ďalekohlad

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38765 od Akela
Odpoveď od Akela na tému ďalekohlad
www.dalekohlady.sk/prirucka1.php
<br/>Celkom dobrá stránka pre tých čo sa ešte nerozhodli ako ja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38770 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému ďalekohlad
Načo váhať. Veď víťaz je jasný. ZEISS. Tu niet o čom špekulovať, iba ak o tom ako pozbierať tu kôpku ktorá je potrebná na kúpu.:liar:
<br/>
<br/>Ak sa môžem opýtať, ako si spokojný s Meindl Nordcap, chcel by som ich kúpiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38773 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Uber.;)Až tak by som to netvrdil.Binokularnym dalekohladom podla mna kraluje LEICA.:xPri puskohladoch je to dost vyrovnane.ZEISS je super ale Kahles a samozrejme Swaro v nicom nezaostavaju.Je to fakt vyrovnane.Binokular jednoznacne LEICA.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38774 od Aladar
Odpoveď od Aladar na tému ďalekohlad
Súhlasím! &quot;Nový&quot;ZEISS je jednoznačne špička! Ale nájdú sa aj iné značky v dostupnejších cenách, ktoré postačia tiež... (Každý má iné oko - hlavne mladý polovníci).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38775 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému ďalekohlad
Určite Leica je super. Ale Zeiss má náskok v priepustnosti/noc/, na jeho 94 nemá ani Leica. Zeiss vedie aj v zornom poli / ak zoberieme do úvahy, že Akela chce 8 x56 a budeme z tohto typicky poľovnícke ho modelu vychádzať./ , tak dokonca ho Leica v ultavid nerobí iba 8x 5O. Iba ak Geo. 8x56, ale tam sa platí zhoršenou svetelnosťou aj užším poľom. Zeiss je v nevýhode iba vo váhe, tam má cca o 100 g viac, ale asi zeissáci vedia prečo. Ale to netvrdím ja, ale viacero testov. Skús pozrieť trebás Myslivost 9/08. A uber ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38799 od dtomi
Odpoveď od dtomi na tému ďalekohlad
Zdraim, uvazujem este stale :) aky salekohlad si kupi. Na jednom fore ma jeden pan urputen presviedcal ze dalekohlad delta optical titanium je aspon taky dobry ako monarch co som chcel povodne ale za ovela menej penazi. Mate s tymto dalekohladom nejake prakticke skusenosti, oplati sa s nim zaoberat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38827 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
Tie rozdiely nasimi očami ani nezaregistrujeme a nevnimame.Leica,Swaro,Zeiss,to su vsetko etalony kvality a vyvoja.Je to uz len o sympatii k znacke a o peniazoch.Kazdopadne binokular od tyhto znaciek je dedicna zalezitost.Mylim tym to,že ho v pohode bude pouzivať aj moj vnuk-ak nejaky bude a bude este nahodou polovnik.:];)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38833 od dtomi
Odpoveď od dtomi na tému ďalekohlad
A co Delta titanium,ake su?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38835 od Aladar
Odpoveď od Aladar na tému ďalekohlad
Je pravda že ten rozdiel medzi našimi očami nie je velký, ale ako som už viackrát videl u starších poľovníkov a porovnal so sebou - malí rozdiel tam je.....:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38852 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému ďalekohlad
zdar, prosim vas zistite mi niekto ktory model zeiss ma dialkomer a aj cenu , velmi pekne dakujem, pretoze mne to trva ako lacnemu sr...:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38855 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému ďalekohlad
www.zeiss.de, www.ketnner.de treba pozrieť. Je to Victory 8x45T RF, alebo 10x45T RF.Stoja cca 2600 euro.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38856 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému ďalekohlad
Samozrejme www.kettner.de, preklep:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38857 od miso
Odpoveď od miso na tému ďalekohlad
Dnes mi konecne dorazil Nikon Monarch 8,5x56. Prvotne dojmy: som s nim velmi spokojny, cez den krasny obraz az do okrajov ostry, velmi pekna vernost farieb. Prijemne sa mi drzi, ma presne ostrenie a za sera vynikajuci. Na 100m pekne rozoznat dolezite detaily. Okrem vyssej vahy nema chybu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38858 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému ďalekohlad
Ti zavidim...Ja na ten svoj uz cakam dva tyzdne ale este stale nedorazil...Ked dojde, tak sprostredkujem prve dojmy...:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38864 od miso
Odpoveď od miso na tému ďalekohlad
Urcite ta potesi. Ten moj ma pekne na tele napisane Made in Japan, cize ziadna China. Hram sa s nim cely den, skusal som sa cez neho kukat v roznych casoch a som prijemne prekvapeny. Len co sa pozerania tyka nie je to nic pre siroke nosy(dlhe nevadia :) ).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39037 od Cokel83
Odpoveď od Cokel83 na tému ďalekohlad
Michal a objednával si od Petra z USA? Ja som objednal Monarch 8,5x56 od neho minulý týžden tak netrpezlivo čakám, kedy mi príde. :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39064 od miso
Odpoveď od miso na tému ďalekohlad
dodacia doba je okolo 4 tyzdnov(tolko som asi cakal), niekedy to pride za 3, zalezi asi aj ako sa podari vychytat dovozny prostriedok :)
<br/>Oplati sa cakat, ja som zatial velmi spokojny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39069 od Cokel83
Odpoveď od Cokel83 na tému ďalekohlad
Jasnačka, určite počkám... no vieš, najradšej by som už testoval :) Puškohľad si ešte neobjednával. Ja uvažujem objednať ocinovi k Vianociam Zeiss conq. 3,5-10 x 44 s krížom german 4. Čo ty na to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39189 od miso
Odpoveď od miso na tému ďalekohlad
Sam ho nevlastnim, cize ti nemozem odpovedat praktickymi skusenostami. Conquest je vycleneny pre americky trh, je vyrazne lacnejsi, ale podla mna to smejd nebude, Zeiss si meno na hocico nevylepi. Pokial to chces ako puskohlad prevazne na pouzitie cez den, na bezny kaliber(nie nejaky silny magnum), nevidim v tom problem.
<br/>Mozno sem skusenost napise aj nejaky vlastnik, viem,ze par ludi z fora conquest ma.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #39213 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ďalekohlad
S tym Zeiss-Conq.nic nepokazis.Je to velmi velmi slusna kvalita.Akurat skoda,ze nema sv.bod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 260 návštevníkov a žiadni členovia on-line