MEINDL

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26243 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému MEINDL
Si na omyle .Podľa ceny usudzujem,že lacika má obuv vojenskú určenú do extremnych podmienok,vybavenú membránou sympatex.Myslím že ju majú vo výstroji výsadkári.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26247 od mirek
Odpoveď od mirek na tému MEINDL
Jozef keby si si poriadne prečítal príspevok na ktorý som ja reagoval zistil by si po jeho prečítaní, že : lacika85 dnes, 17:33
<br/>Ja teraz skusam policajne ktore vyraba OBUV SPECIAL s.r.o za 3500 a zatial som spokojny.Aj samotni policajti si ich chvalia.Dobre sa u nich chodi.
<br/>... by si zistil, že debata je o policajnej topánke nie o vojenskej. A k membráne SYMPATEX je odvodená od membr. Gore Tex. Konštrukciou sú tieto membr. schopné prepúšťať vodné pary a teplo smerom vonku od nohy ( alebo od inej časti tela podľa toho kde je membrána použitá ). Nikde sa neuvádza že je schopná pri používaní pôsobiť tepelne. Nato je Thinsulite, Outlast atď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26250 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému MEINDL
Myslím ,že príspevok som si dobre prečítal.OBUV SPECIAL vyrába iba jednu topánku v tejto cenovej relácii.A určite nie je žiadnym tajomstvom,že niektorú výzbroj a výstroj majú ozbrojené zložky rovnakú.Takže neviem k čomu si Lacikovi vlastne gratuloval.Ja si myslím že jeho voľba bola dobrá.Určite, Meindly sú lepšie, ale nie každý je ochotný vyvaliť cca 8.000 za topánky a 300,sk raz za štvrť roka za krém. A neviem prečo sa tu mi vlastne dohadujeme,keď Lacikovi sa v nich dobre chodí. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26299 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému MEINDL
Dakujem ze si ma podrzal.Ale kto chce tak si stale najde niejaky dovod.Mam aj Meindl.ale tie co som spominal,tak mi dal policajt zadarmo,takze mirek nech iba zavidi.Mozno chudak ani nezaspi.Aj keby som mal ich kupit,tak urcite by som bol spokojny,lebo za tie prachy je to dobra obuv.Je uz aj roky vyskusana v praxi na ukr.slovenskej hranici a kto tu to pozna,tak zimy su dost krute.Nosia ich min.12 hodin denne.Mirek to ma asi v tom chaoz,lebo tie topanky si moze kupit aj civil a nie len policajti alebo vojaci ako si to zrejme mysli.Neviem ako prisiel nato,ze ta obuv je konstruovana na ine ucely ako obuv Meindl.Asi bude obuvnik.Ja som tu napisal iba svoj nazor,skusennost a ty si to pochopil.Ja som s tou obuvou spokojny ,a to je hlavne.Mirek tie topanky mozno videl iba na nete.Lovu Zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26300 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
a mozno ich aj Mirek fasoval bohvie ci nie je statny zamestnanec u menovanych zloziek a nie je s nimi spokojny ;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26301 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému MEINDL
Tak potom nech da pripomienku na vedenie,aby fasovali MEINDL:D:D:D:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26307 od yegi
Odpoveď od yegi na tému MEINDL
Taktiež používam uvedenú obuv, ktorú popisuješ,len doplním, že ju fasujú aj vojaci na misie, takže má niečo do seba.Teraz to fasujú aj niektoré domáce voj,útvary spolu s termoprádlom.Nakoľko ich nepoužívam dlho, neviem sa vyjadriť, ako budú slúžiť v snehu a blate, ale chodí sa v nich príjemne, netlačia ani po celodennom nosení, a hlavne sú dosť ľahké, takže neunavia nohy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26311 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému MEINDL
Mas pravdu,je to tak ako pises.;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26330 od mirek
Odpoveď od mirek na tému MEINDL
Jozef - ja som nenarážal na ekonomickú, finančnú stránku nikoho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26331 od mirek
Odpoveď od mirek na tému MEINDL
Lacika 85 , Jozef_ CAPKA - spomínanú obuv Vám nebudem závidieť, mal som ju možnosť skorej nafasovať ako Vy kúpiť. A ku kvalite výstrojných súčiastok sa radšej nevyjadrujem. Čítaj medzi riadkami. Prajem Vám v topánkach veľa nachodených km.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26333 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému MEINDL
Čítaj medzi riadkami:ja som uvedenú obuv nekúpil ale dostal od kamaráta policajta a zadarmo.Ale aj tak ti ďakujem za popriaté kilometre.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26341 od Castor
Odpoveď od Castor na tému MEINDL
od veci... ale v tejto debate to nebude az tak trcat ;)....mirku, zaujima ma ten dvojak v tvojom albume...co je to za flintu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26342 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému MEINDL
Miro ,vôbec nejde o to či sú tie boty kúpené,alebo nafasované, alebo či ich závidíš alebo nie(neviem odkiaľ si toto zobral).Len nesuhlasím s tým, že Lacika si kúpil nevhodné topanky. Aké kritéria by mali potom topánky splnať? Tieto su,kožené,keďže sú podšité sympatexom pravdepodobne aj vodeodolné ,podrážka je napodobnenina vibram.V prípade,že Ti dobre sadnú na nohu ,čo môžeš ešte od topánok do terénu chcieť? Môže vadiť možno ak tak farba kože.A teraz mi povedz,na aké podmienky sú určené tieto boty? Na poľovnícky ples ,alebo posledné kolo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26371 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému MEINDL
Ty sa spacirujes v topankach ktore boli zakupene aj z mojich dani ?!?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26386 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému MEINDL
Ved nebud taky,ved aj ja platim dane:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26387 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému MEINDL
Tak vyskemri jedny aj pre mna! č. 43

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26389 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému MEINDL
Presne take mam aj ja.Kup pivo a su tvoje:P:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26397 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému MEINDL
Tak to som zvedavy ... a este priplatim aj poldeci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26398 od Igelit
Odpoveď od Igelit na tému MEINDL
Ja mam MEINDL HIMALAYA a som zatial spokojny.Su trochu tvrdsie ale dobre sa v nich chodi a mam pevnu nohu.Otom ze neprepustaju vodu ani po chodzi v potoku a podobne snad nemusim ani pisat.Je to spickova topanka.Mozem len doporucit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #26399 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému MEINDL
Posli pre topanky manzelku:D:D:D:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 511 návštevníkov a žiadni členovia on-line