5,6x52R

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14603 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému 5,6x52R
49

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14604 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému 5,6x52R
Presvietením hlavne!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14606 od saris
Odpoveď od saris na tému 5,6x52R
Co hovorite na ZBK 110 v 5,6 x 52 R ??????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14608 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 5,6x52R
Kupil som ju novu. Hrozne sypala, musel som dat vyladit spust a kupit novu patku. Som rad , ze ju uz nemam. Inak velmi sikovna a lahka flinta a drevo v luxe bolo ozaj pekne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14610 od saris
Odpoveď od saris na tému 5,6x52R
Po vyladeni uz sa strelalo lepsie??? Co ciatm nejake tie ohlasy....tak prevazuju pozitivne.......Premyslam ju kupit ale nescem mat macku vo vreci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14613 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 5,6x52R
Pridaj,len skutocne doporucujem inu literaturu,nez tu s ktorej si doteraz cerpal.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14615 od kia
Odpoveď od kia na tému 5,6x52R
šariš mam zbk 5,6 x52R a som s ňou spokojný/nie je to žiadny lux/ ale učel plni, dal som si upraviť spušť s presnostou som taktiež spokojný. predtým som mal zbk 5,6 x 50 R Mag. ale strašne to podlievalo a rozbíjalo - lišku po celoplašťi alebo poloplašti trebalo zberat po poli a zo srnca polovicu zožral pes ale savažka je o inom.Ked chceš iba na škodnu - lišky tak hornet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14616 od saris
Odpoveď od saris na tému 5,6x52R
chcem to aj na srnciu.... ake strelivo pouzivas? Este niekolko otazok: 1. na kolko ju mas nastrelenu? 2. aky je rozptyl? 3.na aku vzdialenost strielas?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14618 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému 5,6x52R
Dobre, poslúchnem Ťa, idem čítať aj inú literatúru,keď Ti na tom tak záleží.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14619 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému 5,6x52R
Nemal som a nestrieľal som z 5,6x50R Mag., ale že náboj je zbytočne predimenzovaný a že je ako presolená polievka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14626 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 5,6x52R
Tvoja urazeno-ironicka reakcia ma len utvrdzuje v tom,co mi povedali viaceri,co citaju toto forum.Nema zrejme zmysel niekomu chciet poradit,prip. pomoct,pretoze vo finale sa to otoci proti mne....Niekedy sa mi na vela nezmyslov reagovat nechce,niekedy naopak nieco napisem.
<br/>
<br/>Len sa neprestavam cudovat,ake mnozstvo ludi ma v rukach zbrane,ked o nich nemaju ani zakladne vedomosti,v lepsom pripade nejake polopravdy a´la polovna latina.
<br/>
<br/>(vid tvoji uznavany autori,podla ktorych je .30-06 zdraviu nebezpecna vec a pod. To su skutocne zdroje informacii ako remen.A po nedavnej debate s priatelmi na tuto temu ma napadaju aj ti bajkari,co mali pred par rokmi priestor na strankach Hubertlovu,kde akoze v roli &quot;odbornikov&quot; viedli diskusie na temu vhodnych kalibrov s pohladu vtedy chystanej upravy zakona...)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14627 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 5,6x52R
Pažba a spúšť boli v poriadku, ale rozptyl bol dosť hrozivý. Mal som na tom Meoptu 6x42, takže optika v pohode. Chyba bola v zbrani. Strieľali z nej aj kamoši, ktorí strieľajú podstatne lepšie ako ja a rozptyl ten istý. Na 100m som sa ledva vošiel do 10 cm s českým strelivom. S 223rem sa to nedá čo do presnosti ani len porovnať . Hovorím o ČZ 527, ktorá síce viac podlieva, ale srnca som po dobrom zásahu nenaháňal po poli ako po savažke a streleného ako treba. V podstate mi bolo ľúto zbaviť sa jej, lebo som ju chcel na zimné mesiace, resp. odstrel srnčej - bola hlavne ľahká, ale zbrani musíš veriť a ak to &quot;nelieta&quot; ako treba je lepšie sa jej zbaviť ako ju držať v trezore.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14630 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 5,6x52R
Ešte k tej savažke - sú to len moje negatívne skúsenosti a iný samozrejme môže mať úplne iné, takže nikoho od ZBK alebo savažky ako kalibru neodhováram.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14632 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému 5,6x52R
Ja si tiež veľa vecí myslím, /neschovávam sa za množné číslo/, ale nahlas to nehovorím, už aj z dôvodov, toto fórum je o niečom inom a hlavne nie sme na ňom len my dvaja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14636 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému 5,6x52R
Prečítaj si ešte raz a ak to bude málo, aj niekoľkokrát môj okopírovaný príspevok 30-06
<br/>Veta typu &quot;zdraviu nebezpečná vec&quot; sa tam nevyskytuje! Ba naopak, je tam veľa chvály na tento kaliber.
<br/>Chcem len povedať, že poznám kopu normálnych poľovníkov, ktorý pri kúpe zbrane zvažujú aj atribút, aby zbraň s nimi &quot;necvičila&quot; a kupujú zbrane, ktoré sú príjemnejšie
<br/>na spätný náraz. Botka,pažba a iné len zmierňujú kopance!
<br/>,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14639 od zachi
Odpoveď od zachi na tému 5,6x52R
Kam si strielal na toho srnca keď polovičku zožral pes. Ja mám ten istý kaliber a nemám s tým také problémi. Neviem nebol to prehnaný opis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14641 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 5,6x52R
Ano,mas pravdu,pisal to niekto kto reagoval na tvoje plagiatorstvo a pisal jeho mozne zdroje.
<br/>
<br/>A tie kopance....hm,ked toto je nejaky atribut vyberu zbrane...no neviem,ale asi ako pre koho,vsak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14642 od kia
Odpoveď od kia na tému 5,6x52R
s 5,6x50R Mag. som strelil prveho asi 5r. srnca za lopatku a vyšlo mu to cez druhu, ktora bola cala rozbita strieľal som poloplašť sb, kamarati mi radili celoplaš ťdruhy 2 roč. to dostal na prednu celoplašťom strela sa stočila a vyšla cez zadnu a obe šli psovi a ked tak isto som dopadol aj s tretím prestal som to používať. Savžku mám nastrelenu na 180m používam ju najviac na škodnu a strieľam s ňou do 300m na lišky na srnčiu strieľam do 150m aj ked sa da na viac ale ja nerad riskujem /strelivo sb a prebíjane/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14718 od zachi
Odpoveď od zachi na tému 5,6x52R
Tak ja si musim zaklopať na drevo ja som toho veľa nepokazil zatial. Ale myslím si že podľa dvoch striel nemožeš odsúdiť pušku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #14755 od kia
Odpoveď od kia na tému 5,6x52R
taych strel bolo viac /padol asj 80kg diviak/ ale možno to bolo preto lebo vtedy mimo SB a par striel pre ktoré som musel isť do Rakuska sa nedalo iné zohnať, možno by to chcelo skusiť ťažšiu strelu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.065 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 425 návštevníkov a žiadni členovia on-line