Na rozveselenie

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #4489 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Na rozveselenie
Co se narodí, když zkřížíte krávu a želvu?
<br/>Tele s přilbou.
<br/>:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #4502 od brano
Odpoveď od brano na tému Na rozveselenie
Sedia dve sovy na strome a jedna hovori: `UUUUUU
<br/>a ta druha : Ty p.ca, co ma strasis
<br/>
<br/>Dufam ze sa polovnici nenahnevaju
<br/>Rozprávajú sa dva zajace:
<br/>- počúvaj, zajtra je poľovačka, musíme sa skryť
<br/>- no a čo, veď poľovníci aj tak nič netrafia
<br/>- veď hej, ale mňa už dvaja ogrcali!
<br/>
<br/>Príde chlapík s opicou do baru a objedná si vodku. Ked vypije opica začne skákať ako divá, skočí na vedlajší stôl, rozbije poháre, skočí k baru - porozbíja flaše, poháre a všeličo možné a tu zrazu odskočí na biliardový stôl, zbadá biliardovú gula a zje ju. Všetci sa čudujú ale jej majiteľ hovorí:
<br/>&quot;To ona vždy tak vyvádza keď si vypijem - všetku škodu zaplatím&quot;.
<br/>Prídu znova o týždeň a chlapík si znova objedná vodku. Keď vypije opica znova začne skákať po stoloch, bare rozbíjať poháre flaše, a tu zrazu priskočí k stolu kde sú na stole čerešne, vezme čerešnu pozrie na ňu a strčí ju najprv do zadku a potom zje. Všetci sa čudujú, že všetko by pochopili len to posledné nie? A na to majiteľ odpovedá:
<br/>&quot;No viete od vdety čo zjedla u Vás biliardovú gulu si radšej všetko odmeria.&quot;
<br/>
<br/>Zvieratká v lese sa strašne nudia a vymyslia si zábavku, že si budu rozpravat vtipy a ak sa všetci naraz na vtipe nezasmejú, tak zabijú toho, kto vtip hovoril. Prvý je vlk. Povie vtip, všetci sa smejú, len korytnačka je ticho. Tak ho zabijú. Druhý je zajac. Všetci sa váľajú po zemi, len korytnačka nič. Aj on padne. Tretia je líška, začne hovoriť vtip a v tom spustí rehot korytnačka &quot;Ha ha ha ha ha, ten od vlka bol fakt super...&quot;
<br/>
<br/>Po lese sa strasne ponahla slimak. Stretne ho medved a pyta sa: Kam sa tak ponahlas? Slimak hovori: V lese je danova kontrola...vies ja mam dom, moja zena ma dom, nase deti maju dom....a ja som to nepriznal v danovom priznani. Nalaka sa aj medved a uteka. Stretne bociana, a ten sa ho pyta, kam sa tak ponahla. Medved hovori: Aaaale danova kontrola je v lese....vies ja mam kozuch, moja zena ma kozuch, moje deti maju kozuch....a ja som to nepriznal v danovom priznani. To vyplasi aj bociana a ako uteka stretne krtka. Krtko sa tiez vypytuje: Kam sa tak ponahlas bocian? Ten hovori: Vies danova kontrola je v lese....a ja zijem na vysokej nohe, moja zena zije na vysokej nohe, moje deti ziju na vysokej nohe a ja som to nepriznal v danovom priznani. Krtko zacne rychlo ryt a vyryje sa v opicakovej klietke v ZOO. Opicak sa ho pyta: Co tu robis krtko?? A on hovori: Nahana ma danova kontrola...vies ja tunelujem, moja zena tuneluje, nase deti tuneluju....a ja som nic nepriznal v danovom priznani. Opicak na to hovori: Aaaale ja neviem co sa plasis...pozri sa na mna...ja mam holu rit, moja zena ma holu rit, nase deti maju holu rit...a aj tak sme za mrezami.
<br/>
<br/>Sedí zajko pri brehu jazera a hulí marihuanu.Príde k nemu žaba a pýta sa:&quot;zajko čo robíš?&quot;. Hulim marišu, žaba daj si. Žaba si dá šluka vydýchne a nič. Potiahni si vyše- povie zajko. Žaba si dá riadneho šluka, vydýchne a nič. Žaba potiahni si skoč do jazera a na dne vydýchni-povie jej zajko. Žaba si dá šluka skočí do jazera a na druhej strane vypláva. Stretne hrocha a ten sa jej pýta:&quot;žaba čo robíš?&quot; Hulim marišu. Ak chceš na druhej strane je zajko chod´za ním.Hroch prepláva jazero vynorí svoje veľké oči a nahulený zajko ked ho uvidi začne kričať: Žaba preboha už vydýchni!!!!!
