Poľovnícke doplnky

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12378 od alanko81

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12379 od alanko81
Odpoveď od alanko81 na tému Poľovnícke doplnky
predajna je v komarne tu je mail..artemis.krnac@stonline.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12383 od Sokoliarik1
Odpoveď od Sokoliarik1 na tému Poľovnícke doplnky
Neviete prosim Vas niekto internetovu adresu na firmu v ZA co vyraba sneznice??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12407 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovnícke doplnky
V piatok som bol v GRUBE s.r.o. v Kováčovej. Veľmi slušný výber obuvi, ako aj poľ. oblečenia. Vybral som si model a objednajú č. 12 aj 13, aby som si potom vybral. Boli ochotní a to sa mi páčilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12559 od imbo
Odpoveď od imbo na tému Poľovnícke doplnky
Zdravim, kolegovia, mate niekto skúsenosť s ponukou oblečenia na stranke hubertus.sk? Je tam jeden balík za 10 000 Sk. Zvažujem kúpu. Vopred ďakujem za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12561 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Poľovnícke doplnky
Imbo skusenost sice nemam z touto znackou ale severania sa vyznacuju kvalitnym oblecenim . Takze urcite budes spokojny ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12565 od miso
Odpoveď od miso na tému Poľovnícke doplnky
Osobné skúsenosti nemám lebo ho zatiaľ nevlastním, ale tiež kúpu zvažujem. Má ho však zopár mojich známych a nesťažujú si. Oblečenie splňa to čo má, je ľahké a dobre sa nosí. Najlepšie je vraj na obdobie od začiatku septembra do decembra, pokiaľ neudrú poriadne mrazy...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12571 od miros
Odpoveď od miros na tému Poľovnícke doplnky
Imbo mas dojem ze dnes sa da zohnat take mnozstvo handier za 10.000,-v pozadovanej kvalite kamos to ma od oktobra a po 3 opratiach ten kabat na ramenach co je ochranna teflonova vrstva znacne scervenooranzovel a pralo sa to v doporucenom prostriedku na ochranu teflonu mne sa to nezda je to dost jemna latka mozno tak na posed alebo pirs ale urcite nie do pohonu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12576 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Poľovnícke doplnky
To ten kamarát perie po každom oblečení, či čo???
<br/>Ja ho vlastním tak isto cca od októbra, mal som ho na poľovačke vo Švédsku, kde z desiatich dní osem dní pršalo a my sme napriek tomu intenzívne poľovali a nemali sme absolútne žiadne problémy s premočeným šatstvom ako by to bývalo v prípade klasického oblečenia našich výrobcov, nosím ho do pohonov a môžem ho vrele každému len a len doporučovať.
<br/>Určite sú tam nedostatky ako vo vypracovaní tak v kvalite materiálov, ale nemôžeš porovnávať takýto komplet za túto cenu so značkovým oblečením, uvediem príklad Fjällräven, kde len samotná zimná vetrovka stojí cca 11.000,-SK.
<br/>Ešte raz zdôrazňujem, užitková hodnota a cena je na našom trhu bezkonkurenčná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12577 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovnícke doplnky
Aj kamoš ho má a veľmi si ho pochvaľuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12579 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Poľovnícke doplnky
a ak chces mas mnozstvo dalsich firiem ako chevalier , deer hunter a pod. ale tam rataj s tym ze len za kvalitnu bundu das od 10 000sk vyssie ale ako vravim nie je to bunda na jednu sezonu a nie sme taky bohati aby sme kupovali lacne veci ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12594 od miros
Odpoveď od miros na tému Poľovnícke doplnky
cimbalik ale ved ja od toho nikoho neodhovaram len sa tak usmievam. Je to pre mna neuveritelna cena za take mnozstvo oblecenia a podla poslednych polovaciek je toho uz kopec kupeneho. A to pranie no co ja viem to je asi aj hodne od terenu kde sa poluje a hlavne ako co sa pamätam vo Svedsku ma autom doviezol pod posed kde som pobudol 10 hod. a zase ma auto zobralo. Ale trebars v Rumunsku o tom mozes snivat
<br/>bol som rad ze som mal vsetko dvojmo ono nie je polovacka ako polovacka a oblecenie ako oblecenie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12606 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Poľovnícke doplnky
Páni, treba povedať aj to, že membránové mat.sú síce kvalitné ale dobré len tak na individuálnu poľovačku alebo štand na spoločnej poľovačke. Do pohonu len pre takých ktorí sa len prechádzajú a vyhýbajú sa tŕňom. Z osobnej skúsennosti Vám viem povedať, že som si kúpil vetrovku GORE-TEX a v prvej sezóne ako som ju nosil do pohonu som ju mal trikrát zašívanú. Teda toto oblečenie neni vhodné do krovinatých pohonov. Pokiaľ nechcete pripomínať po pohone indiánskeho strapcovaného otecka.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12626 od navi
Odpoveď od navi na tému Poľovnícke doplnky
Vidím,že viacerí vlastníte toto oblečenie , zaujímalo by ma ,či výrobca udáva hydrostatický tlak vody v mm a paropriepustnosť v gramoch za 24 hod , v tých reklamách som to nepostrehol.Tento údaj je u oblečenia tákehoto druhu bežný. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12627 od leica
Odpoveď od leica na tému Poľovnícke doplnky
Ja neviem v čom to udáva môj výrobca ale viem iba tolko, že za 11 hodín intenzívneho dažďa a pomerne silného vetra mi to nepretieklo...ani bunda ani nohanice...o topánkach Meindl ani nehovorím...tam je to samozrejmé

