ráž 8x60S

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48861 od mirek
Odpoveď od mirek na tému ráž 8x60S
Veru som to frézovanie na verklíku od RSBS robil a poctivo meral dig. posu, mer. Nerobil som to mikrometrom, tú dlžku nábojnice pred matricovaním 57,03 mm som uvádzal len v príklade. Už nábojnice robiť nebudem zbraň v tomto kalibre som mal 10 rokov už ju nemám, predal som.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49573 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému ráž 8x60S
na www.bvs.cz/munice.html som nasiel tieto naboje za velmi zaujimavu cenu,neviete ci to vozi niekto aj na slovensko?je to od prvy partizan,Střela poloplášťová (SP), nábojnice mosazná, zápalka boxer..
<br/>
<br/>váha střely 12,7g/196 gr
<br/>Vo 780 m/s
<br/>Eo 3860 J
<br/>výhodná cena
<br/>Cena: 22 Kč/kus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49576 od army9
Odpoveď od army9 na tému ráž 8x60S
Partizany sa na Slovensku bezne predavaju . Popytataj sa v polovnickych potrebach , prinajhorsom ti ich objednaju .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49627 od Mak
Odpoveď od Mak na tému ráž 8x60S
Zdravím. Podarilo sa ti zistiť, či sa predáva toto strelivo niekde na Slovensku? Čo som ja vyvolával, nikde nemali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49628 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému ráž 8x60S
mak veru ze nie,na strankach vyhradneho dovozcu z KE ich nemaju a veduci nebol po ruke,predavac nevedel ci sa daju objednat,este skusim mraza zo surian,potom vam dam vediet ako som pochodil.inak na domovskych strankach PPU ich maju osadene dvoma strelami a to klasicky poloplast(vid nizsie)a polomonolit ich vlastnej konstrukcie GROM,tuto strelu by som naozaj rad vyskusal.a okrem tohoto kal.vyrabaju aj viacero nestandartnych nabojov8x50R lebel a pod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49629 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému ráž 8x60S
posledna moznost bude firmaBVS,lenze do prahy sa asi nedostanem tak skoro.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49631 od Mak
Odpoveď od Mak na tému ráž 8x60S
Mne sa podarilo po telefonicky rozpravat sa s vyhradnym dovozcom v KE. Povedal mi, ze tento rok uz urcite nebudu mat, pretoze objednavka je poslana, a ze vycerpali kvotu dovozu pre tento rok.
<br/>S dovozom z Prahy by nebol problem, skor vidim problem v tom, ci tam vobec maju naboje a ci plati nas zbrojny pas u nich.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49632 od Mak
Odpoveď od Mak na tému ráž 8x60S
nie zbrojny pas ale zbrojny preukaz. Ospravedlnujem sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49634 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému ráž 8x60S
takze v KE si pochodil lepsie ako ja,zrejme v Cechach treba europsky zbrojny preukaz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49635 od Mak
Odpoveď od Mak na tému ráž 8x60S
napis mi prosim ta na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50246 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
RWS DK - 11,7g - jelenica na 60m zasah na pluca , projektil najdeny v zadnom klbe stehna . [img] [/img]photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs034.snc3/12168_1256236412299_1421257062_709974_4550267_n.jpg

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50252 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému ráž 8x60S
pekny obrazok,neskusal si ten zvysok strely odvazit?poskodenie pluc si asi nefotil,vsak?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50258 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
Odvazil som zvysok strely mal presne 6g z 11,7 takze dost velky ubytok. Co sa tyka poskodenia pluc bol prestreleny len jeden plucny lalok diera tam bola asi o velkosti 2eurovej mince , tak isto pecen a zaludok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50267 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému ráž 8x60S
ja som to odhadoval tak asi na polovicu hmotnosti,ked sa pozries na tu strelu v reze na strankach RWS tak je vidiet to druhe jadro v plasti a to je asi to co mas ty na fotke, ja som pri nastrelovani nasiel v strome len koniec vonkajsieho plasta,od tej striznej hrany smerom ku dnu, jadro letelo dalej.a ako sa spravala po zasahu?odskocila alebo zostala na mieste?dakujem za odpoved,som na toto zvedavy,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50279 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
Marcel jelenica znacila zasah podskocenim a zakopnutim zadnymi nohami ... ako odbiehala som si vsimol ako nemoze pouzivat zadnu nohu. Od nastrelu odbehla podla odhadu 120m . Po pol hodine som nasadil psa , ten nasiel ulomok kosti s troskou farby. Asi po 15 krokov kde tu sa vyskytli striekance krvy , ktore asi po dalsich 20 krokoch uplne zmizli a vyskytovala sa tam len kde tu nejake farba. Pes jelenicu dohladal a ked som ju vyvrhoval zistenie bolo take ze vykrvacala do brusnej dutiny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51429 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
Chlapi, mam uz niekolko vybuchanych nabojnic uvazujem nad prebitim , aku gulu by ste odporucali ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51430 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému ráž 8x60S
ja by som si dovolil Ti poradit Norma Vulkan, ja si ho prebijam do 8x57JRS a maximalna spokojnost

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51432 od pepies
Odpoveď od pepies na tému ráž 8x60S
Ja osobne som bol s Vulkanom nespokojný v 8mm.Radsej by som doporučil Oryx alebo Nosler Partition.:):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51434 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému ráž 8x60S
Accubond, alebo Partition ---NOSLER---.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #51443 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému ráž 8x60S
Já jsem měl do 8x64S nosler partition a byl jsem s tím spokojený, hlavně ne SaB, neštěstí. Chci zkusit od RWS střelu TOG, měla by byt nejtěžší 14,25, hodně si ju chválí v 300WM a to je podobný kalibr. Viděl jsem zvěř střelenou s TUG a vypadalo to dobře i lovci si tu kuli chválili. Máte zkušenosti s TOGem v nejaké ráži???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 333 návštevníkov a žiadni členovia on-line