<br/>
<br/>Ide mamut po lese a zrazu pribehne stado slonov a zacnu ho kopat, mlatit chobotmi...Mamut sa po polhodine prebere a vraví si : zasratí skíni...
<br/>
<br/>Scéna: Austrália.
<br/>Po púšti skáče klokan. Asi tak každý desiaty skok sa zastaví, z vaku sa mu vykloní tučniačik so zeleným ksichtom a hodí šialenú tyčku. A tak dokola...
<br/>
<br/>Scéna: Antarktída
<br/>Na snehu stojí tučniak. K pravej nohe sa mu túli trasúci sa premznutý klokan a takto hovorí:
<br/>- Zasr..é výmenné pobyty!
<br/>
<br/>Chlap mal doma velmi stareho papagaja.Chcel ho povzbudit tak mu dal poobede pol Viagry.Asi o pol hodinu chlap pocuje v kuchyni strasny buchot.Vojde dnu a papagaj lieta hore-dole.Asi o dve hodiny uz mal toho dost,tak sa rozhodol dat papagaja aspon na desat minut do mrazaku.Pri telke zaspal,rano sa zobudi a prva vec,ktora ho napadla,bol jeho papagaj v mrazaku.Chlap otvori mrazak a tam sa obtiera a osuchuje papagaj:
<br/>&quot; Do riti,to mi ale trvalo kym som tej sliepke roztiahol nohy ! &quot;
<br/>
<br/>Ide chlap s jazvečíkom na prechádzku a stretne chlapa s dobermanom.Chlap s dobermanom sa ho pýta:
<br/>-Stav sa že môj doberman roztrhá tvojho jazvečíka.-
<br/>-Dobre- hovorí chlap s jazvečíkom.
<br/>Tak sa začnú psi byť.Z prachovej clony víde jazvečík.Doberman leží na zemy celí roztrhaný a chlap hovorí:
<br/>-Koľko ťa stál ten pes-
<br/>-Ale päť tisíc ma stál krokodíl a desať tisíc ma stála plastická operácia.
<br/>
<br/>Príde korytnačka k stromu a začne hlavou do neho búchať. Hore sedia dva ďatle.
<br/>- Mami, kedy jej už povieme, že je adoptovaná?
<br/>:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):D:):D:):D:):D:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:];);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #4528 od zachy
Odpoveď od zachy na tému Na rozveselenie
- U nas ve meste otevreli novej bordel.
<br/>Prijedou pro tebe, az do rana si tam uzivas, jidlo, piti, pichani, vsecko uplne zadarmo, a jeste te odvezou zpatky domu!
<br/>- Vazne, tys tam byl???
<br/>- Ja ne, ale zena jo.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #4621 od vjedator
Odpoveď od vjedator na tému Na rozveselenie
O psech:
<br/>U veterinare se sejdou tri psi: bernardyn, vlcak a pudl a zacnou si vypravovat sve zivotni pribehy.
<br/>
<br/>Bernardyn zacne: &quot;Delal jsem u horske sluzby. Nosil jsem na krku soudek rumu a zachranoval lidicky. Jednou jsem se ale neudrzel a vypil jsem ze soudku vsechen rum. No a ted jsem tady na utraceni...&quot;
<br/>Vlcak pokracuje: &quot;Ja jsem delal slepeckeho psa. Jednou jsem prevadel pana pres ulici a uvidel jsem krasnou fenku. Neudrzel jsem se, rozbehl se za ni a pana prejelo auto. No a ted jsem tady na utraceni...&quot;
<br/>A nakonec vypravi svuj pribeh pudl: &quot;To ja jsem si to takhle smejdil po byte, vlitnu do koupelny a moje krasna panicka zrovna vylejzala z vany. A ja sem se taky neudrzel...&quot;
<br/>A vlcak s bernardynem doplnili: &quot;Takze s nama na utraceni!&quot;
<br/>Pudl na to: &quot;Nee!, ostrihat drapky&quot;
<br/>A to je konec bajky.
<br/>Ponauceni:
<br/>Ve zdravem tele, zdravy pes.
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Predam psa. Zozral mi svokru.
<br/>Znacka: Kupujte, dokial mu chuti!
