Motorkári!!!

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47289 od fridrich
Odpoveď od fridrich na tému Motorkári!!!
Ja len tolko som lesník a zvedavý som ako by si sa tváril keď sedíš na posede diviaky máš za chrbtom a vtom sa ti pred posedom zo 3 krát prejdú motorkári.Isto tam neostaneš a budeš mierne nahnevaný.Mám pravdu alebo sa mýlim?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48121 od moropeter
Odpoveď od moropeter na tému Motorkári!!!
Mas pravdu fridrich ,u nas to este neni v takomto stadiu ,som z vychodu ale uz sa objavuju,moj navrh na pristupove cesty kade tyto vandali chodia nastrazte ocelove lanka z jednej strany cesty na druhu do vysky motorky a uvidis ked sa dokalicia dvaja traja bude pokoj inak nevidim ine riesenie ako sa hovory klin sa klinom vybyja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48126 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári!!!
myslim ,že nie moc dobra rada ,ale určite ked sa niekdo zabije tak budeš mat od nich určite pokoj na dost dlhu dobu ,ked si to takto mysle kludne rad dalej:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48337 od furec
Odpoveď od furec na tému Motorkári!!!
Davaj si pozor na ruky, navadzanie na trestny cin - to je trestne;/
<br/>A napadlo Ta vobec, ze na tie nastrahy moze natrafit i cyklista, bezec...?
<br/>Nemyslim si, ze ak sa niekto na tom zrani, bude mat borec co to mamontoval pokoj a uz vobec nie ak by to skoncilo tragicky:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57654 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
Inteligent v tebe sa nezaprie ......... ako u väčšiny motorkárov .........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57658 od axon
Odpoveď od axon na tému Motorkári!!!
Jazdu na štvorkolke po lesoch upravuje zákon. Dodržuj zákon a nikto sa ťa nedotkne a nebudeš musieť nikomu zlomiť sánku.....:D Práveže taký ..... ako si ty, serú aj na políciu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57690 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Motorkári!!!
Vnedeľu podvečer som sa započúval do revu motorov štvorkoliek vo vzdialenom lese.Nakrátko ostalo ticho,padlo cca.18 výstrelov(predpokladám z revolverov) a hluk motorov zanikol vdiaľke......Stoho dedukujem,že jazdia po lesoch ozbrojený a nemajú zábrany - BACHA NA NICH !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57702 od miso
Odpoveď od miso na tému Motorkári!!!
zlomis sanku, potom pride aj ta policia a vrcat ako motorka budes uz potom len vo vazbe :)
<br/>
<br/>a daj si pozor, lebo polovnik moze byt aj policajt, pripadne prokurator, alebo ina opravnena osoba..
<br/>a dodrzuj zakon, kvoli takym ako ty, je tento skutok uz trestnym cinom, najlepsie by bolo keby pozdvihli sadzbu, lebo ako vidim, na slovac plati len represia...
<br/>
<br/>uvedomelost jednotlivca snad dorazi casom aj k nam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57757 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Motorkári!!!
no len aby raz niekomu nepraskli nervy lebo varmintovy VMax v 5,6mm prejde cez prilbu lahko no z tupeho mozgu narobi &quot;prazenicu&quot; a identif. kal. alebo zbrane nespravia ani odbornici z kriminalky &quot;Miami C.S.I.&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57784 od ferocigi
Odpoveď od ferocigi na tému Motorkári!!!
jáj polovníci... pokladáte za polovný revír všetko okrem asfaltu! dnes idem potme na bicykli cez pole a dostal som sa do konfliktu s jedným z vás polovníkov &quot;že či som normálny&quot; popri tom som bol riadne osvetlený a ten debil sa pokúsil ešte aj napadnúť ma, oháňal sa gulovnicov... keby náhodne vystrelila tak tu nepíšem :liar: pretože mieril na mňa. Po tejto skúsenosti vážne fandím tým chrapúňom na motorkách!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57786 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Motorkári!!!
ferocigi,skromny dotaz,mal si mobil,alebo inak určite vieš kde je dedina ked si bol na bicikli ,zavolam policiu zistim polovny revir ,kniha navštev ,mal by byt zapisany a už to jede takym polovnikom netreba fandit ,a ešte niečo,ked napišeš take obvinenie ,napiš kde to bylo ,v ktorej lokalite a skus sa aj podpisat,inak si možme mysliet že si si to vymyslel,poznam hodne takych ludi,anonymne obvinenia može napisat hocikto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57790 od ferocigi
Odpoveď od ferocigi na tému Motorkári!!!
1, no asi mám nejáke promile už teraz v sebe takže s mierov
<br/>2, som biker a nejáky ten zákon poznám takže viem čo som mohol (mal som pri sebe GPS takže policiu by som nasmeroval)
<br/>3, sme na slovensku takže nieje o čom :) mám jeho špz, takže ja sa sním vysporiadam
<br/>určite si nevymýšlam, len ma to riadne nasralo ako môže jeden polovník takto zareagovať a tu čítam nafore akí ste super chalani čo bránite prírodu
<br/>ps: ak by som zavolal policiu čo získam??? naťahovačka na súde, sorry ale nikomu sa nič nestalo takže to neriešim... len si uvedomte že čo tu píšete ako polovníci máte aj pekný &quot;hnoj&quot; aj vo svojich radoch

