Motorkári!!!

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36726 od BENQ
Odpoveď od BENQ na tému Motorkári!!!
ALL- chalani vyhrali ste,nemam slov.silno sa hanbim a vsetko co som tu napisal berem nazad.a drzim palce vam aby ste vtom pokracovali ocom tu pisete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36730 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Motorkári!!!
puro on vravi ze mas prazdnu vec co nosis na krku....daj ten dalekohlad uz opravit :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36733 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
ja som bol u deda na prazdninach a zobral ma na polovacku na srnca. zobral ma vecer lebo rano sa mi nechcelo vstat a asi po 10minutovom cakani nam vysli traja motorkari co sa nahanali po lese na motorke a ten posledny si asi trochu vypil lebo sa mu zaplietol konar do kolesa a spadol, tak mrsko tam zacal nadavat ze sme uz nevideli nic ale zazitok som mal s toho dorby 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36769 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Motorkári!!!
lapin ani jeden nebol výradový ??? :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36773 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
Ondrej ty sa s toho nesmej lebo aj s teba sa na pokeci smiali zevraj cakas z Jendom babo a niesom Lapin.
<br/>
<br/>PS: este pojdem do deda v auguste zase tak sa opytam ci bol vyradovy 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37450 od BENQ
Odpoveď od BENQ na tému Motorkári!!!
to co je toto 8o8o8o.uz nikto sem ani nepise,co ste stratili rec?snad nie:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37599 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Motorkári!!!
Také tiché endurko to je super vec...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37756 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
A vies ze mas pravdu !!! ja som dlho dumal co najviac rozculuje vsetkych obyvatelov aj navstevnikov lesa na motorkaroch - je to HLUK!!! Kazdy, kto ide do prirody ocakava TICHO a revuce motorky to brutalne nicia. Chlapci, ked uz mate peniaze na takeho draheho konicka- kupte si naozaj poriadne tlmice, jazdite potichu a budete razom vidiet ze opravnena vlna nenavisti voci vam sa podstatne zmensi ! / Len neviem ci ten hluk netvori dost podstatnu cast radosti z jazdy na motorke, ved rachotit ako lietadlo a byt nedolapitelny a nepostihnutelny, to predsa musi krasne nafukovat sebavedomie /

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38673 od BENQ
Odpoveď od BENQ na tému Motorkári!!!
coto zrazu ste vseci onemeli?:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38701 od HUTO0011
Odpoveď od HUTO0011 na tému Motorkári!!!
no ostnaty drot na vela veci nepouzijes ale on na tebe zapasuje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38790 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Pozdravujem vsetkych zainteresovanych;)
<br/>Dozvedel som sa tu strasne vela info. No mam pocit, ze si citam vystupenia politikov v &quot;NARODNEJ ZRADE&quot;! Je tu vela polopravdy a nepravdy. Neda sa reagovat na vsetko, ale aspon posledny superblud je od ARDUS-a, ze co najviac rusi zver. Pokial ide moto/ auto so seriovo vyrabanym vyfukom cez les, je hlupost ak niekto tvdi, ze ju stresuje. Zver je omnoho viac vystavena stresu, ak ju potichu vystopuje napr. polovnik so psom, ked na nu strielaju....
<br/>Nie som najmudrejsi / najchytrejsi, len vyslovujem svoj nazor k diskusii, ktora tu je8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38861 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
naozaj niesi najmudrejsi a ani najchytrejsi, ale aspon citat by si mohol poriadne. / lebo ja v poslednom prispevku pisem co najviac rusi ludi , nie zvierata /:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38871 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Cital som toho vela a priznavam, ze som to spatne precital, ziadam trest najvyssi - trest smrti !:-o Ale tento argumet ma takmer kazdy polovnik.
<br/>Pan Dokonaly, co si mal zo slovenciny, vidim nedostatky....:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38878 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
vies co furec, toto je forum o zvieratach a nie o slovencine

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38931 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
to ano, ale hlavne o polovnikoch - ludoch a motorkaroch :]. Ved taka je tema. Mne nevadi, ze mas s tym problem. Skor mam interes o postoj Teba voci motorkarom. Skus dat skusenost, riesenie, radu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38933 od papo
Odpoveď od papo na tému Motorkári!!!
odpoveďou nech ti je návrh zákona, včera schválený vo vláde:
<br/>§24 l)jazda na motocykli, motorovej trojkolke, štvorkolke, motorovom vozidle alebo motorovom člne, snežnom skútri a vodnom skútri v poľovnom revíri, okrem verejných komunikácií, alebo priestorov alebo trás na to určených alebo ak to vyplýva z osobitných predpisov; zákaz neplatí pre vlastníkov pozemkov pri ich bežnom obhospodarovaní, pre užívateľa poľovného revíru pri užívaní poľovného revíru a orgány štátnej správy pri výkone dozoru alebo kontroly.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38935 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Toto vcera schvalili? To znamena, ze ak je niekto vlastnikom lesa, moze ist motorizovany na tento pozemok ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38945 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
furec tak teraz bud murdyyyyyyyy, radsej si kup bicikel a prilbu svetla a blatniky :]
<br/>ja nemam motorku lebo nemam ani vodicak na motorky ale aj keby som mal tak by som sa nevozil po lese a nenahanal dive zvierata a uz som take videl u deda 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38959 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Jergus, si presny priklad cloveka - domyslavca. Ako vies, ze mam motorku ?Ako vies, ze nemam bicykel a co k nemu patri . Mozno mam aj nejaky ten hektarik lesa na rozdiel od Teba. Zacnite od seba, aj polovnici jazdia do lesa na moto. Ak mas zlu skusenost s motorkarmi ze nahanali zver, jasne ze je to chore. Cital som tu o tom a je to hnus. Takychto motorkarov je omnoho menej (nastastie) ako polovnikov pytliakov. Ale vedz, ze co ja poznam motorkarov, ani jeden nejde do hory nahanat zver, ked ju uvidia, spomalia, vypnu motor, nechaju ju v klude odist. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38967 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
furec abi si vedel ked aj ja si kupim les ale najskor musim dokoncit skolu a potom ked si nasetrim tak si nekupim motorku ale radsej si kupim kona lebo sa mi viac pacia zvierata8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.124 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 501 návštevníkov a žiadni členovia on-line