Motorkári!!!

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41705 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Sledujem diskusie motorkarov a vidim, ze su na tej istej urovni, ako diskusie tych co chceli natahovat lanka...Prosim uvedomte si, ze vstup do lesa a na polia motorovym vozidlom alebo motorkou vam nikto NEZAKAZAL ! Zakazany je vstup len BEZ POVOLENIA ! Vybavte si povolenie, suhlas vlastnika, dohodnite si podmienky tak, aby vyhovovali vsetkym a nielen vam, zaplatte za to, ze pouzivate cudzi majetok a mozete si pestovat konicka dalej. Ze to nebude jednoduche to je iste / skuste sa opytat polovnikov, ake je jednoduche stat sa polovnikom, mat revir v najme, kolko to stoji casu, namahy , penazi nervov a odriekania !!! /. Kto toto nechape tak mala fikcia - predstavte si, ze po nekonecnych problemoch , starostiach, nervoch a vysokych financnych nakladoch si vytvorite krasny moto areal. Ked konecne vyrazite na trat tak zistite, ze je neprejazdna, je na nej dvadsat terennych aut, tri vetriesky a patdesiat polovnikov ktori ovladaju gulovnice na svoju obranu tak zrucne, ako vy svoje motorky. A ked im poviete aby isli prec, ze to je vas areal, tak vam odpovedia - NO A CO , VED MY NEMAME KDE INDE POLOVAT A TU SA NAM TAK PACI....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41711 od skfighter
Odpoveď od skfighter na tému Motorkári!!!
Asi ste ma nepchopili ja sa nezastavam tych co sa motorkami drbu kade tade po lese
<br/>ale ak je medzi dvoma bodmi zalesneny pas siroky 100-200 metrov je tam lesna cesta nie cesticka ale cesta ze by tade tanky mohli behat myslim tym tak vybehana a len tade prejde bez turovania plynu komu to moze vadit,je to rusenie zvery?nicenie lesneho porastu?ohrozovanie turistov? alebo co?napiste co konkretne vam na tomto vadi.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41717 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
stale sa zle pytas- nepytaj sa nas , opytaj sa vlastnika predmetnej cesty a ak to nevadi jemu tak je po probleme. Ide tu o princip a poriadok, nic viac , nic menej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42208 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Motorkári!!!
Dnes som poskladal Hondu 125 CRM-iba šepoce:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42210 od Zrno
Odpoveď od Zrno na tému Motorkári!!!
ja som dnes poskladal puzzle ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42248 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Motorkári!!!
Ja som sa po včerajšom plese zložil na gauč. Tiež iba šepocem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42269 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Motorkári!!!
:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42288 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Motorkári!!!
:]:]:]:]:]:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44688 od Durina
Odpoveď od Durina na tému Motorkári!!!
Podľa mňa je les pre všetkých a to bez ohľadu na dňešný zákon týkajúci sa vozenia po lesných a poľných cestách . Predsa keď sa ide nejaký endurák či crossak previezť na motorke po hore či po poli v obedných a poobedných hodinách tak to nemôže nikomu prekážať . A komu to vadí , tak je to stopercentne jeden veľmi závysťou trpiaci človek ... Pokiaľ si to nepáli po hore 60-kou tak nemôže nikoho rušiť , a keď sa vozí po hore v čese , keď sú poľovníci na posede , či večer či ráno , tak je to k0k0? charakter . Keby bol jeden na druhého ohľaduplný tak by bolo všetko OK , ale ani poľovníci si nemôžu myslieť , že hora je ích , ja osobne chodím na poľovačky , ako na posliedku či postriežku , tak aj na spoločné poľovačky . Keby sa trebarz spojili motorkari s poľovníkmi , tko vie ? možno by aj ubudlo pitliakov:) Všetko je to iba o správaní sa jedného človeka k druhému , prečo by sa nemohol zastaviť motorkár pri poľovníkovy , ktorý si ide pirkŕmiť na krmelište , podať si snim ruku a porosprávať sa ???:x Podstatné je , aby sme boli voči sebe tolerantný !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46084 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
NO uz to zacalo, vonku pekne a v hore motorkarov ako naje...ch. Dnes som ich naratal 14. Male Karpaty - Pezinok. A co je pikoska ze 4 okolo mna presli a odmontovane znacky mali. Takze hoc je novy zakon nic sa nezmenilo.
