ďalekohlad

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35993 od Dunaj
Odpoveď od Dunaj na tému ďalekohlad
Ďakujem axon za odpoveď ,som rád že je nás viac čo majú o tento dalekohlad záujem .Počkám či zareaguje Bubi.Nemáš nahodou adresu do Zelenča ?Dokujem maj sa .l

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35996 od axon
Odpoveď od axon na tému ďalekohlad
Adresu momentálne nemám, dosť často inzeruje v pol.časopisoch a tam uvádza aj adresu aj tel. č. Pre mňa je ten Zeleneč tiež aktuálny. Ale má otvorené iba cez týždeň!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36000 od Dunaj
Odpoveď od Dunaj na tému ďalekohlad
Ahoj axon našiel som telefon do Zelenča 0905 248478 alebo 033 /5541502 Poprosil som ich o kontakt na mail ale zatial sa neozvali Zdraví dunaj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36003 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Ja som ho kupil v BA PROOPT-za 11.000. Teraz za to pytaju asi viac.Akonahle tam kupis Monarch-dalsie dalekohlady aj optiku ti manik da s peknou zlavou-a este tomu aj rozumie a poradi.Do Zelenca som chodil rad.Vravim chodil.Naposledy ma ,,pan majitel",ked som mu volal ohladne porovnanie NIKON a Meostar zdrbal,ze mi nic nepovie,ze mi ide len o peniaze atd.Normalne som vytuhol.A to som tam minul uz cca 25tis.doviedol kamosa co tam nechal 45000, a to mu nestojim ani za to aby mi porovnal ceny atd?Ja nemozem za to,ze si tam kupujem ,,len" NORMY a vsetko ostatne uz mam.Ale Monarch by ti asi do 12tis.predali.Bohusovi-diskretne-nie majitelovi povedz,ze ta posiela Peter zo Šale-co mu robil flinty.Majitel je taky vysoky hrmotlk.Bohus je taky maly permonik.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36005 od Dunaj
Odpoveď od Dunaj na tému ďalekohlad
Bubi srdecne pozdravujem a dakujem za radu. Dozvedel som sa ze dalekohlad Nikon-Monarch 8,5x56 je vyrobeny v Cine. Dostal som typ Vixen 8x56, ktory je vyrobeny v Japonsku a je lahsi ako Monarch.Nevies nieco o tom? Zdravi Dunaj!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36006 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Vixen je vraj tiez o.k.Ale,zeby Nikon Monarch robili v Cine??? Hm. To som neskumal.Ale mne to podla doterajsich skusenosti na Cinu nepasuje.Preskumam krabicu a vsetky papiere.Ale do Proopt- dalek.brnknem-podla mna Nikon Action atd asi ano.Ale Monarch nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36007 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému ďalekohlad
Mr. Bubi,ktory si ty Peter zo Šale? Je celkom mozne ze sa aj pozname...ak chces,daj vediet na moj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36019 od Dunaj
Odpoveď od Dunaj na tému ďalekohlad
Zdravim Bubi pozri sa na krabicu monarchu či je to tak,lebo tam by to malo byt uvedené.Písal si že Vixen je ok,a ze sa predáva za relatívne dobrú cenu cca 10.500 Sk.Ak niečo zistíš prosím ozvi sa Dunaj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36023 od axon
Odpoveď od axon na tému ďalekohlad
Ahoj Dunaj, kde je možné si ten Vixen pozrieť? Dajte adresu na nejakú stránku. Vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36029 od Dunaj
Odpoveď od Dunaj na tému ďalekohlad
zdravim axon je možne ziskat informácie na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36036 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Vixen bude drahsi.Nikon by si vedel zohnat asi za tolko.Na krab. som to nenasiel,len tie sikmooke symboly.Aj vo vnutri na papieroch.Nikon Action moze byt Made in China ale Monarch asi nie.Mne to je v podstate jedno-lebo zatial je fakt o.k.Je tam 10r.zaruka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36088 od Dunaj
Odpoveď od Dunaj na tému ďalekohlad
Pozdravujem Bubi nasiel som kontakt na Vixen 8x56 DCF za 6.800 SkJe to 680 g rozmery 151x133 cm je udajne pogumovaný ale neviem ci je zelený alebo cierny kontakt : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. sus sa ty opýtať na tvoje otázky a prosím ta daj mi vediet.zdarví Dunaj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36096 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Mali by aj Vixen prdavat v Zelenci-6800sk je cool cena-ale zas sa mi to zda za velmi dobry dalekohlad ,,trosku malo.??. Je aj web stranka-vixenoptics-tusim.-ale to je USA produkt.-asi-.Neviem-velmi som sa o tuto znacku nezaujimal.Nikon ma este TOP radu-ale tam su ceny od 2O.OOO.sk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36097 od mirek
Odpoveď od mirek na tému ďalekohlad
stránka ,, Nikon ,, pre ilustráciu www.nikonsportoptics.com/group.php?group=16&subgroup=11

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36100 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému ďalekohlad
Aj na základe Bubiho doporučení som kúpil NIKON MONARCH 8,5x56. Kupoval som cez internet , od www.hej.sk. Dnes sa tam cena pohybuje na úrovni 13 000 SK. Výborný ďalekohľad, nebyť tejto témy, tak ani neviem, že bol vyrobený v Číne. Práve som to pozrel na krabici, a je to tak. Ale aj tak som spokojný, porovnával som aj s inými značkami a v ničom nezaostáva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36103 od Dunaj
Odpoveď od Dunaj na tému ďalekohlad
Zdravim pavelb ani som nepredpokladal ze tato tema bude tak zaojimat,ale je to dobre.Ake ma rozmery ten monarch tj dlžka a širka ?Nveim sa rozhodnut lebo ten cenovy rozdiel oproti vixenu je zaojímavý a je to japonec.Maj sa !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36116 od axon
Odpoveď od axon na tému ďalekohlad
Ahoj Dunaj Monarch 8,5x56 má rozmery 194 x 144 mm,váha 1140g. Ja sa zase rozhodujem medzi Monarchom a Vortexom Vulture. Na Vortex som dal link nižšie, len je škoda, že naň nemám žiadne referencie, či už pozitívne alebo negatívne. Maj sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36141 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému ďalekohlad
Čiže vďka axonovi už máš odpoveď...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36144 od pepies
Odpoveď od pepies na tému ďalekohlad
Zdravim ta priatelu mam dalekohlad Vixen 8x56.mam aj puskohlady od tejto firmy,môzen ti ho len vrelo doporucit za tie peniaze nič lepsie nekupis.porovnaval som to s Meoptou 8x56 su obidva rovnake čo sa týka kvality obrazu aj za sera.vyhotovenie je v sedej farbe.kritky su odnimatekne a upevnene na dalekohlade.a je tam aj korekcia do troch dioptrií.remen ma rovnaky ako Leica..čo sa tyka puskohladou mam meoptu 3-12x56 s čer.bodompredavam je a idem si kupit dalsi Vixen.A hlavne 30rocna zaruka tak to nemôže byt šmejd...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36178 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému ďalekohlad
Zdravím páni, dostala sa mi do ruky stará Zeisska 8x30, je zo skladu, úplne nová, nerozbalená, kamarátovi padla a asi sa pohli vo vnútri hranoly. Viete o niekom, kto by to vedel spraviť v Banskobystrickom regióne a koľko to cca bude stáť? Vďaka za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 394 návštevníkov a žiadni členovia on-line