Motorkári!!!

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36546 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
Nie len na lesný zákon, ako ti napísal Jaro, si pozabudol, ale aj na zákon o ochrane prírody a krajiny. Ale to je pre vás ,,zátvorkových :),, motorkárov príznačné, že si nedáte tú námahu a neoboznámite sa s platnými predpismi.
<br/>po1 - to že je málo tratí je váš problém, vybudujte si ich viac.
<br/>po2 - zaujímavá logika, sused kradne budem aj ja .......
<br/>po3 - niet inej možnosti tak budú aj lanká a aj iné opatrenia. Hovorí sa kto chce kam, pomôžme mu tam..........
<br/>po4 - toto ani nepotrebuje komentár
<br/>po5 - nie sú len cesty 1,2,3 triedy a dialnice sokolík, ale aj miestne komunikácie a účelové komunikácie. A na všetkých týchto platí dopravné značenie. Mnohé cesty slúžiace na obhospodarovanie lesa sú účelovými komunikáciami (nie lesnými cestami), takže tak sokolík - doštudovať tematiku a potom mudrovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36572 od Srnecka
Odpoveď od Srnecka na tému Motorkári!!!
[/] txt
<br/>
<br/>
<br/>príklad správneho polovníka?? vs. plašenie zvery??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36575 od Srnecka
Odpoveď od Srnecka na tému Motorkári!!!
kaslem ja vase linky :]:]:]:]:]:]
<br/>
<br/>
<br/>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36591 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
a ešte jedna vec. Neporovnávaj prácu v lese a lesné obhospodarovanie s jazdením na motorkách preboha...
<br/>Prídem ti strieľat pod oknami, lebo máme malý revír, som zvedavý ako sa ti to bude páčiť.:liar:
<br/>A fakt si mrkni tie predpisy...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36609 od BENQ
Odpoveď od BENQ na tému Motorkári!!!
ASTRONOM-ok kludne dajte si lanka aj neviem co,len stym treba ratat ze ak niekomu sa nieco stane,ublizi,prvy po kom pojdu ste vy(polovnici,ochranary)a za ublizenie na zdravy vam zoberu nielen zbrojak ale aj rodny list.cital som tu aj take nazory ze budeme ich strielat,toto by mi iba jeden zvas spravil okamzite sa vratim poviazem a sam volam policajtov a uz navzdy dopoloval.a ked uz sme pri tom vy jak chodite do lesa?95% z vas tiez autom alebo s moto,pre vas to tiez plati.ci vy ste vynimky?zrazu su to vseci ochranary a na vasej titul strane nejaky rekordny srnec,strelil ho lebo sa stal tohto roku lovny,sak to je ubohe ze ho strelil.tomu sa fakt vravi ochrana jak svina.
<br/>
<br/>
<br/>MISO-to jazdenie neporovnavam s jazdenim s moto ale s ochranou lesa.to myslim tak ze,nikto z motorkarov(male%) sa nevozi medzi stromy ale iba po uz vyjazdenych cestach a chodnikov.narozdiel od traktora a inej lesnej techniky pomedzi stromy a atd atd

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36613 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Motorkári!!!
Neda mi aby som ako poľovník a zaroveň ochranca nereagoval na výhražanie našeho prispieváťela na jeho odkaz, že sa výhraža že urobí napravu. Mi poľovnici mame na to opravnenie pri výkonu práva poľovnicstva . A že zavola policiu aby urobili poriadok kto vlastne porušil zákon poľovnik alebo motorkár. Čo sa tyka odstrelu ty nemaš ani predstavu o tom či ten srnec je chovný alebo nie , odstrel v ramcí chovu a lovu planovaného odstrelu mal by si sa zamyslieť nad tvojimi vyrokmi o poľovnikov lebo sú to luďia ktory venujú svoj čas na ochranu prírody a favmy ubližuješ všetkym poctivým ochrancom prírody :[:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36616 od BENQ
Odpoveď od BENQ na tému Motorkári!!!
instalamontsro --ja sa nikomu absolutne nevyhrazam,a to nemam ani v umysle.ja iba konstatujem veci ktore by som urobil ja,za ostatnych nemozem hovorit(pisat) a zarucit sa.samozrejme ze ochrana prirody je dolezita ale miestami a niektory to uz strasne ale strasne prehanaju a beru to osobne.cize ja nechcem vobec ublizit nikomu a vonkoncom nejakym ochrancom ci strazcom alebo komukolvek inemu.ved je to diskusia ci nie?tak diskutujme!!!!
<br/>a ked uz pises otom ci mam sajnu alebo nie o polovani,tak ti poviem ze mam lebo mam spravene komplet skusky.jedine co mi chyba je zbrojak a ten sa zatial este nechystam robit,neponahlam stym.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36619 od Srnecka
Odpoveď od Srnecka na tému Motorkári!!!
img301.imageshack.us/my.php?image=symbiozavz8.jpg
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
<br/>a nieje to tak dobre????