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57791 od ferocigi
Odpoveď od ferocigi na tému Motorkári!!!
inak to skúsim
<br/>čo by som mal robiť ak sa takéto niečo stane, nemyslím teraz jednoznačne volať políciu pretože oni chudáci tiež potrebujú nejáke info, čo ten polovník porušil? pretože ja niesom si vedomý žiadneho porušenia zákona...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57794 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Motorkári!!!
Ferocigi, ozaj nevieš čo porušil?... Sám si napísal, že sa ťa pokúsil napadnúť. Ďalej porušil zákon o strelných zbraniach a strelive, keďže ako píšeš sa s puškou oháňal a dokonca mieril na teba. Dotyčný by asi už mal aktuálne zadržaný zbrojný preukaz a zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57795 od ferocigi
Odpoveď od ferocigi na tému Motorkári!!!
no a o to mi presne ide, ja zbroják nemám a ani tento zákon nepoznám, takže mi išlo o to čo by som dosiahol že by som sa začal s ním naťahovať na súde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57802 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Motorkári!!!
Fero, ja som tiež cyklista, ale prečo sa trepeš v noci po poliach? Myslím, že to je dosť riskantné pre Teba aj z hľadiska jazdy v teréne. Ja už neposúdim či to bolo s tým poľovníkom presne ako si napísal, ale jazdil by som za svetla a ak v noci, tak po ceste. Veľa takýchto príhod pokladám za zveličovanie toho čo sa stalo i keď nepochybujem, že aj medzi nami je isté percento idiotov, tak isto ako medzi bikermi a motorkármi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57819 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Motorkári!!!
Asi by si nedosiahol nič, je to len o konexiách a len pre cyklistov /radím sa tam/ a motorkárov, chlap, alebo poľovník čo sa od povedzme 15stich rokov pohybuje po nociach v lese, Vás tak preští, že ani okom nemihnete. Takže zlomené sánky by som vynechal, buďme mierne tolerantní, to platí pre všetky strany.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58515 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Motorkári!!!
Už bol asi v lese príliš veľký kľud :)
<br/>www.lesmedium.sk/clanok.php?id=166552

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58533 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Motorkári!!!
Prisla jar, oteplilo sa, tak ich to taha von.. aj v nedelu som dvoch videl :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 týždnami #58609 od ondrej123
Odpoveď od ondrej123 na tému Motorkári!!!
ja som motorkarov videl uz cez 10. alebo len dlhe dlhe rovne ciary na poliach..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.160 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 279 návštevníkov a žiadni členovia on-line