Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63457 od papo
Odpoveď od papo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
dušan, dovolím si ťa trochu doplniť ohľadom mojej podpory jednotnej samosprávy. zopakujem sa: na jedinom verejnom prejednávaní, ktorá malo byť na levických poľovníckych dňoch, ktoré sa v rámci dostupnosti pre návštevníkov a záujemcov presunulo do bažantnice pri želiezovciach. a ver mi, že som prišiel pripravený, čoho dôkazom sú i zmeny v zákone. no keď sme prišli k časti o komore, tak tá sa nepreberala, pretože nebol prítomný p lebocký, ktorý bol označený za tvorcu a zodpovedného za túto časť. teda nebolo možné sa pýtať, ani nič pripomienkovať. v princípe som nebol proti niečomu takému, vychádzajúc z dikcie zákona, §32: že všetci užívatelia revírov budú právnickými osobami. a podotýkam, že viac informácii o komore nebolo! no ďalší vývoj bol taký, aký snáď nik nepredpokladal ani v najhorších snoch. tu skončili moje aspoň aké také úvahy o prospešnosti komory. ďalšie udalosti nejdem popisovať, ale len ma utvrdili v presvedčení, že sa to, čo som chcel prebrať a dať si vysvetliť, nie je v duchu toho, čo bolo prezentované. tu moja akési akceptovanie, podpora skončilo. ukázalo sa, že samospráva nie je lepšia ako štátna správa, ktorá môže konať len v intenciách zákona. takéto kritérium je tejto samospráve cudzie, nastavuje kritéria v rozpore so zákonom, v rozpore s morálkou atd. no a ministerstvo sa voči takému postupu ohradzuje, v rozpore so zákonom, že oni nič nemôžu... dám ti aj doklad ku tomu. teda vlastne podľa ministerstva bol zo zákona stvorený útvar, ktorý si môže robiť čo chce. a tu predsa nechceš po mne, aby som to podporoval.
<br/> už tu zaznelo dosť argumentov, prečo takúto samosprávu nechceme, zazneli návrhy, zazneli argumenty, čo treba zmeniť a pod. ty píšeš, že vinu nenesie len jej vedenie. a kto ešte??? kto je zodpovedný za tento stav? všetci??? to snáď nie! pýtal sa ťa niekto na tvoj názor? pýtal sa ťa niekto, tvoj ,,delegát na sneme,, čo si myslíš, ako má hlasovať? dal ti niekto dopredu k premysleniu nejaký dokument, ktorý sa mal na sneme prejednávať a schvaľovať? pýtal sa ťa niekto, ako živiť tohoto totalitného molocha? povedal ti niekto niekedy, že komora v rozpore s deklarovaným pri predkladaní zákona bude chcieť peniaze aj od štátu, jeho organizácií? že vlastne pripravila štát o príjmy, a ešte zvýšila jeho náklady?
<br/> kto vlastne chcel komoru? kto o dookola na svojich snemoch plakal za stratenou jednotou? kto sa na to pýtal rovnocenných právnických osôb? no nik, a tu je výsledok. dalo sa očakávať niečo iné???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63458 od papo
Odpoveď od papo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
ako sa dívam späť na príspevok ohľadne petície, kde záver petície evokuje aj k autorstvu príspevku, uvedomujem si, že som asi naletel nejakému súdruhovi, čo sa nedokáže ani podpísať a snaží sa vyvolať klamlivý dojem, že sa jedná o podpis autora príspevku. ten však zrejme ani o tom nevie. odosieľateľom je však nick spz , ktorý tu na stránke používa kancelária ústredia spz .
<br/> zaujímavé ale je, že sa iniciátor nedrží textu vlastnej petície, že nie je pre neho záväzná, že ju porušuje tak ako vlastný zákon.
<br/>
<br/>zároveň chcem ubezpečiť pisateľa, že na tejto stránke sme mnohokrát deklarovali, že chceme, aby sa našich diskusií zúčastňoval niekto z vedenia spz, spk. má tu priestor, nik ho nebude vymazávať, môže prezentovať svoje názory. a kedže ste ľudia, ktorí sú zároveň aj zamestnancami komory, o to viac by sme radi privítali príspevky a prezentovanie vašich postojov. lebo také niečo sa nedozvieme na žiadnych oficiálnych stránkach komory, ba ani len to, čo sa robí, kde sa utrácajú naše peniaze, ako sa činí prezídium a pod. hoci v zmysle zákona 211/2000 o slobodnom prístupe k informáciam ste tak povinní konať.
<br/> a dám aj prvú otázku: kto komu platí nájom za kancelárie, z ktorých k nám vysielate?