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Ide teplý po ulici a deti na neho vykrikujú:
<br/>&quot;Buzerant, buzerant.&quot;
<br/>Takto sa to opakuje niekolko dní, až sa teplý naštve
<br/>a na další den si so sebou vezme psa. Ked na neho deti
<br/>zacnú pokrikovat Buzerant, povie psovi:
<br/>&quot;Šarik, povedz im nieco!&quot;
<br/>&quot;Havušky, havušky, hav...&quot;
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>Kedy videl rumunský pes naposledy kosť?
<br/>
<br/>????
<br/>
<br/>Keď mal otvorenú zlomeninu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #4831 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Na rozveselenie
V zoologické zahradě žadoní malý Jaroušek: &quot;Mami, já se chci povozit na oslovi.&quot;
<br/>&quot;Řekni tatínkovi, ať tě vezme na ramena!&quot;
<br/>
<br/>Chlap tlačí po poušti piano. Najednou za sebou uslyší: &quot;Sssss!&quot; Ohlédne se a uvidí písečnou zmiji. Opře se teďy do piana a snaží se ze všech sil zmiji utéct. Horko a žízeň ho nakonec přemohou, padne do písku a čeká na smrt. Zmije ho dožene a povídá: &quot;Sssssem ti chtěla jen pomoct!&quot;
<br/>
<br/>Sedí dva moli na výloze obchodu s textilem a jeden říká: &quot;Podívej se, tenhle svetr stál ještě minulý týden čtyři stovky a dnes je už za šest set.&quot; &quot;No jo,&quot; povzdychne druhý mol, &quot;to žrádlo je čím dál dražší!&quot;
<br/>
<br/>U zvěrolékaře zvoní telefon: &quot;Pane doktore, za chvíli za vámi přijde moje stará se svou kočkou. Dejte jí injekci, ať bezbolestně usne.&quot; &quot;Spolehněte se,&quot; povídá lékař, &quot;ale trefí ta vaše kočka sama domů?&quot;
<br/>
<br/>Haló, policie? Jel jsem autem a srazil jsem dve slepice.
<br/>No, tak je položte na krajnici. At je další auta nerozmažou po vozovce.
<br/>Rozumím. A co mám udělat s jejich motorkou?
<br/>
<br/>Malé velblouďátko se ptá matky velbloudice: &quot;Maminko proč mám na zádech dva
<br/>hrby ?&quot; &quot;To je tvá zásoba vody, až půjdeš pouští nebudeš muset pít.&quot;
<br/> &quot;A proč mám žlutozrzavou barvu ?&quot; &quot;Až si v poušti lehneš tak tě nikdo neuvidí.&quot;
<br/> &quot;A proč mám tak dlouhé řasy ?&quot; &quot;Až bude v poušti foukat vítr, tak ti se ti nedostane písek do očí.&quot;
<br/> &quot;Takže jestli tomu dobře rozumím, tak je mi to tady v ZOO úplně na hovno.&quot;
<br/>
<br/>Je to černé, bílé, černé, bílé, černé, bílé, černé, bílé ...
<br/> Co je to? Tučňák válí sudy.
<br/>
<br/>&quot;Přes den to štěká, v noci to plave. Co to je?&quot;
<br/> &quot;Tchýnina zubní protéza.&quot;
<br/>
<br/>Co je to maximální osamělost?
<br/> Veš na holé hlavě.
<br/>
<br/>Jak štěká pes, který má AIDS? -HIV, HIV, HIV
<br/>
<br/>Letí vrána po lese: &quot;Krá, krá&quot;, najednou narazí do stromu, padne na záda a chvíli leží omráčená, pak se zvedne:
<br/> &quot;Pi, pi&quot;, &quot;Kuku, kuku&quot;, &quot;Huuuuuu&quot;, ... do prdele jak to bylo???