<br/>:x:x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36623 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
BENQ - nebudeš mi veriť, ale ja som vážne nečakal že pochopíš o čom som písal :o)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36624 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Nejako si nechces do tej hlavy nabit to ze porusujes zakon ! ale to bude asi tou prilbou co ti tlaci na mozog !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36636 od BENQ
Odpoveď od BENQ na tému Motorkári!!!
JARO--noo asi heej,bude to tak urcite jak vravis
<br/>:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36637 od majod
Odpoveď od majod na tému Motorkári!!!
A niekto sa naserie a vyženie všetkých z lesa,motorkárov ,polovnikov aj ochranárov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36659 od Srnecka
Odpoveď od Srnecka na tému Motorkári!!!
majod&gt;&gt; a bodaj by:D:D:D
<br/>aspon by sme mohli v pohode jazdit
<br/>:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36672 od puro
Odpoveď od puro na tému Motorkári!!!
Akoze mas pol.skusky a tak mas sajnu o polovani?Podla tvojich prispevkov to poznat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36675 od BENQ
Odpoveď od BENQ na tému Motorkári!!!
by si sa cudoval,ze co vsecko viem a dokazem,narozdiel ze z tvojich tak vycitas ze mas prazdu tu vec co nosis na krku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36678 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
Čím človek viac vie, tým si viac uvedomuje, koľko toho ešte nevie ........... :) a platí to aj naopak ako tak čítam tvoj príspevok :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36689 od majod
Odpoveď od majod na tému Motorkári!!!
Benq ,to že kašleš na interpunkciu, ak vieš čo je to,nevadí, ale vystatovať sa, že čo všetko vieš a v každom druhom slove máš chybu, je nevhodné.Možno sa mýlim,ale podla mnňa si riadny tupec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36690 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Motorkári!!!
... zda sa, ze aj v tejto teme by nezaskodilo trosku kultury v prispevkoch. :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36692 od puro
Odpoveď od puro na tému Motorkári!!!
Asi mas pravdu lebo reagujem na stokrat povedane a rozladi ma neznalost zakona u polovnikov.Nehnevaj sa ale ked moja prazdna hlava chape ze tvoj prispevok je mimo ,tak ty nemas problem chapat preco som tak reagoval.Vrat sa na zaciatok a citaj +pozri na zakon o lesoch a polovnictve,mozno ti to pomoze pri zbrojaku.LOVU LESU.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #36710 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Priatelia, uz x ráz som upozornoval, ze jalové diskusie / a este aj na vulgárnej úrovni / nám nepomôzu ! Toto forum ma byt o tom ako zabranit motorkarom , aby si robili z prirody motokrosovu drahu a nie o tom ci sa maju v lese prehanat alebo nie. No ked ze si ma BENQ tak slusne oslovil, urobim raz vynimku a odpoviem ti velmi konkretne a trosku aj s humorom, lebo niektoré tvoje uvahy si to doslova pytaju.
<br/>Po 1 - tvoj argument je uplne scestny - kazdy chce nieco, ale to chcenie nieje automaticky aj povolenie k vykonaniu toho co chceme. / lebo niekto moze chciet chytat motorkarov a zatvarat do klietok v ZOO a pouzije prave tenmto tvoj &quot;ARGUMENT &quot; /
<br/>Riesenie - jazdite tam, kde mate na to povolenie a budujte si nove drahy, ked mate malo starych!
<br/>Po 2 - total scestny argumet - praca v lese je PRACA, ktora prinasa vseobecny uzitok, motokros je len zabava, ktora jedneho bezohladnika tesi a vsetko okolo otravuje !
<br/>Po 3 - ja som zasadne proti lankam a podobnym rieseniam , ale necuduj sa, ak vynervacite niekoho tak, ze pouzije aj tento sposob / a bude sa branit tvojim argumentom cislo 1- nebavi ma natahovat lanka doma , tak ich natahujem po lese /
<br/>Po 4 - detto ako bod 3 - nerob druhym zle, nebudu ani oni tebe - plati vseobecne
<br/>Po 5 - prestuduj si prislusne zakony - neovladas ich - bez povolenia na vstup do lesa mot. vozidlom tam nemas co hladat, ani na zavazniciach a uz vobec nie na chodnikoch ci poraste, kde sa vam najviac paci.
<br/>Na zaver - normalne a slusne je zabavat sa tak, aby som tym neskodil, neobtazoval a ani inak neublizoval nikomu a nicomu. Ak toto nechapes, tak mi ta je velmi luto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.089 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 300 návštevníkov a žiadni členovia on-line