ďalekohlad

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37444 od oliver12345
Odpoveď od oliver12345 na tému ďalekohlad
co je lesie monokular alebo binokular

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37455 od oliver12345
Odpoveď od oliver12345 na tému ďalekohlad
ake mate skusenosti alebo co by ste odporucali nikon monarch10x56 alebo leupold pinnacles 10x50

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37502 od rain
Odpoveď od rain na tému ďalekohlad
Poraďte mi niekto dobrý ďalekohľad. STEINER 7x50, STEINER 8x56, MEOPTA 8x56..... alebo niečo iné ? Poraďte, uz som z toho výberu zúfalý. Na SREINERoch je šikmý okulár, kedže používam okuliare, neviem či je to to najvhodnejšie.Alebo sa to dá upraviť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37541 od karasek
Odpoveď od karasek na tému ďalekohlad
Steiner Ranger, pozri tu www.steiner-online.co.uk/lst71.htm
<br/> a tu www.sailgb.com/p/7x50_steiner_ranger_binoculars/. Nighthunter je ozaj dobry, sikme krytky sa daju snimat, pozri tu www.steiner-binoculars.com/binoculars/night/night.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37546 od malachyt
Odpoveď od malachyt na tému ďalekohlad
Zdar kto pozná ďalekohľady značky BRESSER ??? Napíšte mi aká je to značka či je dobra??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37550 od Akela
Odpoveď od Akela na tému ďalekohlad
Si na tom podobne ako ja sledujem túto tému už rok a ešte som sa nerozhodol, lebo chcem aj dobrý aj &quot;nie drahý&quot;. Takže pre mňa asi riešenie neexistuje. Chcem 8x56 na posed, to je posledná verzia. Ono by to chcelo vziať 3-4 zhruba v rovnakej kvalite na posed pri zotmení a tam by som sa asi rozhodol. Pri pozeraní cez dvere predajne za bieleho dňa zistíš figu. Prikláňam sa aj k Meopte 10x50 /nakoľko zrak mi rapídne odchádza/po posledom článku o pozorovacej optike v Myslivosti - je celkom zaujímavý. Ideálne riešenie je dobre zazverený revír, kde zver vychádza hocikedy cez deň von na polia a lúky, takže vystačím so svojím Vivitarom 9x60, ktorým by som pokojne zabil chlapa, taký je ťažký.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37551 od oliver12345
Odpoveď od oliver12345 na tému ďalekohlad
no ja idem teras kupit dalekohlad a som hladal hociaky a ties chcem dobry a nie velmi drahy tak som na to pozeral tak kupujem nikon monarch 8,5x56 najprv som chcel 10x56 ale jeden my povedal ze ked pozriem vecer s dalekohlada do puskohladu tak nic neuvidim lebo puskohlad mam 7x50 takze radsej beriem ten 8,5x56

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37557 od bubu
Odpoveď od bubu na tému ďalekohlad
BRESSER patrí do veľkej rodiny made in China zabudni nato.
<br/>Akela !Keď máš výdrž a veľa čítaš a informuješ sa dopracuješ sa aj k dobrému ďalekohľadu, ja odporučil by som z tých lepších NIKON Monarch,Minox,Optolyth,Steiner,Docter...a radšej vydržať a prišporiť si.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37559 od yegi
Odpoveď od yegi na tému ďalekohlad
Ja mám BRESSER 8x56 Jd asi 4 roky, spočiatku vyzeral veľmi sľubne, ostrý čistý obraz, viditeľnosť za šera dobrá, aj v noci.Tak tomu bolo dovtedy, kým sa s ním niečo nestalo, neviem, čo, ale nedali sa nastreliť obe oči naraz.Bol problém zohnať opravára, nakoniec mi to opravili v Žiline, údajne bol oddelený, či uvolnený hranol, či čo.Záruka 3 mesiace.Údajne mi musel padnúť, no nepadol.Po 1/2 roku sa vada zopakovala na druhom oku, šup do opravy a odvtedy drží(skoro rok, len neviem dokedy).Takže človek vyber si, buď došetri, alebo sa strachuj, kedy sa Ti po..rie.Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37560 od pali1
Odpoveď od pali1 na tému ďalekohlad
mam Bresser,súhlasím s yegim,nejdu nastreliť obe oči,po čase som videl dvojmo-proste o ničom,prišpor,kúp si kvalitneší,momentálne fičím na Buschnelli,záruka je tam myslím 20 rokov-zatiaľ obrovská spokojnosť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37561 od LEON
Odpoveď od LEON na tému ďalekohlad
nazdar já mám od roku 99 bresser cobra 7-21x40 na den dobrý večer sním je houby vidět ale je to dalekohled za 100 euro tak ta kvalita odpovídá jinak maká bez problému akorád čistý obraz je tak do 10x pak se okraje rozostří ale teď mám od kamaráda na zkoušku půjčený Diorit 9x63 a to je o něčem jiném viditelnost i večer je dobrá ale neměl jsem ho sčím porovnat tak nevím jaký by bal rozdíl proti jiným se stejnými parametry jediné co nemůžu nikde zjistit jestli je plněný dusíkem.
<br/>tady je něco o firmě BRESSER pro ty co neumí německy www.bresser.de/
<br/>translate.google.com/translate?u=http%3A...&sl=de&tl=cs

