ráž 8x60S

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27256 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
vykasli sa na to plesni to sem normalne a kazdy si to okopci do vyhladavaca ;)
<br/>
<br/>inak to ma vyzerat nasledovne zatvorka ulr zatvorka www.rws.com / napises co chces za lomitko napr. RWS zatvorka url zatvorka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27258 od LEON
Odpoveď od LEON na tému ráž 8x60S
hlavně bez mezer a http://

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27263 od MieN

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41931 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému ráž 8x60S
Zdravim,
<br/>vie mi niekto pomoct so zohnanim prazdnych nabojnic,alebo aj starsieho ceskeho streliva do tohto kalibru?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41979 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému ráž 8x60S
Ja som nedávno vymenil túto flintičku za inú. Mám aj 8x57IS nevidím žiadny rozdiel, okrem sortimentu streliva. Neviem, či ich ešte niekto robí okrem RWS - tie som kupoval okolo 1700,-Sk 11,7g DK. Mne to prebíjali, a ak nebolo nábojníc, tak ti prebíjač upraví nábojnicu z 30-06. Tie som strieľal najčastejšie. Dával mi tam síce české gule, ale išlo to prekvapivo veľmi presne.Ak chceš dám kontakt, nie je problém dať prebiť a poslať dobierkou.Cena tam bola, ak sa nemýlim okolo 35/ks.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41981 od karasek
Odpoveď od karasek na tému ráž 8x60S
Lacco1, nevies o niekom, kto by mi prebil KJG do 7x65R? dakujem za info

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41986 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému ráž 8x60S
viem poradit,napis mi mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41999 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému ráž 8x60S
Čau Igor, ale si sa nejako chytil na to KJG :). Tie Megy sú už niekoľkokrát otestované, trochu tvrdšie, ale spokojnosť nadmieru. Posledne ma povodilo cez kružinu prasa minuloročné, dal som mu na srdce, že ako ďaleko bude odbiehať. Srdce na franforce, ale išlo asi 35m. Minimálne poškodenie, žiadne nepekné úkazy ako podliatiny, podbehnuté lopatky ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42005 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému ráž 8x60S
Zdravim,ja mam tento kal. v starej zetke tiez len prechodne,pokial nenasetrim na svoju novu flintu co by som chcel stihnut tak do roka.preto nechcem kupovat zbytocne drahe strelivo od RWS,navyse cloveka ktory mi bude prebijat uz mam.Len si musim zohnat prazdne nabojnice,bude mi prebijat 12,7g oryx od normy.komplet naboj ma vyjde na nejakych 35-40 sk,len problem so zhananim nabojnic.
<br/>
<br/>prazdnych nabojnic do spring 30.-06 mam asi 100ks,moj dedo totiz tymto kalibrom poluje peknych par rokov,no ten prebijac tvrdil,ze pri takto upravenych nabojoch niekedy dochadza k nejakym problemom pri vystrele,preto si mam radsej zohnat origos hilzne.Tebe to strielalo v pohode?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42007 od belson
Odpoveď od belson na tému ráž 8x60S
Citujem:
<br/>&quot;...pri takto upravenych nabojoch niekedy dochadza k nejakym problemom pri vystrele...&quot;
<br/>Môžeš byť konkrétnejší o aký druh problémov ide? Neviem si žiadne domyslieť (ak boli správnym postupom naformované).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42057 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému ráž 8x60S
Mne to strielalo absolútne bez chyby, vymenil som ju za 6,5x57, načo sú mi dve osmičky a kamárát čo ju má, s tým strieľa tiež bez problémov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42058 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému ráž 8x60S
ahoj lacco1 ako sa dari,už si vymyslel niečo kupuješ tu cz 550 uhr alebo niečo ine

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42085 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému ráž 8x60S
Zdravim.
<br/>Neviem ti k tomu blizsie nic povedat.Ako som vravel,tvrdil mi to clovek ,ktory mi ide tie naboje prebijat.Mozem sa ho blizsie popytat az s nim budem.Mozno sa mu nechcelo upravovat nabojnice,mozno mal nejake zle skusenosti,naozaj neviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42086 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému ráž 8x60S
Inak uz to neriesim,podarilo sa mi zohnat stare ceske strelivo,20 kusov,takze mu dam tie naboje aby z nich pouzil nabojnice.Aj tak vdaka vsetkym za radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42090 od belson
Odpoveď od belson na tému ráž 8x60S
Ak ťa to veľmi nezaťaží, mohol by si niečo urobiť pre &quot;verejné blaho&quot; aj keď ty to už nepotrebuješ riešiť. Ak naozaj ten chlap niečo relevantné má, hoď to tu. Ako sa hovorí, nech neumrieme sprostí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42122 od iboo
Odpoveď od iboo na tému ráž 8x60S
serus, ty kolko kalibrov vlastne prebíjaš? 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42364 od osmicka
Odpoveď od osmicka na tému ráž 8x60S
Zdar Andy8. Mohol by si mi poslat kontakt na toho pana co ti prebija? Potreboval by som aj ja prebit. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Dakujem ti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42365 od osmicka
Odpoveď od osmicka na tému ráž 8x60S
zle som zadal mail:8osmicka8@gmail.com

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42367 od iboo
Odpoveď od iboo na tému ráž 8x60S
páni ja som počul takú poloblbosť, neviem či tomu mám veriť. KAmoš mi spomínal že jeho starší kolegovia spod Královej Hole majú gulovnice v tomto kalibri, ale že so strelivom si ťažkú hlavu nerobia, Vraj bez problémov, s trochu väčším kopancom tam ládujú bežné 8x57JS 8o , s prestnosťou sa to vraj tiež dá zvládnuť. Ako písal klasik - ako som kúpil tak predávam.Mne sa to ajtak nepozdáva...;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42370 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
NIe je to poloblbost ale realita poznam takych aj ja. Ja davam len origos strelivo napriklad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 170 návštevníkov a žiadni členovia on-line