STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID

pred 18 rokmi 1 týždňom #6948 od eso
Odpoveď od eso na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
LEON, každý je držiteľom ZP, mal by vedieť čo môže a čo nie. Keď chce niekto piť - tak nech zbrane nechá doma. Ale aj tak táto debata je oničom, pretože súťaž nebude. Ak sa niekedy dohodne prebor PID, tak sa guláš bude zapíjať kofolou - jo!8-L8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #6949 od mirek
Odpoveď od mirek na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
CABRAD - aki si to ty Peter V.... byť Tebov nerád by som tu písal takú ponuku, bývalý predseda streleckého zvazu v Krupine. Nič v zlom pre nového predsedu streleckého zvazu v KA, ak je tu nalogovaný pod CABRAD.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #6978 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
MIREK-predsedu streleckeho klubu v danom okrese poznam ,viem kto to je a kolko prace urobil pre strelecky klub,tak ked nevies nepis bludive informacie.To ,ze ma pozemok v prenajme druha osoba neznamena,ze tam nebudu ziadne akcie,vazeny pan, ale to nie je predmetom tejto temy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #6979 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Cabrad, tak tomuto nie celkom rozumiem... dnes si v prispevku napisal:" predsedu streleckeho klubu v danom okrese poznam "
<br/>a v prispevku z 6. aprila pises:&quot;Zhruba 30km od Zvolena je mesto Krupina ,kde som predseda streleckeho zvazu&quot;
<br/>
<br/>Vies to ty alebo niekto iny vysvetlit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7001 od mirek
Odpoveď od mirek na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
CABRAD- som polovnikom na ,, Honte ,, od roku 1988 a poznam OkO v K.A. od jej vzniku. Ak píšeš o tom, koľko práce urobil pán, ktorého som menovaval v príspevku 6.4. 2006 / ak to niesi ty / možeš vedieť aj čím sa preslávil, môžem to tu aj napísať pre včetkých ak máš záujem. Viem kto má strelnicu v prenájme Miro Sch... Teda moje informácie ktoré píšem niesú blúdivé. OSPRAVEDLŇUJEM sa, že som odbočil od témy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7031 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Bajkal-To , ze som uvadzal mesto Krupina , kde sa nachadza sluzilo hlavne pre ludi zo vzdialenych miest a obci a uviedol som 30km vacsie mesto ako orientacny bod.V Krupine som zastupujuci predseda streleckeho klubu ,blizsie podrobnosti su zalezitostou klubu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7035 od cabrad
Odpoveď od cabrad na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Mirek , poznam ta a viem kto si len si si pomylil moje inicialle Radosla V... a vies ze zastupujem predsedu streleckeho klub.Je pravda , ze menovana osoba M.Sch ..ma v prenajme pozemok strelnice ale nic viac ,strelecku licenciu vlastni strelecky klub.Ohovaranie a opisovanie cudzej osoby nepatri do tejto temy ,ale mozes si napisat co chces,ak sa chces stretnut mozeme sa osobne 18.4 pred strelnicou Bzovik o 18,hod,ved to nemas daleko....a to bol moj posledny prispevok ohladom strelnice a vzhladom k teme ktora bola zalozena.S pozdravom Rado.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7040 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Cabrad, moja otazka bola, ci si alebo iba poznas predsedu.... ale odpovedal si nepriamo aj na toto takze dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7084 od tajfi
Odpoveď od tajfi na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Este ste nic nezorganizovali a uz sa zacinate pomali vadit ak by to vyslo o com pochybujem tak si radsej zbrane nechajte doma aj veskere ostre predmety....:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7094 od jager
Odpoveď od jager na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
tafi, máš pravdu, ale na druhej strane, menšia selekcia v radoch tzv. poľ. by len prospela všeobecnému záujmu. Čo povieš?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7098 od pedro
Odpoveď od pedro na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Hej - ostene viac piva pre ostatných.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7102 od kurt
Odpoveď od kurt na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Čo takto Nový intrák vo Zvolene? Kto ste tam končili za posledných 15 rokov tak to poznáte. Na 8 poschodí sú slušne zariadené izby (inak ako pre študentov:D), ktoré prenajímajú, len si ich treba dopredu objednať. Určite by sa dala vybaviť aj menza, poprípade nejaká študovňa, alebo vedľa na lúke pri ohníku..., robí sa kade čo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7142 od tibo
Odpoveď od tibo na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
A budú tam aj študentky? To je manželka zvedavá,nie ja. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7162 od pedro
Odpoveď od pedro na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Povedz, zoženieme nejaké :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7169 od tibo
Odpoveď od tibo na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
No a už ma nepustí. :] už sem došél.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7171 od palo29d
Odpoveď od palo29d na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Tibo šak načo jej toto dávaš čítať :P:P Teraz môžeš sedieť doma na riti:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7179 od steffan
Odpoveď od steffan na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
veď ani tie študenské izby niesu zlé, veď keď som tam spal naposledy nerozbili sme úplne všetko:D.Nápad to je dobrý.Naozaj je to slušné ubytko za primeranú cenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7184 od tibo
Odpoveď od tibo na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Moja hovorí že sa jej to neak nezdá,asi pôjde a možno ma zoberie.:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7185 od johny
Odpoveď od johny na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
V poľovníckom revíri Machy Liptovská Kokava (lokalita Podbanské) sa nachádza pekná zrubová chata s kapacitou 15 lôžok. Je plne vybavená kuchynským riadom a má spoločenskú miestnosť s krbom. Rezervovaná je na dni 9. - 11. 6. 2005. Cena na osobu a noc je 200,- Sk. Ponúkam Vám ted atúto možnosť. Kapacita nech Vás nezastraší, v spacákoch sa tam vyspí podstatne viac ľudí. Príchod je možné naplánovať na piatok 9. 6. 2006, večer posedieť pri špekačke, slaninke a pivku ... V sobotu 10. 6. navrhujem od rána variť guláš. Na nedeľu sa môžem pokúsiť vybaviť prehliadku zvernice PALIESKY, ktorá sa nachádza asi 15 km od chaty. Takto by sme na chate strávili dve noci a cena by sa so všetkým pohybovala okolo 600 - 700,- Sk. Druhá varianta je príchod v sobotu doobedu, čím sa ušetrí jedna noc a cena by takto bola o 200,- Sk menej. Čakám Vaše vyjadrenie lebo chata je už rezervovaná a potrebujem spresniť termín. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #7186 od pacho
Odpoveď od pacho na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
super ponuka urcite lepsia ako internat aj ked som zo zvolena mne sa to paci lepsie je byt niekde v horach mat sukromie a klud ako na internate v meste ak to vsetko vinde a budem moct sa toho zucastnit bude to urcite super :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.169 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 253 návštevníkov a žiadni členovia on-line