Motorkári!!!

pred 16 rokmi 2 týždnami #34115 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
Veru porušuješ. A naštuduj si ho veru ty. Na využívanie lesnej cesty potrebuješ povolenie...nehovoriac o tom, že asi rampa v doline ti veľa pravdepodobne tiež nehovorí...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34117 od abba
Odpoveď od abba na tému Motorkári!!!
Toho tátoša máš motorového? Motorové vozidlá nemôžu, bez povolenia ani po lesných cestách.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34132 od Levo
Odpoveď od Levo na tému Motorkári!!!
Srnecka - vidím,že v pomenovaní ľudi si nerobíš veľké problémy, skús svojho otca oslovovať, že je starý chmuľo ako sa Ti odvďačí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34138 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
Pripadá mi to tak, ako by si mal trochu problém pochopiť písaný text :). Dúfam že to nie je spoločný znak všetkých motorkárov :).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34140 od johny
Odpoveď od johny na tému Motorkári!!!
Fajn reklama pre motorkárov ... Chlapec sa musí inteligenciou v noci odkopávať, potom sa nečudujem že niekomu prasknú nervy a natiahne cez cestu lanko alebo dá do kaluže ostne na prerazenie pneumatiky ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34143 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Srnecka radsej si najdi babu na tej sa da tiez jazdit :]:]:] a ak budes moc dobry tak ti bude aj vrcat u toho ako ta tvoja motorka .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35010 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35023 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
to sa mi paci este ze to ma platit len v narodnych parkoch a ich castiam tam to treba trestat chvala bohu ze okolo mna v blizkosti nieje nejaky park:D uz by som bol iste narade:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35071 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
Ty si si doteraz asi nepozrel zákon o ochrane prírody a krajiny a jednotlivé stupne ochrany prírody. Skús to a začni druhým stupňom, ktorým je už územie extravilánu. A ešte ti odporúčam pozrieť si aj stať o sankciách.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35431 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
nebol som tu 2 tyzdne bol som doma na dovolenke tak som nechodil na internet a ako vydim bieda nikto nepise mozem povedat ze za tie dva tyzdne som na motorke dost najazdil a nikde nic ani klince ani lanka no bieda mozno uz vela polovnikov prislo na to ze to nezabera ako by chceli a je to aj protizakone a casom tie klince nebudu mat zmysel staci ked si motorkary obiednaju vyplne do kolies niesu lacne ale stoja za tu srandu :{8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35432 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Motorkári!!!
A počuli sme slovo pánovo...,áááámééén...:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35433 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
to sem chodis naschval provokovat ? este chvilu pokracuj a mas taky BAN az sa budes cudovat . :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35434 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
Práve ty hovor niwečo o protizákonnosti . Myslím že na svoju chvíľu ešte len čakáš - ver tomu že raz príde. Mňa zasa pobavilo, že u nás jeden štvorkolkár nezvládol riadenie a bez cudzieho zavinenia si privodil vyholenie hlavy a 18 stehov na hlave, rana mu svieti naďaleko . Ale nemyslím že sa poučí. Toho motorkári a štvorkolkári nie sú schopní .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35439 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Motorkári!!!
Keď ovládaš motorku tak ako gramatiku, klince ani lanká ti nie je potrebné klásť... :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35454 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Motorkári!!!
Nie je to dávno, pár týždňov dozadu, v Bieni, motorkár si otvoril bránu a išiel sa voziť do obori, chlapi ho tam počuli, a ani nechcite vedieť ako skončil keď ho chytili frajera, keď sa vracal. Ten tam už určite nepôjde. To už je vrchol drzosti, otvoriť si bránu a vojsť do obori. A tá bitka, na tú bude pamätať dlho. To by sa zišlo viacerým.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35464 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
no vydite ze to ide ze este viete pisat len vas treba povzbudit:] Jaro sorry ale neviem co je BAN, lacco 1 to sa stava ze niekto spadne jeho chyba ze si rozbyl hlavu mal mat prilbu aj polovnikom sa stava ze sa postrelia a castor skoda ze niesme vsetci taky inteligenti ako ty tak si troska sklon hlavu aby ti nenaprsalo do nosa:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35465 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Zistis :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35487 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
ty si hotovy keyboard warrior....;) alebo Pc rambo.
<br/>tu motorku si startujes sam, alebo to robi za teba mama?:] Ono lanka a klince nezaberaju, ale pochop, ze staci ak zaberu raz:x takych ako ty uz bolo aj bude, komplexy ti internet nevyriesi, rypni si do polovnika v lese...a uvidis,ze aj hore kopcom ti bude ako dole kopcom...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35488 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
misko vsetky klince a lanka co niekto pouzie a rozchodim to tak ja tie iste veci pouziem na odvetu pochop to ze aj my vam to mozeme vratit podobnym sposobom ono su tie lanka dobre na vyrobu roznych veci:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35489 od tomasfox
Odpoveď od tomasfox na tému Motorkári!!!
cakam8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.090 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 559 návštevníkov a žiadni členovia on-line