7,62x54r mate niekto skusenosti

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44974 od steyr
Odpoveď od steyr na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Bol som dnes v Miškolci a cena za SAKO SP 11,7 g :)je 410 Ft/1 kus - je to klasika poloplášť 7,62x53R, aby som bol presný! Treba však "modrú kartu" - EU pas. Viac som s moljimi lngvistickými schopnosťami nezistil:liar:, ale zajtra pozisťujem... Ohľadom 8x57JS som tiež zisťoval - viď príslušná téma...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49626 od agbar
Odpoveď od agbar na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
ahoj lacco1, prosím nevieš či by sa dala / prip. u tvojho kamaráta / zohnať nová hlaveň na vz 54 z uloženiek alebo niekde inde. Mám jednu pušku, ale vhlaveň je totálne zničená Strely dopadajú na plocho/. Asi s tým bolo strieľané len vojenské strelivo a následná mizerná starostlivosť. Vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49670 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
S hlavňou bude problém, kúp tam novú L.Walter nakomorovanú cez p.Remeníka pri Martine, alebo viem jednu OPu vz.54 na predaj aj s PSO, +original optika a asi 2 montáže k tomu. Bola to kedysi moja flinta, nič skoro nie je z nej strelené. Teraz mám uloženku, iba ju mastím a skladujem. Ale dnes som zistil, že robia strely s dia.311 Barnes TSX a Remington Core lokt, tak sa ide niečo špekuľovať poprebíjať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49675 od spider
Odpoveď od spider na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Sevas lacco 1.Našiel som ešte strely .311 u sako.Robia spolu tri druhy!
<br/>123 grs,8 gram dva druhy a 200 grs,13 gram.Na tie barnes tsx som sa pýtal lovca 1.Používal síce .308 ale treba to objednať z usa a on čakal pol roka.
<br/>Mohol by si prosím ťa hodiť sem kde si našiel tie remington.Díky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49688 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Tie Sako robia, ale myslím že v diametri 308, už sme to s lovcom01 preberali, alebo že by to bola Norma, starnem, nepáli mi to. A tie Barnes a Core-lokt najdeš na Midway europe, ak chceš objednať, daj vedieť, nie je problém mi ich dotrepať z Nemecka, samozrejme, ceny sú omnoho vyššie ako v USA. Iba som to prebehol, je tam viac toho v tomto diametri. Minimum je tam asi 50ks. Kukni to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49689 od spider
Odpoveď od spider na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Díky.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49690 od spider
Odpoveď od spider na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Mohol by si mi poslať mail.Mal by som pár otázok mimo fóra.Ďakujem.
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49765 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Akurát ti idem mailovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49770 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Šlak ma trafí, neviem, či ti prišiel mail, toto mi tam vyhodilo:
<br/>
<br/>&quot;RCPT TO: &lt;spiderko.sk@gmail.com&gt; 421 4.3.2 Service shutting down, closing channel", ja tomu veľmi nerozumiem, skús poslať ty na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49841 od agbar
Odpoveď od agbar na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Ahoj lacco 1, môžes sa mi prosím ozvať na 0918492573, Agbar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #49855 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Je to výborný kaliber len je problém strelivo zabezpečiť :I mal som mosima v tomto kalibri a strielál som aj na 200m v pohode:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50500 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Použil som to 2x, v Mosine, z posedu, na diviačiu, cca 120 kg, SB polopášť, cca 80 m, priestrel, odbiehanie asi 20-30, za šera. Veľmi dobrý kaliber, aj keď zbraň je posedová, je ťažká, čo na posede je výhoda. Tak či onak chcem ju predať, pričom som do nej dosť zainvestoval, pažba, origo optika. Dôvod nie je kaliber, len musím predať 2 pušky, aby som si kúpil jednu..ktorú mám vyhliadnutú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50813 od PFilus
Odpoveď od PFilus na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
chcem kupit gulabrok v tejto razi samozrejme rusky boli ste snim spokojy vsetci ma od toho odhovarju ze je tam zly sustrel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50823 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
asi ako vsetky lacne ruske zbrane,je to kus od kusu rozne,ja mam len jednotku v tomto kal.a nastastie je vsetko ok.kaliber ako taky nieje zly ibaze je v nom mensi vyber striel,ja som skoncil pri barnaul-e SPBT 13,2gram.tie sa mi osvedcili najviac.casto na forach radia takuto flintu pred kupou vyskusat na strelnici,teda ak bude s predajcom rozumna rec...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50830 od tmarcel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50859 od pepies
Odpoveď od pepies na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Nazdar na ruske zbrane sa sustrel spravit dá ale stojí to vela námahy..na tejto stranke v bazáry akurát predáva jeden gulabrok v tej ráži čo chceš robil som mu náboje a sustrel ma perfektny.má Nick palo 23401...zavolaj mu a určite sa dohodnete...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50873 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
To ste od koho počulu ten sústrel že je zlý . Ja som mal Naganta 44 keď som s ním strielal s nábojmy čo som mal od vojakov tak na 100m bol sústrel menší než 3cm. Je to výborný kaliber len veľa závisý od zbrane, tieto nové IŽ-ky síce neviem aký majú sústrel to je pravda, ale s mojím strarým mosimom bol vynikajúci. Ba dokonca má kamaráta ktorý súťažne striela s týmto kalibrom na 800m a niekedy sa aj ja počudujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50888 od pepies
Odpoveď od pepies na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Vilmos21 bavime sa o gulobroku a nie o gulovnici.IŽ 94 je ruský gulobrok,a dost často sa stáva že jednotna strela ide aj o 40cm nižšie ako gulová rana.nakolko sustrel sa nedá štelovat dvoma šróbikmi ktoré sú na to určene,lebo je to na princípe&quot;ohýbania luku&quot;a hlavne dva 3mm šróbiky tažko udržia pnutie gulovej hlavne.Tak som experimentoval s nábojmi aby som docielil dobrý sústrel gula/jednotna strela...použil som strelu 12gr.Mega a prach N160.a na 50m ide jednotna strela do gulovej....;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50902 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Zdravim Vilmos!
<br/>Ked uz zbran tak MOSIN a nie mosim, a sustrel je u GB, Gkozlic a tak.
<br/>Pri gulovniciach je to rozptyl!!!!!
<br/>A nie je to jedno
<br/>LaL Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51328 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému 7,62x54r mate niekto skusenosti
Tak Sorry som sa dosť pohoršil keď sa tu píšú nepravdivé fakty, A s tými IŽ ja nemám skúsenosti a ani sm nevedel že je to GB som si myslel že je to Gulovnica :-o. Ešte raz Sorry

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.133 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 442 návštevníkov a žiadni členovia on-line