<br/>
<br/>v Cesku to skusaju s nimi aj zakaz-vjezdu.cz/ [/]takto!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46085 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Pardon nie dnes ale vcera :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46090 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Motorkári!!!
bohužiaľ musím povedať, že už to došlo aj na juhovýchod, včera dvaja za mnou, predbiehali ma na ceste, samozrejme vošli do porastu pšenice, prejdem 200 metrov, tretí debílek z opačnej strany, majú nezvyčajnú potrebu pred večerom sa preháňať, no asi si trošičku prisvietim, po večeroch, je mi z toho zle, bohužel nenarobím nič, kamaráti nekamaráti, porozprávam sa s nimi iným tónom na aký sú u mňa zvyknutý

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46099 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému Motorkári!!!
Kalkulujem, že čo nevidieť prídu prvé výsledky po novele trestného zákona zo dňa myslím 20.12.2008. Logiku to má.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46102 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Motorkári!!!
Ja kalkulujem ze pokial nebudem polovat v TANAPe tak budem aj nadalej iba penit pri pohlade ako sa motorkar prehana pred posedom:x Mam pocit ze ten zakon nic moc nevyriesi. Mozno by nieco riesil keby bol v takom zmysle ze akykolvek vjazd motorovym vozidlom,motocyklom atd do lesa,bez povolenia sa potresta odnatim slobody atd.
<br/>Druha vec je dokazovanie.. Kto sa prizna ze chodi po lese a v ruke ma nepretrzite pripraveny fotak,aby v pripade ze uvidi morotkara mohol pohotovo reagovat a fotit SPZ?!?
<br/>
<br/>Myslim ze niekoho udat ze bol tam a tam na motorke a tym porusil zakon je bez dokazu zbytocne,on to popre a bolo by to slovo proti slovu. Teda NIC!
<br/>Uprimne dufam ze sa pletiem:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46108 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
ti mrchavci si pred tym ako vlezu do hory davaju dole SPZky, vcera som to videl na vlastne oci. a neboli to tinedzeri ale dospely chlapi. :[
<br/>
<br/>to uz ani fotak nepomoze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46114 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému Motorkári!!!
Pevne verím, že motorkárom odzvonilo. Zákonodárca a orgány vykonávajúce dozor nad dodržiavaním zákona musia a budú konať, obzvlášť po novele TZ. Tlak spoločnosti je veľký. Kalkulujem, že je to naozaj len otázkou krátkeho času. Prvé výsledky prídu čo nevidieť, budeme to čítať v médiách - všade. Obvinenia a vysoké tresty tresty odradiadia ostatních od podobného konania. Verím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46115 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
No dnes to riesili pani z policie a motorky v lese zrazu neboli pocut. Pokutu schytalo aj zopar nadsencov sibacky co si sli pruty narezat an svojich autakoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47260 od Srnecka
Odpoveď od Srnecka na tému Motorkári!!!
www.aktuality.sk/krimi/domace/policia-ch...polovnika---pytliaka
<br/>...takych je tu...az prilis vela pani, medzi nami :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47263 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári!!!
čo si tym chcel povedat ,až priliš vela ,prečitaj si svoj prispevok zo 16.novembrao15:31,ved su pytliacia konečne sa aj už na nich dostalo, ale pre vas je novy zakon že nesmiete na motorkach do hory a myslim že je vas tam ešte viacej a ste ešte viacej arogantni ,čest vynimkam ale tych je strašne malo;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47288 od fridrich
Odpoveď od fridrich na tému Motorkári!!!
Jarry9 zdravím ťa bodaj by si mal pravdu.Motorky a motorkári nepatria do lesa,len je
<br/>ich ťažké chytiť,lebo na tých motorkách prejdú všade a policajti alebo lesníci na autách
<br/>nemajú šancu.A keď ich ešte nebodaj upozorníš tak ťa pošlú do teplých krajín.Som za vysoké tresty ktoré by motorkárov odradili od jazdenia po lese trest napr.1000 euro,pri opakovanom porušení zákona pokuta2000 a zákaz vedenia na 2 roky a preskúšanie
<br/>z predpisov cestnej premávky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.103 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 175 návštevníkov a žiadni členovia on-line