Nočné videnie

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21674 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
www.armory.sk/shop/product_info.php?cPat...&products_id=434
<br/>
<br/>na tej adrese je model co mam a nepovedal by som ze ma niekto ošklbal, pozeral som ho na inych strankach a ceny boli neporovnatelne vyssie.
<br/>Je to na povazenie ale myslim ze Dedal je v sucasnosti najlepsi na trhu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21680 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Nočné videnie
Pripajam sa. Ruska optika je na velmi dobrej urovni. A hlavne je spolahliva.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21699 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Nočné videnie
Poznam aj Dedal 2.generacie.Absolutna spicka na trhu.Lenze nie na nase platy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21704 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Nočné videnie
Mas pravdu ze Armory ma dobre ceny.Ale iba na Slovensku.Na jednej optike usetris aj 4 az 5 000 sk.Napis co konkretne mas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21706 od koleno
Odpoveď od koleno na tému Nočné videnie
Predpokladám, že s takým prístrojom si už videl všeličo a nebola to len zverina. :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21710 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
no ja mam Dedal 740 XD4 autogated, vlastne som uviedol predtym aj link kde je na obrazku a jeho popis. Ako priznavam je to draha hračka ale je to 2+ generacia. Neviem ale aj ked som sa bavil s ludmi vsetci vraveli ze radsej investovat viac penazi ako potom byt hlavu do steny. Mam doma ja 1. generaciu ale to je neporovnatelne. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21711 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Nočné videnie
digital. nocne. cca 600 dolarov.www.skyoptcs.com

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21712 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
no na ine pozorovania ma laka termoviznia, ale tak tam si uz treba rozmysliet ci si kupis pristroj alebo auto, popripade byt :):):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21714 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Nočné videnie
Mal som v ruke aj termoviziu.Je to super.Maju to u nas policajti.Ze vraj je cena 4000000.Neviem.Ale je to bomba.A ten dedal,to by si nemal co lutovat.Ked si to budes strazit a davat pozor,tak ti vydrzi dost.I.generacia to je nic.Na par metrov.Z ktorej casti Slovenska si ?Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21772 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Nočné videnie
Skutocne, na pozorovanie je ta optika super. No nevidim nic polovnicke v tom, ak tym niekto streli jelena na krmeni. Taka trofej urcite nevie potesit.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21834 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
S tvojim nazorom mozem len suhlasit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21835 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
no neviem, ta cena sa mi zda byt masakralna. Ako ja am s termoviziou nemam skusenost, no prikladam link na jednu :
<br/>
<br/> www.armory.sk/shop/product_info.php?cPat...&products_id=409
<br/>
<br/>Myslim, ze pokial nelietas v noci na vrtulnikoch tak by tato mohla stacit. Dufam, ze jedneho dna sa dopracujem aj k takejto hracke:):):):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21851 od Rasto27
Odpoveď od Rasto27 na tému Nočné videnie
Zdravim pani, mam trocha skusenosti z pouzivanim NV z armadneho sektoru. A rad by som jednu radu k moznemu nakupu. URCITE dajte prednost armadnym modelom, civilnym zariadeniam (polovnickym a podobne) sa urcite vyhnite. Diely na ne su zvacsa z armadnych ktore nesplnili armadne poziadavky.(inym slovom tie diely co nesplnili poziadavky pre armadu idu na civilny trh a z nich sa potom robia civilne masinky) Rozdiel v cene nie je zasa az tak astronomicky a aj mechanicka pevnost je u armadnych podstatne lepsia. Ak by niekto chcel vediet nieco blizsie o army NV som k dispozicii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21872 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Nočné videnie
Asi mas pravdu. Aj ten BAIGISH nie jeden ako jeden. Daju sa kupit uz za 30.OOO v Uzhorode na trznici, no vcsinou s drobnymi chybami. A vsetky modely co som videl, alebo hovoril s ich majitelmi, nemaju taky vykon, ako original armadne. To co hovris o tych dieloch presne sedi. Vyrobia seriu a vsetky kusy, ktore nesplnaju normu preradia na predaj na civilny trh.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21911 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
no a o ake NVčka ide. Myslim generacie a značky, alebo to len skladas z čoho pride. Velmi tomu nerozumiem. Daj nejaky link po pripade nech si mozem aspon utvorit obraz o tom. Inak ake su tie cenove rozdiely??
<br/>Moje NV stalo cez 200 tisic a je to 2+ generacia, tak neviem co lepsie sa da zohnat.Skus hodit linky ak mas, zaujima ma to. Dikes.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21925 od papo
Odpoveď od papo na tému Nočné videnie
,, Samotné nočné videnie je veľká vec a treba si uvedomiť, že jednoznačne napomaha poľovnikom aj proti samotným pytliakom. Za povšimnutie stoji aj argument, že podľa môjho nazoru su práve pytliaci technicky vybavený. Ostáva len na nas ako sa zachováme.,,
<br/> Naozaj zaujímavá pomôcka proti pytliakom, len mi pripadá trochu nepraktická, je to puškohľad. Ale asi to máš technicky vyriešené.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21949 od Daster
Odpoveď od Daster na tému Nočné videnie
no mam aj NVčko ktore si umiestniš na držiak na hlave. Je to na jedno oko a ma to aj zväčšovaciu funkciu, ale ďalekohľad to nieje. Ak maš nejake lepšie riešenia ako kontrolovať krmenia najme v zime, bez toho aby si na seba už na kilometer dopredu putal pozarnosť tak poraď. Za trestný čin pytliactva je vážny postih a to už nevravim o zhabani veci služiacich na učel pytliactva.
<br/>
<br/>No myslim, že ty patriš medzi ten typ pisateľov ktorim nezaleži na zdôvodneniach, takže sa ani dalej nebudem snažiť.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21962 od papo
Odpoveď od papo na tému Nočné videnie
www.armory.sk/shop/product_info.php?cPat...&products_id=434
<br/>no nech na to kukám ako chcem, je to puškohľad, alebo info-citujem----....zvládajúce spätný ráz i tých najsilnejších kalibrov......Toto prevedenie sa na rozdiel od štandardného prevedenia puškohľadov Dedal vyznačuje.....---je nesprávne?
<br/>nuž prepáč hlúpu otázku, ako to pužívaš! sám si písal v tom duchu, že je to proti pytliakom, tak som bol zvedavý na praktické použitie proti pytliakom, kedže to má montáž. a dozviem sa, že máš aj iné nv, no na to som nebol zvedavý. a aky som typ pisateľa, to nechaj na mňa. ale nechápavý nie som, možno potrebujem len vysvetliť to, čomu nerozumiem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21981 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Nočné videnie
Podla mojho skromneho nazoru, kto ma 200tis. na puskohlad ten asi nema zapotrebne chodit po nociach pytliacit. Kto chce pytliacit, tak ten bude aj s lampasom. Je uz len na kazdeho vedomi a svedomi, na co to pouzije. :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #21985 od michal
Odpoveď od michal na tému Nočné videnie
Az na to, že ako aj pytliačenie, tak aj taketo doplnky su na zbrani zakazane. Ale možno to ma daster nasadene na nasade od lopaty ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.072 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 148 návštevníkov a žiadni členovia on-line