ráž 8x60S

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26562 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
dakujem....ale ked zozeniem nabojnice ,tak pri prebijani mi tam mozu nahodit aj strelu H-Mantel....nie...to by slo...co myslite...ale mozno stoja za skusku aj DK neviem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26565 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
DK je kladivo budes nadmieru spokojny uvidis

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26567 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
myslis , ze lepsie DK jak H-Mantel??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26568 od miso
Odpoveď od miso na tému ráž 8x60S
Niekedy sa musíme vychytať na pokeci, možno máme na škole spoločných známych:) Aj keď asi budeš o ročník-dva nižšie ako ja(ak vychádzam z veku...)
<br/>Sorry za off topic...
<br/>PS: Pušku určite neprerábaj, nezaslúži si to....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26570 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému ráž 8x60S
Ked prebit,tak moznost je viacero....napr. *Nosler Accubond 13,0g. *Norma Oryx/Vulkan 12,7g. *Lapua SP 13,0g. (ta obvykle neprestreluje) Hornady RN 11,0g/SP 12,6g. *Remington PSP CL 12,0g. *Barnes TSX 11,7g/13,0g. a ine...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26571 od Akela
Odpoveď od Akela na tému ráž 8x60S
Aj Sako Hammerhead 13,0 gr. tiež veľmi dobrá strela.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26573 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
hej moj nazor DK je lepsia ako H mantel

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26574 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému ráž 8x60S
ja som s H- max spokojny, ale DK som nestrielal, paci sa mi, ze H je pomalsie, tazsie a ma vacsiu energiu a kedze ich mam asi 80 plus asi 40 ceskych tak zatial neriesim, neskor asi dam prebit nieco tazsie, uvidime.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26638 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
vcera u nas padol zlaty kanec...neodbehol ani 5m....a viete jakou strelou??....KS...od Blasera...win. short magnum .300...uz neviem jak to bolo...ale taku prieeaznost a zaroven plocu drahu letu strely som v zivote nevidel...som cil mudry bo som s tym strelcom stravil nejaky cas a on je profik na slovo vzaty...a samozrejme mi zakaal prevrtavat flintu a slubil ze mi zozenie kegelspitze{KS} aj v mojej razi...no uvidime

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26641 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému ráž 8x60S
inak je to suma fuk co do tej 8x60S naladujes pada to tak ci tak ci uz su to SB so striznou hranou este zo zasob alebo nove naboje od RWS .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26642 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
ja viem..preto uz zohanam WIN.308.....ale myslim , ze tie DK budu fajn..len to musim ist zastrellit dnes..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26692 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
chlapi patrony mam doma, ale nemal som cas dat si zastrelit pusku...myslite si , ze v tom je velky problem???xcem ist von dnes...povodne som strielal H-mantel 12,1g strela...teraz mam DK 11,7g......pls napiste mi este dnes ci stym mam ist von ked to neni nastrelene...ci to bude nejaka zasadna odchylka...nerad by som nejaku zver poranal..dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26697 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému ráž 8x60S
bez zastrelenej, overenej zbrani by som von neisiel, Ano, BUDE v presnosti rozdiel , aj keby si mal zbran na jeden druh streliva zastrielanu!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26698 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému ráž 8x60S
Isť do revíru s nenastrelenou zbraňou,to je veľka nezodpovednosť.To nemáš 15 min.času?Ale poznám aj ja takých borcov.Žiadná zodpovednosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26705 od hawk813
Odpoveď od hawk813 na tému ráž 8x60S
Podľa mňa tam na kratsie vzdialenosti výraznesie rozdiely nebudu, kratšie myslím do 100 m,centimeter sem centimeter tam,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26706 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému ráž 8x60S
:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26710 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému ráž 8x60S
rozumna odpoved, toho tu treba naozaj viacej!:liar::[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26711 od Hagen
Odpoveď od Hagen na tému ráž 8x60S
pusku som nastrelil..resp. nastrelili mi ju...na 150m necelych 5cm rozdiel...tak o com, o akej nezodpovednosti??nezodpovedny je ten kto striela po vsetkom co sa pohne a ked to nepadne v ohni tak nejde ani nastrel....ja ked chybim tak prejdem celu dolinu so psom aj ked nemam ani kvapku farbi...tak ma prosim nepoucujte o zodpovednosti v polovnictve...dik...mal som skor zaujem o nejake fundovane odpovede od cloveka co sa vyzna...ake rozdiely budu a pod. ale asi marne:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26712 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému ráž 8x60S
Ja som len reagoval na tento tvoj prispevok,ktory si sam pisal.Ako mozes len uvazovat nad tym,ze ci s takou zbranou mas ist do reviru alebo nie.Ked sa bojis ze poranis niejaku zver,tak si ju nastrel a netvar sa urazeny.Ja som ten prispevok nepisal ale ty.Ked zmenim strelivo,tak samozrejme zbran aj vyskusam.Vyskusaj si to sam v praxi a nechci rady od inych.Polovnik ktory si nedokaze sam nastrelit zbran,tak u mna nie je polovnik.Musis byt este asi mladucky.Ale kazdy raz zacinal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26715 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému ráž 8x60S
hagen, v prvom rade sa neurazaj, ale snazime sa ti pomoct! kazda zbran ma oblubenue ine strelivo! Ide tu o nikolko faktorov, ktore ovplyvnuju presnost strelby, takze najjednoduchsia cesta je zastrielat zbran jednym druhom nabojov a nemenit-cize aspon sa drzat pri jednej naplni ktoru mas overenu! Akonahle zmenis druh streliva mozes jednoducho pocitat na to ze zbran ho bude ukladat vobec inde v porovnani strelivom s ktorym si zastreloval zbran! ako vela? Dost , takze na 100m nemusis ani trafit terc!;)Nezabudni ze si tu dal otazku na porovnanie dvoch rozlicnych nabojov!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 353 návštevníkov a žiadni členovia on-line