Motorkári!!!

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40491 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
No, zacina priharat:(. Aj ja som zvedavy, kedy a ci vobec niekoho odsudia, i to, ci to bude morkar:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40494 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Uvidite, ze to nebude dlho trvat a ak dotycny bude v podmienke, tak pojde bleskom brucat. Samozrejme prvolezec dostane podmienku , ale penazny trest ho neminie! Tak nech si to kazdy dobre rozmysli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40520 od nikto0000
Odpoveď od nikto0000 na tému Motorkári!!!
som zato, ale dajme si reálnu otázku kto ich chytí?
<br/>oni sú si plne vedomí že sme na nich krátki!!!
<br/>a ochota zo strany orgánov činných v trestnom konaní je zatiaľ (aspoň z mojich kúseností) na bode mrazu!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40521 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Chytit ich nieje az taky problem, len to chce viac ludi a poriadne zorganizovat, uz sa to x krat podarilo / pisali o takej akcii aj PaR /, len doteraz bol problem co dalej a tak sa chovali aj organy cinne v trestnom konani - nebolo ich za co potrestat. Teeaz je to uz ine, uz konat musia!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40533 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
ano, chytit az taky problem nie je. Problem je to dokazat. Pravo je vrtkava zalezitost. Mat pravdu neznamena byt v prave ! Urcite kazdy z vas pozna nejaku skutocnost, ze fyzicky napadol ineho, vydieral ineho a pod. ale nic sa mu nestalo, na sude mu nic nedokazali, policajti ho nevedia zastihnut..... Nase sudy, prokuratura, policia su skorumpovane, necinne. Vymozitelnost prava je nulova. Ale ak si obcan priplati....
<br/>aj sa domoze:). Pani polovnici, ak mate peniaze naviac, cas behat na policiu, sudy a dobre styky, potom nevahajte !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40539 od Jergus_L
Odpoveď od Jergus_L na tému Motorkári!!!
furec furec furec ak to nevies tak uz existuju videokamery ked uz pises o tom dokazovani tak si s kludom jazdi po lese a nic sa ti nestane:x a ja som si myslel ze tato tema z tym zakonom uz nacisto zanikne no este stale to niekto nechape :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40545 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Pani motorkari, ak mate peniaze naviac, cas behat na policiu, sudy a dobre styky, potom nevahajte - hurá do prírody ! Teraz za chrapunstvo, drzost, arogantstvo a totalnu NEOHLADUPLNOST dostanete to co si zasluzite ! Ale ak bude mat niekto legalny pozemok, tak mu fandim a rad si tam zajazdim aj ja / ej , poradte - nemal by som si najprv vypytat povolenie....???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40574 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Este raz pre pochopenie : Je naivne si mysliet, ze zakon vsetko vyriesi ako mavnutim zazracnym prutikom a lese ziadny motorkar. Z inej strany - kolko aut chodi do lesa ! Kolky polovnici chodia do lesa na autach bez povolenia? Minca ma dve strany.:] Takto som to myslel.
<br/>Tato tema je ale o skusenostiach s motorkarmi v lese a niektori suhlasia, ze proti &quot;slusnemu&quot; vozeniu az take vyhrady nemaju. Ak je slusny motorkar a slusny polovnik najdu spolocnu rec. Ak slusny motorkar prejde slusne po lesnej ceste a niekto to povazuje za chrapunstvo, totalnu NEOHLADUPLNOST je fanatik.
<br/>Ideal = ziadny motorkar v lese, toto doporucuje 9 z 10 polovnikov:):):).
<br/>Ardus, nepochopil si ma, myslel som to tak, ze je kvantum zakonov a vaznejsich, ale plati pravo silnejsieho, bohatsieho, alebo ze si proste cigan a ten moze vsetko a nic nemusi;). Moralne s tym nesuhlasim, ale uz;/.
<br/>Radim = povolenie treba!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40581 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári!!!
radis dobre:) bo povolenie budu potrebovat ako motorkary tak polovnici;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40582 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
No, a bude s tym problem, mamicka sa na mna dnes nahnevala, ale idu Vianoce, snad mi to podpise;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40715 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
Co sa tyka povoleni, precitaj si prispevok od pytliaka nizsie. Co sa tyka dokazovania, o to sa tiez netreba bat, tento trestny cin nebude az taky problem dokazat;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40723 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Motorkári!!!
