Nočné videnie

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24683 od michal
Odpoveď od michal na tému Nočné videnie
Lacika, až teba niekto vypne, potom sa zas budem rehotať ja ty hrdina. Sa neser, vybehni si na OR PZ pochvaliť sa tým zlepšovákom na flinte, keď si taký frajer s vypínaním kríža. Tam ti to vysvetlia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24714 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Nočné videnie
Dakujem ti a dobru chut ti prajem.Ja som tohto roku este parky a bocik nejedol,ja zijem iba z diviny.Ten tvoj prispevok iba dokazuje tvoje IQ hojdacieho konika.Precitaj si moje vsetky prispevky a povedz mi kde som pisal,ze bezne lovim s infrapuskohladom.Vies co,viac na hlupe prispevky ani nebudem reagovat.Nema to cenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24715 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Nočné videnie
To ze som hrdina to tvrdis ty a nie ja.Ty sa za mna nemusis strachovat,mam ovela lepsich priatelov ako si ty ,a ti ma urcite zastanu.LOVU ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24716 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Nočné videnie
Nabuduce si prispevok precitaj 3x a sprav si poznamky aby si pochopil a mohol odpovedat ja som vzdy infra.puskohlad jasne odmietol! a cez ten moj pozorovaci si duchov strielaj ale len vo sne8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24719 od michal
Odpoveď od michal na tému Nočné videnie
Vobec ma nemrzí, že nie som tvoj priateľ. a ani som po tom netúžil. Takže k obojstrannej spokojnosti. Zelam ti, aby ti tí priatelia vydržali aj keď ťa bude treba vysekavat zo sračiek, do ktorých sa svojou blbosťou dostaneš hrdina.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24722 od michal
Odpoveď od michal na tému Nočné videnie
Len by som este poznamenal, ze začínam chápať, prečo je u vas problem mať povolenku na škodnú celoročne. Hospodár už ma zrejme teba aj tvojich priateľov plné zuby a každá vaša rana by šla celý rok len na "škodnú".

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24729 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému Nočné videnie
na túto tému som reagoval všeobecne moj názor nebol zameraný na teba. proti pozorovacím nemám nič už len s toho dvôvedu, že pytliaci sú v mnohých pripadoch vybavený omnoho lepšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24730 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému Nočné videnie
infra puškohľad, aj keď sa dá kúpiť je pre poľovné účely zakazaný. ak mi tu niekto napíše, že si s ním iba zver pozre a keď má stlačiť spúšť tak si to prepne u mňa nepochodí. LOVU ZDAR.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24739 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Nočné videnie
:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24783 od pali
Odpoveď od pali na tému Nočné videnie
... na infra puškohľady je tu niekde na fóre osobitná téma ale túto debatu som začal hlavne kvôli pozoravaciemu nočnému videniu. Ešte som niekde videl reklamu na digitálne nočné videnie. Pracuje to asi na trochu inom princípe a ak má niekto skúsenosť bude fajn ak dá vedieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25003 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
No ja mam toto pozorovacie NVčko,teda prikladam link:
<br/>www.armory.sk/shop/product_info.php?cPat...&products_id=365
<br/>nechcem robit reklamu len ja kupujem od nich a debatoval som aj o nočnom videni ktore môžeš pripojiť na comp a nahravať si videa. Je to všetko super až na fakt, že vyrobca uvadza, že ide o 2. generáciu, avšak pravda je taka že su to pristroje 1. generacie. Teda aspon čo som videl. Na tomto fore bol dokonca aj link na jedno video z takehoto prístroja. Ten pozorovaci pristroj ktory mam je 3 generacia a je to uplna fantazia. Ak maš skúsenosť s 1. a 2. generaciou tak vieš že je tam priepastny rozdiel v pozorovani a tým horšie je to ešte ked chceš s 1. generaciou nahravať video.Ten obraz bude podľa mňa slabý

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25004 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Nočné videnie
To pozorovanie spojene s puskohladom super :liar:
<br/>Pozorovacie NV pre polovnictvo potrebuje zv.aspon3x a priemer sosovky min 50mm
<br/>8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25047 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
No neviem prečo si všímaš hneď spojitosť s puškohľadom. Ja to mam s držiakom na hlavu a je to super. Ten puškohľad je už vec, čo si možeš a nemusíš dať. Toto forum je o technických otazkach a mne osobne je jedno načo to kto používa. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25050 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Nočné videnie
No mne to jedno neni a v tomto prevedeni je to dobre akurat na pohyb v absolutnej tme tak to netreba propagovat na pozorovanie zvery 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25642 od atn390
Odpoveď od atn390 na tému Nočné videnie
predam infrapuskohlad ATN 390 Paladin s pridavnym infraziaricom.blizsie info na www.armory.sk nepouzity,2rocna zaruka,povodna cena 32000 teraz 30000,kontak Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25649 od janicok
Odpoveď od janicok na tému Nočné videnie
Toto tu asi nie, podla nazvu stranky informacia znie v polovnictve § PROTIZAKONNE 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30930 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Nočné videnie
Test prispevku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30931 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Nočné videnie
Test reply

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30932 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Nočné videnie
Test reply 2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30933 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Nočné videnie
test

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 355 návštevníkov a žiadni členovia on-line