Jaký máte názor na ráží .243W srnčí zvěř a třba lončák do 60kg

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47058 od andy8
Prajem presnu musku s novou flintou:),inak aku si zvolil,CZ 550?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47060 od Akela
Sauer Classic a aby som bol objektívny, zverejním aj prípady, keď sa mi nedarilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47076 od Waldo
Cau Akela,
<br/>
<br/>.243 win zaujima aj mna ako druha gulovnica. Nevies nahodou kde na nete by som nasiel tabulku s balistickymi hodnotami streliva KJG ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47082 od Bubi
Posli mi mail adr. na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a poslem ti tabulku aspon s 20timi kal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47088 od Akela
Dal mi to Bubi a ja som to niekde odpálil po nastrelení, ale na 100m to mám 3 cm hore.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47089 od Bubi
243 Win..KJG 5g. 1040m/s. 2731J energia, na 50m=+0,5cm. 100m=+3,5cm, 150m=3,8cm, 200m=1,3cm. 0NV=214m.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47090 od Akela
Napr. na 250m to padá 3 cm a to sa mi veľmi páči, verím, že aj Tebe. Žiadne, položím mu to vyššie, nižšie a pod, pre mňa ako radového poľovníka napr. preklikávanie na puškohľade by ani nebolo a takto umiestnim kríž a strieľam, najmä pri srnčej to bude paráda. Momentálne dúcham do vábničky, sused sa už pýtal, či máme nejakého papagája. Asi nezbadal, že som srna v ruji... Napodiv, keď som skúšal na jeseň jeleňa, suseda hneď vedela koľká bije...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47116 od Waldo
Paradicka, poslal som Ti mail :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47117 od Waldo
A prave pri tom polozim mu vyssie/nizsie clovek tolko spekuluje az sam seba odrbe :{ Teda aspon ja uz som sa par krat ano. Som zvedavy ako sa Ti to bude spravat na srncej ale podla tvojho opisu na diviacikoch by to malo byt v poriadku. A listicky by asi tiez mohli byt celistve po zasahu, nie ako po 7x64. Kozusinka ide vacsinou paapaa. Dobre ze spominas tu vabnicku, uz by aj bolo nacase sa dostat do cviku nech som potom pripraveny. 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47121 od Castor
Akela, Sauerka je z novej serie?...kolko ta vysiel ten spas...ak to nie je tajomstvo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47124 od Akela
Je to zo starej séria a cenu nebudem zverejňovať, lebo bola fakt lacná, dostal som k nej aj Leupold montáž a plastovú pažbu, ktorú nepotrebujem, lebo preferujem drevo, ja sa o zbrane starám, baví ma to. Ak by niekto chcel plast. pažbu novú, tak sa dohodneme. Dal som to do inzerátov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47136 od Castor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47160 od chanel1092
nazdar...mohol by som Ta poprosit či nemáš prehlad ako su tieto udaje pre 7x64 napríklad SP-9gram... SB ak možeš prezradit díky. zbran ČZ-550....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47168 od Bubi
Pre strelivo SB nemam tabulky..ja ho nepouzivam.Ale pre kaliber 7x64 a strelivo KJG su hodnoty taketo:6,7g. strela. 1030m/s ONV 212m. 50m=+0,5cm, 100m=+3,5cm, 150m=3,cm, 200m=+1,1cm, 250m= -1,1cm, 300m=-14cm.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47169 od Bubi
Ja som to KJG naladoval do 5,6x52R. Nadherna strelba. Ale v 243W je to uplne o inom.Vynikajuce hodnoty to ma aj v 270Win.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47173 od lanus
CHANEL1092 - tu máš odkaz na balistiku nábojov SB:
<br/>
<br/>www.sellier-bellot.cz/cesky/kulove-naboj...ew=all&pictures=

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47174 od Akela
Zahoď to strelivo, alebo ho vystrieľaj do terča a nájdi si niečo normálne, nemusí to byť KJG, ale nejaký slušný poloplášť, napr. Norma, Sako, ak chceš drahý, tak RWS, CDP Blaser.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47189 od Waldo
Presne ako Ti pise Akela, daj to prec...ja mam par kusov 9g v 7x64 a mam to iba ako zberatelsky artikel. Kvalitne strelivo zas nie je tak drahe ze by sa to nedalo kupit. Clovek vyhodi kopec penazi na ovela vacsie blbosti. Pred mesiacom som si kupil RWS EVO co ma vyslo 2,12 euri/ks. Presnost je ok a ucinok v cieli este len uvidim. Ked vystrielam skusim KJG.
<br/>No ale uz som odbocil od temy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47190 od Waldo
Akela a Teba poprosim ked nieco strelis s tvojou .243 tak to tu prezentuj. Lebo spekulujem nad druhou gulovnicou a .243 je jeden z favoritov.
<br/>
<br/>Vopred dik a Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47191 od Akela
Ozvem sa, teraz budem testovať Federal. Náboje od tohto výrobcu používa stále viac známych a ani sa im nedivím. Veľmi dobrá kvalita za tú cenu - do 243 stoja 600 Sk 20kusov. Strieľal som ich na 150m do terča s priemerom 5cm s oporou a dal som pekne 2 rany po sebe do terča - veľká spokojnosť aj taký dobrý pocit, že to lieta kde má, veď to poznáte. Inak som priemerný strelec, ale s perfekt oporou sa to dá zvládnuť aj na 200m .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.069 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 106 návštevníkov a žiadni členovia on-line