<br/>
<br/>Chytí rybář zlatou rybku a ta mu říká: &quot;Přej si co chceš, já ti to splním.&quot; A rybář, jak je ožralej, tak akorát
<br/> zařve: &quot;Neser!&quot; ... A rybka za pět dní pukla. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #4894 od DKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #4994 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Na rozveselenie
Smely zajko-besný zajko.(alebo ho naháňal niekto nebespečnejší)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5053 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Na rozveselenie
www.lkjd.ahoj.sk/ladovska_zima1.wma[/]niečo pre potechu bratov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5286 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Na rozveselenie
Asi som pozitívny na H5N1 - ráno som našiel v pyžamových nohaviciach zdochnutého vtáka! :(:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5287 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Na rozveselenie
Steyr tak povedz polovicke nech mu da umele dychanie mozno ho este nakopne aby bol co k comu :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5289 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Na rozveselenie
Upresnime si to, išlo o vtáka či o vtáčika?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5290 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Na rozveselenie
no len steyer vie ci ide o kolibrika alebo kondora :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5293 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Na rozveselenie
Raz mi jeden známy lekár tvrdil, že na zdochnutého vtáka pomáha smotana. Len sa už nepamätám či ju treba piť, alebo ho do nej namáčať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5295 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Na rozveselenie
já mám trpasličího kondora:D:D:D:D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5304 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Na rozveselenie
tie miery co si vcera udal je to skor rogalo :D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5306 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Na rozveselenie
prosím opatrne-môžbyť,že ma žena nepustí na fórum

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5313 od lankaster
Odpoveď od lankaster na tému Na rozveselenie
Ide víla po lese a všade je nasrané.No takto to ďalej nepôjde a zvolá všetky zvieratá.,,Tak teda všedci počúvajte od dnes sa nebude špiniť po lesa a postaví sa latrína. ,,A tak si zvieratá postvili na rúbani latrínu.Na druhý deň ide víla po lese všade čisto,čo sa jej veľmy páči.Tu však príde ku latríne a čo nevidí.Okno na latríne je rozbité.Zase sa nahnevá a dá zvolať všedky zvieratá. ,,Takto to nepôjde ! Postavili sme si záchod aby bolo všade čisto a vy si toho nevážite! Kto rozbil to okno na latríne?,,Po chvíľke sa postaví medveď a vraví. ,,Ja som to bol.,, ,,Prečo si to spravil?,, Píta sa víla.,,Chcelo sa mi srať taksom šiel na latrínu.Pozerám žiaden papier.V tom išiel okolo zajac .Pítam sa&quot; Zajac plzneš?&quot; Vraj nie ,tak som si sním vytrel zadok a vyhodil som ho oknom.Nevšimol som si že je zatvorené a tak sa rozbilo.,, Ach ach medveď ! ,,Karhá víla medveďa. ,,Nech sa to už neopakuje,, A dala zaskliť okno.Na ďalší deň ide víla po lese.Všade čisto,nikde ani bobek,ale keď príde ku latríne,čo nevidí...okno opäť rozbité.Hrozne sa nahnevá a dá okamžite zvolať všedkých.,,Kto zase rozbil to okno?,, Píta sa rozhnevane.Zase sa postaví medveď. ,,Pre boha čo si zas robil ?,, Kričí rozhnevaná víla.,, Chcelo sa mi srať tak som šiel na latrínu.Pozerám žiaden papier.V tom šiel okolo ježko.Pítam sa.&quot; Ježko plzneš?&quot;........A tím oknom som preletej ja....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5325 od zachy
Odpoveď od zachy na tému Na rozveselenie
Přijde borec do restaurace a objedná si šneky v ulitách.
<br/>&gt; Vezme prvního vysrkne ho, druhýho vysrkne, u třetího srká
<br/>&gt; a srká a nic, tak mrkne dovnitř tou škvírkou a tam stojí šnek
<br/>&gt; celej nahej, zapřenej nohama a rukama o stěny ulity má
<br/>&gt; vystrčený péro a řve na něho: &quot;joo, ty vole kuř, kuř!&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5340 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Na rozveselenie
Idú dva ľadové medvede po púšti a jeden hovorí:
<br/>-Tu muselo riadne snežiť,keď to tak posypali.
<br/>
<br/>Ktoré zviera je najprítulnejšie?
<br/>Pytón.Ked¡sa raz pritúli,tak ťa až do smrti neopustí.
<br/>
<br/>Za siedmimi horami,siedmimi dolinami,siedmimi moriami pod lesom stojíchalúpka v tej
<br/>chalúpke za stolom sedí babička a a nadáva:Dočerta prečo ja musím tak ďaleko bývať?
<br/>
<br/>Príde vnučka za babičkou a pýta sa:
<br/>-Babíí,čo je to milenec?
<br/>Babička stuhne,a potom zreve:
<br/>-Jéminenko,milenec!!!
<br/>Otvorí skriňu,a vnej už len kostra...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #5362 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Na rozveselenie
Hovorí poľovník v krčme:
<br/>- Najfalošnejsie zviera je líška. Nedávno som celý deň jednu sledoval a keď som ju zastrelil, zistil som, že je to pes.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.191 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 988 návštevníkov a žiadni členovia on-line