Jaký máte názor na ráží .243W srnčí zvěř a třba lončák do 60kg

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47193 od Bubi
2,12 nie je az tak vela.KJG stoji 70€ 20 nabojov.:] Aj teba ,,zblbol" marketing a reklama na RWS EVO? Do 7x64 je x moznosti a asi aj lepsich.NApr.Norma so stelou Nosler Accubond.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47194 od Bubi
Federal??? To je co???;):]:liar: Opustis KJG?...to snad nie...:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47195 od Waldo
Pri strelbe na zver je dost dolezity ten pocit ze zbran striela tak ako ma. Nepochopim ludi co nevystrelia na terc jak je rok dlhy, potom ked ide na polovku tak da jednu ranu do stromu na 40 krokov s komentarom ze dobre to striela :D:D:D to sa musim velmi ovladat aby som nespustil huronsky smiech.
<br/>Federal som chcel kupit ale v 7x64 to nevyrabaju. Tak som aj skoncil skor nez by som zacal :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47196 od Waldo
Kamos ma s tym zblbol :D Viem o accubondoch sme sa bavili davnejsie a chcel som kupit sako arrowheadII co je strela swift scirocco ale nejak sa mi nechcelo ist kvoli tomu do CR. Na slovensku som sa k tomu nejak nedostal...Kupil som len krabicku tak ked to vystrielam tak sa poberem zas o dum dal :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47198 od Bubi
A to sme ti chceli da5 preuka čestneho člena klubu KJG.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47200 od lovec_1
waldo,ozvi sa mi na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47207 od Waldo
tak uz sa stalo...mas tam moj mail 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47213 od spider
zamiešam sa vám chlapi do debati.používam 243-ku,kamoš mi robí náboje strela 6.5gramov Remington core-lokt.ráž podla skúseností pre mna výborná.za minulú sezonu 6 ks srnčej 1 prasa a škodná/mačky,líšky,psi.všetko nad 100 metrov/.som z južnej zemi tak tej ťažšej zveri je pomenej.ak rozmýšlaš o takejto ráži tak ti ju viem s určitosťou doporučiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47228 od chanel1092
díky...presne takáto tabulka by ma zaujímala pre SB...To aby som si urobil predstavu,u nás na juhu nemáme vysoku ani čiernu...maximálne srnčia a škodná...tak že na to stačí i SB....šlo my hlavne o tie prevýšenia od 50m,kvoly nastreleniu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47229 od chanel1092
nazdar..tu to stránku som už dávnejšie preštudoval,ale nič podrobnejšie pre daný kaliber tam nebolo.Od zajtra sa može na srnca,tak som to chcel ešte skontrolovat do terča....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47232 od lovec_1
Je to na stranke S&amp;B - kulove naboe,zvolis si celkovy nahled,dolistujes sa k svojmu naboju a mas to. Teraz som to mal otvorene......;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47237 od lanus
CHANEL - ak používaš ,,Operu &quot;tak sa Ti skutočne objavia v rolovacom menu len jednotlivé kalibre bez popisu! V tomto zozname si nájdi 7x64 a hneď prvá položka pod týmto označením je SB 33110 ; klikni na ňu a nájdeš tam 9g. SP !(U ostatných vyhľadávačoch tento medziklik netreba , fachčí to na prví pokus!)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47240 od LEON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47245 od miso
Neviem ci v 7x64 nebudes s EVO sklamany, zver po tom farbi velmi malo, skoro vobec, vysoka aj diviacia skoro vzdy vyfarbila dovnutra. Vzdialenosti 40-100m, vlastna skusenost. To sa lepsie spraval uz H-mantel od RWS. Neviem ako v inych kalibroch,ale v 7x64 s nim ktovieake skusenosti po dlhsom pouzivani nemam. Jedine pozitivum,ze zver po zasahu ostava od nastrelu do 15m, preto to farbenie az taky handicap nebol. No neviem co by bolo, kebyze trafi clovek horsie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47248 od chanel1092
díky...už my to otvorilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47251 od Miso300WM
Ja som tiez nemal dobre skusenosti s EVOm v kal. 300WM. Uz som tu o tom x-krat pisal, najdi si v teme 300WM alebo RWS EVO.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47255 od miso
Cital som to tam a aj na zaklade tvojich skusenosti som ju kamosovi do 300vky neodporucil aj ked ich velmi skusit chcel. Zatial to ma nastrelene na KS od RWS, pokial si nasiel este nieco vhodnejsie, kludne napis...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47258 od Miso300WM
Cau, daj mail a odporucim kamaratovi dake dobre strelivo do 300WM aby sme tu nepisali mimo temy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47282 od Waldo
No ved uvidime ze co to urobi... len nech uz dobehne nejaky ten srncek alebo prasiatko :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47297 od miso
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Ak sa ti bude chciet kludne popis aj skusenosti, kamos prevazne lovi vysoku a diviaciu....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 292 návštevníkov a žiadni členovia on-line