členovia on-line