<br/>dám aj druhú: stačíte si s rozpočtom, netreba priplatiť? lebo z novín sa dozvedáme smutné správy, vraj trpíte nedostatkom...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63460 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
napríklad Pribina , ktorá tvrdí že má 1000 členov a nám oznámila oficiálne , že ich má 213 ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63461 od hubert2012
Odpoveď od hubert2012 na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Dobré ráno, náš známy provokatér nemôže spávať, počet členov SLOS Pribina narastá každý rok, podľa mojich informácií ich je viac ako 1200, neviem presne. Číslo, ktoré zverejnil p.Šuba je počet členov, ktorí sú iba členmi Pribiny a nie sú členmi inej PO.Ostatní sú členmi aj inej PO, kde vykonávajú výkon práva poľovníctva a tam platia za nich poplatky do SPK. Takže informácia od p.Šubu hovorí o počte, nazvime ich nezaradení.
<br/>Ale tieto údaje by mali v SPK dobre ovládať, vraj investovali veľké peniaze do registračného systému.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63462 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
náš známy provokatér nemôže spávať
<br/>žartovné označenie „Drukos výnos“ bude asi podobne podhodnotené 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63463 od hubert2012
Odpoveď od hubert2012 na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Na stránke SPK sa začali ozývať súdruhovia komorníci, na niečo podobné si spomínam, mám už svoje roky, vtedy dávala strana a vláda tiež pokyny na takéto reakcie. Páni z Pov.Bystrice spýtajte sa obyčajných poľovníkov v vášho okresu čo si myslia o SPK...
<br/>Ale úplne chápem Vaše reakcie, je mi jasné, že strach o celkom dobrý príjem ako funkcionár SPK a hlavne pocit moci, že som niekto, z poplatkov do SPK je veľmi zaujímavý...Ale však ak chcete komoru, v poriadku, majte ju ale dobrovoľnú..
<br/>Spomínam ne reakciu jedného predsedu OPK vo veľmi silnom okrese, keď som mu dal návrh na to , aby bola komora dobrovoľná odpovedal, &quot;však by sa nám to z večera do rána skončilo&quot;, tak, že tak páni...
<br/>Možno budú mať možnosť poľovníci vyjadriť svoj názor na existenciu SPK petíciou, ale iba poľovníci...Pravda pokiaľ sa nebudú báť zastrašovania...
<br/>Na všetkých fórach na internete si môžte prečítať názory poľovníkov...hovoria jasne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63464 od hubert2012
Odpoveď od hubert2012 na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Znovu som sa prihlásil, nechcem diskutovať s funkcionármi SPK z Pov.bystrice a Komárna, každému je jasné prečo to robia a kto im to nakázal.
<br/>Chcem, aby mnoho poľovníkov, ktorí niekedy nechápu o čo tu ide, mnohí sú zastrašovaní a majú strach, aby si uvedomili o čo ide nám a o čo ide funkcionárom SPZ=SPK.
<br/>Páni existuje Register poľovníckych organizácií, v okrese Púchov je 18 PO, v Pov.Bystrici 14 PO, v Komárne 14 PO. Tieto PO sú zaregistrované podľa zákona o poľovníctve a ich organizácie sú rovnocenné SPZ ale aj Pribine. Aké majú zastúpenie v SPK?? Čo hovorí zákon?
<br/>SPK združuje všetky PO na Slovensku, zatiaľ, použijem slovo, ktoré sa im nepáči, ale zatiaľ iba vypaluje!!! Prečo nemajú právo delegovať svojich zástupcov do štruktúr SPK, o všetkom rozhodujú iba členovia SPZ, to nie je v poriadku!!! Klúč, podľa ktorého sa volili zástupcovia bol iba v prospech SPZ. Možno budete argumentovať, že sú malé..Tak sa dohodnime, že malé PO nemusia byť v SPK...Sú malé ale platiť musia, tak čo je toto za systém...kde takéto niečo funguje?? Iba v našom modernom európskom zákone....
<br/>Členovia PO ktoré sú zaregistrované samostatne, majú toto členstvo nadradené nad členstvom v SPZ, v SPZ sú z dôvodu poistenia, majú tzv. individuálne členstvo v SPZ.
<br/>A tieto organizácie nemôžu byť žiadne organizačné zložky SPZ, sú samostatné právnicke osoby.