Furec v podstate máš pravdu.mne osobne motorkari lezu na nervy.ale je to tažko riešitelný problém nakolko je tažko dokazatelný a osobne nepoznam motorkara ktorý by na výzvu polovnej,lesnej stráže a policie zastavil.Ale stretol som sa s prípadmy kedy polovníkom ruply nervy a odniesol si to motorkar.Tak si myslim že by bolo treba aby ste boli ohladuplnejší a rešpektovali zákon.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40731 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári!!!
furec uz sa tesim na to ako sa budes smiat na buduci rok prajem ti vela zdaru;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #40885 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Nech som bol akokolvek v lese, nikdy som sa nespraval tak, aby som niekomu vadil, nevyhladavam problemy a len tak mi nerupnu nervy, ale ako sa hovorilo &quot;vsetko ma svoje hranice, okrem SOVIETSKEHO ZVAZU !&quot;;).
<br/>Lenze mne povolenie na vstup do lesa moze dat naozaj &quot;mamicka&quot;/nie je to chvalenie sa, ale fakt. Som spoluvlastnik urcitych parciel, ktore su v urbariate a pokial sa nemylim, zakon mi umoznuje vstup na moj pozemok. Teraz sa zacnite do mna navazat, poukazovat na to, ci ono...:[ Nezneuzivam tuto moznost! Ja vam napisem priamo, neskovavam sa za nejaky zakon, co mi vadi ( nebojte, su aj vacsie problemi :) ) - hadzete vsetkych do jedneho vreca, su cierne stavby na pozemkoch, ktore nevlastnite, spravate sa ako majitelia lesa, aj vy chodite motorizovani do zakazov, ale vidite len motorkarov..... Ako vsade, aj medzi vami su dobri a zli, kamaratim sa iba s prvymi a snazim sa vychadzat so vsetkymi8-L
<br/>Inak prajem pozehnane Vianoce:):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #40889 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári!!!
ahoj furec,myslim ze s tebou vo vsetkom suhlasim ,vsade su dobry a zli ludia ale zakon by sa mal dodrziavat a nie ho obchadzat,len na okraj ze si vlastnikom pozemkou v urbariate neznamena ze si vlastnik vymezeneho pozemku ,v urbariate je viacej clenou takze tam musis mat tiez povolenie od vlastnika a to je urbariataten .Kdo hadze vsetkych do jedneho vreca je z toho druheho vreca ale som rad ze sme tu spolu obcas prekecli .Prajem ti tiež pozehnane Vianoce a mnoho kilometrou jak s povolenim tak bez neho:) Lubo Krátký

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #40931 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41073 od Srnecka
Odpoveď od Srnecka na tému Motorkári!!!
no páni....kto škodí viac ? :liar:
<br/>
<br/>www.offroad-lm.szm.sk/stepup/ochranari.htm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41084 od Finist
Odpoveď od Finist na tému Motorkári!!!
Je tu vela diskusií na rozne témy tak prečo nepíšeš a nediskutuješ aj o niečom do čoho aj trochu vidíš Srnečka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41693 od skfighter
Odpoveď od skfighter na tému Motorkári!!!
JA nevidim nic zleho na tom ak jazdia po polnych cestach a je nemyslitelne trestne postihovat niekoho ak slusne prejde po lesnej ceste medzi dvomy polnymy cestamy.
<br/>Jednoducho ak idete z bodu A do bodu B a medzi nimy je jedina moznost prejst cez tu rozjazdenu zalesnenu cestu tak kde je problem ved kolko vetriesok, traktorov, polovnych terenakov tade asi prejde?
<br/>Ako asi potom ta cesta vizera? ved to je tankodrom,vsetky tieto vozidla nenarusuju lesny porast,nerusia zver,nezanechavaju rozryte kolaje od kolies,a hlavne neporusuju zakon?Je to lobing urcitej skupiny na neruseny odstrel zveri,len je otazne ci na legalny alebo nelegalny.:[:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41695 od Zrno
Odpoveď od Zrno na tému Motorkári!!!
aby nedochádzalo k omylom ten zákon platí aj pre poľovníkov. je to o povolení vlastníkov pozemku, ale oni to majú o to jednoduchšie že si to môžu dať do nájomnych zmlúv.
<br/>
<br/>to čo tu píšeš o tom bode A a B tak ti dám iný príklad a ber to naozaj iba ako príklad. potrebujem ísť z môjho domu do kamarátovho a tvoja záhrada mi stojí v ceste a je to jediná možnosť ako sa tam dostať, tak ja nevidim problém prečo by ti to malo vadiť keby som tade občas prešiel či už na motorke, aute alebo traktore.
<br/>
<br/>a ak tu spomínaš ten legálny či nelegálny odstrel, nuž ak o takých nelegálnych prípadoch vieš tak si zober kameru a niečo natoč, isto si to každý rád pozrie a možno aj napomôžeš k odhaleniu trestného činu pokiaľ sa bude jednať o niečo nelegálne, lebo to môže napísať každy no ver tomu, že nie každý čo ide so zbraňou do lesa ma nekalé myšlienky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 313 návštevníkov a žiadni členovia on-line