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12628 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému Poľovnícke doplnky
Tie topánky ti vydržali aj chôdzu v rose bez toho aby Ti navlhla ponožka? Rosa je vraj horšia ako keby si chodil trebárs po potoku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12629 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Poľovnícke doplnky
mozem potvrdit co pise leica ohladom topanok . a ako dodatok : pri kupe topanok meindl ti dobry obchodnik ponukne gratis original tuk na topanky alebo sprej proti vlhkosti . ak sa o tie topanky budes starat zarucis si nepremokavost na cele ich obdobie . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12636 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Poľovnícke doplnky
NAVI - k tomu zaťaženiu vodou, podľa mojích informáciií to uvádza u poľovníckych odevov máloktorý výrobca klimatického - membránového oblečenia poviem pravdu ešte som sa s tým nestretol. Taktiež priepustnosť vodných pár / potu / cez oblečenie smerom vonku. Je to dané materiálom. Najstarší smerom do vnútra vodu, vetru a smerom do vonku priepustný materiál vymyslel Dr. Gore, preto aj samotný memebránový materiál sa volá GORE-Tex, ostatné amteriály sú len odvodené, SympaTex, , Dry-tex. U týchto odvodených materiálov je aj potom priemustnosť slapšia. Následne aj cena napr. topánok je týmpádom lacnejšia.
<br/>LEICA - materiál môže byť aký-koľvek avšak bez dostupnej impergnácie stráca svoju schoponosť. Či už prirodzeným stárnutím a lámaním sa samotnej membrány napr v topánkach. Teda tým je daná aj životnosť membrány v samotnej topánke. Taktiež aj samotná koža bez impregnácie bude sať vodu či jej povrchová úprava je Nubuková alebo semišová.
<br/> Do súčastnej doby nebola vymyslená neobmedzená životnosť membrány. Preto je to oblečenie, obuv, výstroj potrebné voči vode impregnovať. Ja osobne používam impregnačené zložky frimy NIKWAX na obuv, oblečenie.
<br/>JARO - z vlastnej skúsenosti viem, že impregnačný tuk nieje dobrý na obuv pretože v zátažovej časti sa tuhnutím láme a stráca svoju potrebnú voduodpodivosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12654 od leica
Odpoveď od leica na tému Poľovnícke doplnky
Aj ja používam Nikvax aj na topánky aj na oblečenie...ved by sa mi časom rozpadli aj meindlovky ak by som ich pravidelne neimpregnoval...to som ani nepísal , považoval som to za samozrejmosť..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12676 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovnícke doplnky
Sťastný Nový rok! Tak som konečne zohnal obuv do zimy v GRUBE s.r.o. Kováčová. Objednal som si model Meindl NORDKAP PRO GTX. Niečo tak pohodlné a teplé som zatiaľ na nohe nemal. Zatiaľ len pri -8 st. ale v &quot;tanečných&quot; ponožkách. Boli veľmi ochotní a tovar dodali za týždeň. Normálne veľkosti majú, ja som na moju 12stku musel čakať ale oplatilo sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 256 návštevníkov a žiadni členovia on-line