<br/> ZPO Hubert členom týchto samostatných PO ponúka členstvo, aby sme sa spojili a zmenili zákon, zrušili povinnú SPK a zároveň individuálne poistné v cene 35 EUR na 5 rokov a potom si nemusia obnovovať členstvo v SPZ a platiť takých, čo tu tak bojujú za SPK raz ako funkcionárov SPZ a zároveň aj funkcionárov SPK.
<br/>A toto oni dobre vedia, preto reagujú tak ako reagujú....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63465 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
.. ale to by sa mal pýtať nieln tu, ale aj inde a možno aj seba samého, kam sa stratila slušnosť, prečo u nás funguje tzv. válcovacia demokracia (víťaz beria všetko) a nie pluralitná, v ktorej má miesto aj menšinový názor. Prečo sa u nás snažíme riešiť problémy nátklakom a nie kompromisom. Prečo odmietame žiť v občianskej spoločnosti??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63466 od hubert2012
Odpoveď od hubert2012 na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
V poriadku, tak pomenuj kto v tomto probléme valcuje? Kto je menšina a aký kompromis navrhuješ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63467 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
chceš typ valca, ale jeho pohonné hmoty? pohonné hmoty sú chamtivosť a nenažratosť, zabaženosť za prachmi a slávou, typ valca každý pozná 8-)
<br/>riešenie: výchove k občianskej spoločnosti každého z nás, termín: nepretržite

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63468 od papo
Odpoveď od papo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
ja si uvedomujem, že nasledujúci citát patrí do témy VTIPY A ANEKDOTY, ale má aj s touto ak-taký súvis:
<br/>
<br/>Na argument vydávanie a predlžovania platnosti poľovných lístkov musím uviesť, že to nebola požiadavka SPK pri príprave zákona o poľovníctve, ale požiadavka MP a RV SR aby ju samospráva zabezpečila. Keď túto kompetenciu bola nútená SPK prevziať
<br/> autor: Imrich Šuba, na úvodnej strane.
<br/>
<br/>nuž, keď sa pozrieme, kto tvoril zákon, tak pochopíme, že to mohli nanútiť len tvorcovia zákona z MP a RV: GR legislatívnej sekcie JUDr. Puškáč, prípadne jeho podriadený, ktorý je i na návrhu zákona podpísaný JUDr. Ňuňuk. nech nikoho nemýli, že prvý bol v tom čase náhodou aj predsedom legislatívnej komisie SPZ, prvého nájdeme vo funkcii naďalej, dokonca v tej istej aj v SPK, druhého nájdeme v legislatívnej komisii SPK.
<br/> keďže mám všetky štyri postupné varianty zákona, môžem prehlásiť, že vydávanie PL komorou je v každej. tiež môžem prehlásiť, že som sa nikdy nestretol s odmietnutím tejto požiadavky, prípadne s takou prezentáciou, ako uvádza pisateľ. je to lož!!! navyše je to nátlakový prvok, ktorý je komorou využívaný ako donucovací argument.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63469 od sokolieoko
Odpoveď od sokolieoko na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Dňa 12.3.2013 sa začína ďalšia schôdza NR SR. Na tejto schôdzi má byť tiež prejednávaná novela zákona o poľovníctve. Veľký vodca našej milovanej pseudokomory (SPK), ktorú nám závidia v celej Európe, s hrôzou konšpiratívne zistil, že okrem medializovania protiústavnosti zákona o poľovníctve a ním riadenej pseudokomory chcú tzv. protikomorníci demonštrovať pri schvaľovaní tejto pseudonovely zákona o poľovníctve pred budovou NR SR. Títo neprispôsobiví poľovníci nechcú len zrušenie SPK, oni chcú aby tento protiústavný zákon o poľovníctve bol celý prepracovaný a daný do súladu so zákonmi a ústavou nielen v SR ale aj s legislatívou Európskej únie.
<br/> Takéto niečo predsa nemôžeme dovoliť.
<br/> Preto proti týmto demonštrujúcim neprispôsobivým poľovníkom navrhujem okrem iného použiť ustanovenie §5 odst.2 pís. d) našich jedinečných a unikátnych stanov SPK ktorý znie; Nekonanie proti SPK a záujmom, ktoré chráni a presadzuje. Ustanovenie tohto paragrafu presne kopíruje heslo ktoré bolo úspešne zrealizované proti podvratným živlom za totality. Kto nejde s nami, ide proti nám.
<br/> Je nehoráznosť aby tieto podvratné živly zapríčinili likvidáciu nášho jedinečného gorilieho stáda (funkcionári SPK, OPK a vybraní funkcionári ministerstva vidieka) ktorého opodstatnenosť sa nám za vyše 3 roky osvedčila. Nesmieme zabudnúť, že podmienky na vytvorenie tohto gorilieho stáda boli veľmi zložité, stálo nesmierne úsilie prispôsobiť právny poriadok SR a legislatívu EU k úspešnému vytvoreniu a ďalšiemu chovu tohto gorilieho stáda.
