MEINDL

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27901 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
no ja mam trojo meindloviek a vsetky cislo 10 . a to som jedny z nich kupoval cez net bez skusania prisli a sadli ako uliate .
<br/>
<br/>
<br/>chlapi treba mat ostrihane nechty ked si idete topanky kupovat :]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27907 od simon
Odpoveď od simon na tému MEINDL
No asi si mal šťastie. To s tými nechtami beriem ako pokus o vtip....;). Ale to o tých rozdieloch som napísal z vlastnej skúsenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27908 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
to aj mal byt vtip ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27918 od simon
Odpoveď od simon na tému MEINDL
Tak som to aj zobral. Podľa tvojích reakcií usudzujem, že s Meindlovkami máš veľké skúsenosti a vieš poradiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27924 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému MEINDL
Jak by mi Meindlovky nepasovali,tak by jsem si za ty penize ustrihl i palec!!!! :]:]:]:]:x:x:x:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27926 od Castor
Odpoveď od Castor na tému MEINDL
:D... gut!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28069 od navi
Odpoveď od navi na tému MEINDL
Tak od Maindla som napokon skončil pri &quot;graninge Sarva plus&quot;prvé obutie cca 5 km v horstom teréne od blata, cez sneh a ľad ,nateraz splinili moje očakávania,uvidím ako sa budú chovať ďalej8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34338 od milosg
Odpoveď od milosg na tému MEINDL
Nazdar pani. Ma z Vas niekto skusenosti s cizmami KIRUNA ? A ak ano tak ake ? Najviac ma zaujima zima, ci su skutocne tak teple ako uvadzaju predajcovia. A pripadne ich porovnanie s inym modelom od Meindla (napr.Garmisch, Tajga). Uvazujem si ich obstarat, ale neviem sa rozhodnut medzi cizmami a topankami. Predpoklad vyuzitia : spol.polovacka, cakana. Za kazdy Vas nazor a radu dik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34361 od mcelak
Odpoveď od mcelak na tému MEINDL
KDyž jsem kupoval Tajgy, tak mi prodejce ( oficiální Meindl obchod, kde prodávaj pouze boty Meindl) řekl, že tyhle zimní modely jsou oprravdu velmi teplé, že na delší chuzi v teplotě nad nulou to není, a na tohle období ( jaro, podzim) to moc není....já mám tajgy a nosim je i na čekanou, člověk si je nesmí utáhnout ( noha se odkrví a je zima...) pak je to bezproblémů. Lovu lesu..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38732 od stanopariza
Odpoveď od stanopariza na tému MEINDL

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38733 od stanopariza
Odpoveď od stanopariza na tému MEINDL
chod na FOOTWEAR... ma niekto skusenosti s tymito modelmi od spominanych znaciek? neviem, ktore vybrat...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38744 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
Stano pozeral som tie Meindl Dovre Extreme , su to akoby zosilnene Tajgy + tvrdsia podrazka tj.BC. Mne viac vyhovuje mäksia teda max. B. BC podrazku mam na Islandoch a po dhsom chodeni nad 4hod ma v nich bolia nohy. Na tych Dovre extremmoch vidim vyhodu pogumovanej spicky cim nepride k okopaniu spice ak sa pohybujes castejsie v kamenistom terene. Co sa tyka vahy topanky oboje vazia 980g.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38767 od stanopariza
Odpoveď od stanopariza na tému MEINDL
cau jardo, co povies na tie Le Chameau(tie vyssie)? meindly su lepsie...?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38771 od fatran
Odpoveď od fatran na tému MEINDL
Stano pozri aj www.prabos.cz nájdi model PREDATOR ja ich mám a som celkom spokojný nazdar fatran

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38780 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
Tazko mi je hodnotit, nemal som ich v ruke. Ak beriem do uvahy porovnanie podla obrazka jednoznacne meidl.
<br/>
<br/>Uz som to tu pisal tusim mam doma trojo Meindl-oviek a uplna spokojnost. Myslim ze budes spokojny ak hladas kvalitu a na dlhsiu dobu. Pri dobrej starostlivosti ti vydrzia velmi dlho. Len ako som spominal pouvazuj nad tvrdostou podrazky. Mne vyhovuje Bcko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38784 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému MEINDL
Mám Meindl Vakum s B-ckovou podražkou a je to uplne v pohode. prešiel som s nimi aj Tatry po tých šutrových chodníkoch.. chodím s nimi aj do lesa (Malé karpaty), je to asi univerzál - BC som skušal ked su nové su dosť tvrdé, ale ked ich rozšlapeš tak možno. Záleží aj koľko vážiš a či nosíš ťažký ruksak a tak..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38785 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému MEINDL
.. spomenul som si že by som si ich mal konečne navoskovať..:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38793 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
Suhlas ! Ja mam tajgy Beckova podrazka a islandy BCkova podrazka. tie tajgy mi vyhovuju lepsie.
<br/>
<br/>a kolko vazim do toho ta nic :D:D:D:D:D esteze nemam doma vahu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38818 od Akela
Odpoveď od Akela na tému MEINDL
Pre Mauser98 s Meindl som super spokojný. Nič teplejšie som na nohe nemal či na posede alebo na celodennej spoločnej. Len som ich kupoval v ponožkách - tenkých a zistil som že sú mi malé. Mal som ich obuté jedenkrát, tak ich chcem predať. Sú čisto nové, to uvidíš na prvý pohľad. Mám nohu č. 12. Ideal by boli na nohu 11 alebo 10,5. Urobil som vtákovinu. Ak ich predám, kúpim také isté ale väčšie. Fantasticky sedia na nohe a môžeš skákať po čom chceš, necítiš kamene ani nerovnosti, pekne obopnú nohu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38821 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému MEINDL
Ďakujem. Už som si ich objednal, lebo v predajni nemali moje číslo 81/2, iba 11.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 207 návštevníkov a žiadni členovia on-line