Nočné videnie

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35767 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Nočné videnie
V poslednom čísle časopisu Myslivost je článok o prídavnom zariadení na nočné videnie na puškohľad aj s fotom. Je to vlastne neskrývaná reklama na uvedený produkt. A potom je tam taký menší článok o tom, že je to nepoľovnícke. Všetko je o peniazoch - najprv článok o tom aké je to super zariadenie a potom malý článok, že by sa to nemalo. Kto si pozrie to foto ako to vyzerá na zbrani, urobí si úsudok sám. Takže už nie ani nočné videnie na pozorovanie - treba to montovať priamo na puškohľad, fakt ma pobavili.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35769 od miso
Odpoveď od miso na tému Nočné videnie
Teš sa, čo bude v roku 2015 a neskôr...to už bude diskusia Nočné alebo termovízia...je termovízia etická??:(:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35770 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Nočné videnie
přesně jsi trefil Mišo hřebík na hlavičku stáčí se zeptat dnešní60-70 jak na ně koukali starší kolegove když si jako mladí frkolíci pořídily první puškohled:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46092 od jurovar
Odpoveď od jurovar na tému Nočné videnie
caves, pocuj urob mi nejaku ludsku cenu na toho paladina a ja ho urcite vezmem. je mi jasne ze doprava z ameriky nestoji 5eur ale myslim si ze pri terajsej cene 500dolarov v akej sa daju kupit je cena 1000eur prehnana. viem si to objednat aj napriamo ale samozrejme by bola panta s pripadnymi reklamaciami a.......tak kolko? nepotrebujem ani tie prezenty co k tomu davaju, staci mi puskohlad a ziaric.
<br/>
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>dik, juro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 týždnami #46103 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Nočné videnie
Infra dalekohlad na pozorovanie zveri pocas postriezky trvajucej celu noc,je podla mna v poriadku. Je nemozne aby si niekto dal pred oci infradalekohlad a pozeral snim do puskohladu aby mohol strielat potme. No je nieco uplne ine, ak si dam na flintu infrapuskohlad a budem vam tu tlct do hlavy, ze ked mi pocas septembrovej noci pride jelen,tak si vezmem do ruk flintu pokocham sa krasnym pohladom a zase ju odlozim. Takych by sa tu naslo viac no ani jeden nehovori pravdu. Kto si da na pusku infrapuskohlad dava si ho tam preto, aby mohol nerusene strielat aj za najhlbsej noci. :x PYTLIACI su to a nic ine,kazdemu aspom trocha slusnemu polovnikovy je stakych ludi zle a mne osobne je snich navracanie. LUDSKY ODPAD!!!
<br/>
<br/>A nakoniec ako tu bolo uz mnoho krat pisane. Pouzivanie NV je protizakone a pokial by som niekoho videl, ako si vykracuje na vecernu postriezku a ma na flinte infrak,okamzite kontaktujem policiu,polovnu straz a podavam podnet na okamzite presetrenie a to aj vtedy ak by mi to bol kolega v PZ a kamarat!!!:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50761 od zalomok
Odpoveď od zalomok na tému Nočné videnie
zdravicko, potreboval by som radu, mam staru nočnu optiku Baigish 12 (binokular na pozorovanie zveri) ruská výroba, avsak baz pridavneho infražiariča, moja dilema je nasledovna, pri nizkom zbytkovom svetle je pristroj takmer nepouzitelny, preto chcem dokupit pridavny infraziaric, avsak mam obavy , ze jeho posobenim budem rusit zver, poradte kto mate skusenosti, ci je moja obava opravnena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50934 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Nočné videnie
zver reaguje stale inač podobne ako na svetlo-ver mi:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50962 od spider
Odpoveď od spider na tému Nočné videnie
Čau.Nemám najkvalitnejšie nočné ale s prídavným som zatial nezistil že by som rušil zver.Ak ťa to nezaťaží tak to skús.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50966 od Seky
Odpoveď od Seky na tému Nočné videnie
Zdravíčko páni. Máte niekto skúsenosti s digitálnym nočným videním? Mám na mysli ďalekohlad,ktorý svetlo zosiluje pomocou výkonného CCD čipu a elektroniky a nie pomoc urýchlovania fotónov ... Čo som pozeral u predajcov,tak cena cena ďalekohladu so zväčením 7 x je cca. 700,- €. Obraz v ňom je sfarbený do biela a nie do zelena ako u klasicjých &quot;infrákov&quot;. Výrobcovia to dosť reklamujú, ale ak by to bolo také perfektné, prečo by to už dávno nebolo v armáde a bezpečnostných zložkách?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50975 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Nočné videnie
Davno to tam uz je.....len to nikomu moc nevesaju na nos.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50985 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Nočné videnie
nemáš ani šajnu,akú techniku majú policajti napr.na ukr.-slo.hranici

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51575 od zdeno30-06
Odpoveď od zdeno30-06 na tému Nočné videnie
lacika85 akú to máju techniku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51578 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Nočné videnie
perfektnú techniku maju,super:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51644 od zdeno30-06
Odpoveď od zdeno30-06 na tému Nočné videnie
perfektnú aha super no ale čo je perfektne nočné videnie či máju azda niečo aj iné silne baterky :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59181 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Nočné videnie
AKé nočné videnie doporučujete? Premýšlam tiež o prednej alebo zadnej nasadke. Dám si poradiť na základe Vašich skúseností.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59225 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Nočné videnie
Utekajú, utekajú diviačiky pri svetle, já vím Bohumile, já vím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 6 mesiacmi #60476 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Nočné videnie
však ich ani nevidím niekedy:). ASi fakt niečo musím kúpiť. Len čo....?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62541 od apac939
Odpoveď od apac939 na tému Nočné videnie
poda mi nieko nejaku informaciau k nocnemu videniau chellenger gs 1*12. v novom polovnictve to ponukaju za cenu 290 eur. oplati sa to kupit alebo je to atrapa? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62554 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Nočné videnie
Nočne videnie za 290 ojro sa rovná začmudenému sklíčku na pozorovanie zatmenia mesiaca. A to sklíčko bude lepšie. Nevyhadzujte dukáty za vtákoviny, počkajte na spln. Zver neutečie, raz príde každému...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62561 od Lesanek
Odpoveď od Lesanek na tému Nočné videnie
Neviem aký problém majú poľovníci s lovom v noci. Lov zveri v noci je zakázaný, okrem medveďa, vlka, líšky, diviakov, kuny,psíka medvedikového a čistotného. Počas splnu nemôže byť problém so streleckou optikou. § 65 ods. 3 písm. d) zákona. Či zase dávame priestor na osočovanie poľovníkov - čo poľovník to pytliak?
<br/>kto loví zver zakázaným spôsobom je tiež pytlisk!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 363 návštevníkov a žiadni členovia on-line