<br/> Preto si dovolím vyzvať všetkých skalných prívržencov súčasného stavu poľovníctva a SPK aby svojou hojnou účasťou pred budovou NR SR demonštratívnym spôsobom vyjadrili súhlas s činnosťou našej milovanej SPK a súčasným stavom poľovníctva v SR. Na tomto zhromaždení Vás možno osloví aj veľký vodca gorilieho stáda, ktorý Vám veľmi rád oznámi ďalšie zvyšovanie dobrovoľných členských príspevkov do SPK. Každý kto sa tohto zhromaždenia zúčastní bude povinný prispieť 3 EUR pre SPK a 7 EUR pre OPK.
<br/>
<br/>P.S. Dátum a hodina demonštrácie neprispôsobivých poľovníkov pred NR SR bude
<br/> zistená konšpiratívnym spôsobom, o čom budete včas informovaný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63470 od gustav
Odpoveď od gustav na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Dovoľujem si dať do pozornosti článok o poľovníctve zverejnený v časopise Týždeň, ktorý vyšiel 4.3.2013.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63471 od papo
Odpoveď od papo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
nedá mi, no je mi do smiechu... za r.2012 si rgo pov. bystrica na 2% zinkasovala 49,51€, ... na čom sa smejem? nuž ako môže organizačná jednotka bez právnej subjektivity vôbec pomýšľať v rozpore so zákonom na 2%??? a ako je možné, že v rozopre so zákonom im to notár zaregistroval????
<br/>
<br/>komárno, to je iná káva... 14.5.1998 je dátum vzniku právnickej osoby, ktorá bola delimitovaná ako právnická osoba v zmysle zákona 274/2009 a riadne zaregistrovaná ako poľovnícka organizácia. teda nie je to organizačná zložka SPZ! ich členovia teda neboli členmi SPZ, ale právnickej osoby z komárna, a všetci, ktorých prijali taktiež. vynára sa i otázka, na základe akej zmluvy boli poistení zo zákona??, mali svoju??? a tých otázok sa vynorí oveľa viac... prečo majú už dnes preregistráciu na organizačnú jednotku spz? asi to majú autori na mysli, keď vo svojej reakcii tvrdia, že: citujem::: ,,Presvedčil som sa o tom aj osobne / spolu s 1300 poľovníkmi okresu Komárno / v rokoch 2011- 2012, kedy ľudia predpokladám z blízkeho okolia Pribiny a spol. / alebo na ich objenávku!? / mimochodom čiste náhodou zo vzdialenejšieho okresu, aby to nebolo ani nápadné, vyvíjali snahy o likvidáciu OkO SPZ v Komárne.,, o čom ste sa to presvedčil, že ste bol členom inej právnickej osoby, než je SPZ??? ani sa nedivím, lebo spz podľa ich stanov nepoznalo ani štatutára, stanovy malo a naďalej má v rozpore so zákonom??? a to nie sú predpoklady, domnienky.
<br/> vidím tam aj galantu. k obsahu sa nejdem vyjadrovať, stále to isté. no stále vidím svietiť v GISe toto:
<br/>
<br/>Slovenský poľovnícky zväz, okresná organizácia v Galante42162050Športová 22 Galanta 924 00GalantaZaregistrovaná
<br/>
<br/>otázky platia aj pre vás...
<br/>
<br/>vidím aj žilinu, spz... podľa prvých slov tipujem autora a nemýlim sa, starý známy Peter Marčulinec v.r.
<br/> pokiaľ ma pamäť neklame, aj člen nejakej komisie pri spk, tuším na tvorbu stanov a zaslúžilý člen spz. jemu tiež nevadí, že nemal dvadsať rokov štatutára, že stanovy spz boli a sú aj po sneme mimo zákon, nevadí, že vystupuje ako zástupca organizačnej zložky bez právnej sujektivity, atd, atd...
<br/>
<br/>nuž keby si títo, ale i ostatní aspoň prečítali, o čom to hovoríme a zamysleli sa nad tým, možno by získali iný pohľad na realitu. lebo nič iné nepopisujeme. len realitu.