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37572 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému ďalekohlad
zdar, robili sme 2roky v cechach a po praci som chodil na prechdzky tak mi priatelka chcela spravit radost kupila mi v LIDLI bresser 10x50 ;/ skoro som onemel! no nastastie dala za to len dakych 600kc. samozrejme je to cina, no spravila mi ohromnu radost ledva som to rozdychal:] inac funguje to uz asi 6rokov a ja s tym vidim fakt dobre ale samozrejme len cez den:x takze ak bresser tak je len na den a musi stat tak do 500sk tak sa oplati:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37580 od LEON
Odpoveď od LEON na tému ďalekohlad
nojo když vy se bavíte o tom braku z LIDLU tak to nemá cenu:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37585 od miso
Odpoveď od miso na tému ďalekohlad
Mam bresser cobra 7x50 asi 4 rok, zo zaciatku pohoda aj v noci, potom mi par krat zmokol, vnutri sa zarosil(da sa rozobrat a vyutierat):] a odvtedy sa da realne pouzit len cez den. Okrem toho mam Buschnell 10x50, kvalita podobna, len troska lepsie opticke vlastnosti.
<br/>Vzhladom k financnym limitom pojdem asi do monarchu 8,5x56-najma na posed...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37620 od oliver12345
Odpoveď od oliver12345 na tému ďalekohlad
ja som si akurat teras objednal nikon monarch 8,5x56

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37623 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému ďalekohlad
zdravim ta , chcem sa opytat co to mas za model [buschnell]? ta zaruka a opisana kvalita to mi dako nesedi..., dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37625 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému ďalekohlad
Ak sa podmienky medzitým nezmenili :
<br/>Ďalekohľady: 30 rokov Elite, Legend, Discovery, Legacy
<br/> 10rokov Xtravide, Marine, Naturview, Offtrial
<br/> 7 rokov Powerview, Permafocus
<br/>Puškohľady: 30rokov Elite
<br/> 7 rokov Trophy, Banner, Legend
<br/> 2 roky Sportsman
<br/>Samozrejme nemôžeš si kúpiť Bushnella od pouličných predavačov, kde môže byť na ňom nastriekané trebárs aj Elite 6200 a potom budeš nadávať, že aký je Bushnell šmejd !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37647 od rain
Odpoveď od rain na tému ďalekohlad
Diki za www., už len ho doviezť na Slovensko. No nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37648 od pali1
Odpoveď od pali1 na tému ďalekohlad
10-22x50,Legacy-mám rozdielne dioptrie na očiach,a s týmto Buschnellom som zatiaľ velmi spokojný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37694 od miso
Odpoveď od miso na tému ďalekohlad
Zaujimalo by ma, ci niekto vie, aky je rozdiel medzi modelom Nikon Monarch 8,5x56 DCF a Monarch 8,5x56ATB. Prvy menovany je urceny pre Europu, druhy pre USA. Zaujima ma, ci je nejaky rozdiel v optickych vlastnostiach(kedze amici maju vacsinu optiky prisposobenu najma na denny lov)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.134 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 162 návštevníkov a žiadni členovia on-line