<br/>
<br/>priebežne čítam, čo to máme na stránke SPK nového, plamenné reakcie , odsúdenie.... no akosi tam nevidím, čo tam má byť úplne prirodzene... informácie !!!! vidím toyotu, fotku toyoty miesto drropa, vidím nórskych pracovníkov z ministerstva, ktorých sa dopátrať mám problém na stránke ministerstva.. chodia mi mailom listy od členov komory -teda nielen od našich, v ktorých mi posielajú scany listov s prospektom komorno-toyoťáckym, odosielané za naše peniaze... no odpovede na naše doazy ohľadom hospodárenia komory, materiálov z jednania snemov a podobne akosi .... kde ste boli, keď materiály z michaloviec neboli snáď bez mesiaca neboli k dispozícii??? nevidím, žeby niekto robil krik... kde ste boli, keď ste platili členské po termínoch a v zmysle stanov vám zanikalo členstvo v spk???? a teraz tu časť tých istých - teda nečlenov vypisuje odušu. veru že z vás i smiešno príde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63472 od papo
Odpoveď od papo na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
a pridám ešte jeden dobrý fór:
<br/>
<br/>Obvodná poľovnícka komora Zvolen42301459Tomášikova 1 ZvolenZvolenZaregistrovaná
<br/>
<br/>Obvodná poľovnícka komora Čadca042221544Palárikova 1086 Čadca 02201ČadcaZaregistrovaná
<br/>
<br/>Obvodná poľovnícka komora Detva42301777Slanecká 1631 Hriňová 962 05DetvaZaregistrovaná
<br/>
<br/>Obvodná poľovnícka komora v Starej Ľubovni42237734Farbiarska 47/19 Stará Ľubovňa 064 01Stará ĽubovňaZaregistrovaná

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63473 od hubert2012
Odpoveď od hubert2012 na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Kolega DKo, odpovedal si, ale ja by som rád počul niečo konkrétne, tvoj návrh riešenia, máš v tom čo hovoríš aj čiastočne pravdu, ale niečo čo by teraz poriešilo situáciu, aby sme sa pohli ďalej, skús ako na to!!!
<br/>Ostatné už všeobecne....Čítam stanoviská funcionárov OPK, nie všetky je to stále to isté, z jedného zdroja. Ozvalo sa to 1 %, ktorému to vyhovuje, veľmi dobre z toho profitujú. Ešte by bolo treba odsúdiť 2000 slov a Chartu 77, mnohí si to pamätajú, možno už aj odsúdili...
<br/>Inú reakciu, nebolo možno čakať...Páni komorníci, zrušme povinné členstvo v SPK a potom uvidíme...Už som sa vyjadril..teda nie ja , jeden z Vás, ale ten sa nevyjadril vo Vašich stanoviskách, je to inteligentný človek a vážim si ho, Z VEČERA DO RÁNA STE BEZ ROBOTY!!!
<br/>Spravte to keď si myslíte, že nemáme pravdu..
<br/>A HLAVNE PODROBNE INFORMUJTE o použití všetkých finančných prostriedkov, na to treba asi odvahu a pokyn zhora, to sa nestane...
<br/>A z Vašich stanovísk je jasné, že ani tomu nerozumiete, neviete čo píšete a iba poslušne plníte pokyny z tzv.ústredia...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63474 od gustav
Odpoveď od gustav na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
SPK,SPZ-posledná bašta komunizmu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63475 od starypolovnik
Odpoveď od starypolovnik na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Súhlasim, pani z OPK viete o čo by ste prišli, preto robite to čo robite a p.Šuba vy ste obyčajný poslušný panáčik, Váš otec bol správny chlap, vážili sme si ho, ale vy ste sa velmi nevydaril...už to tu bolo, začnite sa živiť, ak to dokážete, poctivou prácou a nie žijete z našich peñazí a tvárite sa, že ste nenahraditelný.
<br/>SPZ a SPK je posledná bašta komunizmu, niekedy, bolo to dávno sme boli hrdí, že sme členmi SPZ ale teraz sa hanbíme..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63476 od gustav
Odpoveď od gustav na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Veåmi výstížna relevantná odpoveď na prezentovaníe bludov nomenklatúrných kádrov SPZ,SPK na internetovej stránke SPK.
<br/>V uvedených panfletoch revú najviac dlhodobí aparátnici SPZ,v súčasnosti SPK,ktorých straší realita,že sa budú musieť žíviť vlastnou prácou a skončit svoj životný štýl parazitov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 1 mesiacom #63477 od gustav
Odpoveď od gustav na tému Výzva poslancom NR - potrebujeme SPK?
Nájde sa odvážlívec,ktorý spraví rozumnú vec,stiahňúť pseudonovelu zak. o poľovníctve z rokovanía NR SR?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.075 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 240 návštevníkov a žiadni členovia on-line