MEINDL

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #25914 od simon
Odpoveď od simon na tému MEINDL
Jaro vieš mi povedať cenovú reláciu Meindl Tajga. Na stránke meindl .de som sa k tomu nedostal a zatiaľ som nenašiel predajňu, kde by ich ponúkali. Ďakujem.Kiruny majú u nás v Sport Rysy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #25916 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #25931 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému MEINDL
Tajgy ma lacnejšie Štefanik Pov. Bystrica a myslím že to je 8.400,- Neviem ale presne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26004 od Seva
Odpoveď od Seva na tému MEINDL
Mám od Meindla model Spitzbergen GTX. 100 procent spokojenost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26020 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému MEINDL
Ahoj. Tak k nám už prišiel neoficiálne ježisko a nadelil nám niečo od Meindla. Mne Tajgy a priatelke Island Lady PRO MFS. Ešte sme ich nevyskúšali v teréne ale vyzerajú dobre. :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26048 od mirob
Odpoveď od mirob na tému MEINDL
skúste aj toto...údajne to celkom ide www.makaraobuv.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26089 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému MEINDL
Chodil som v tom x rokov po celom svete a este i dnes pouzivam cizmy podsite barancinou (sijaval mi to podtatran poprad), no akonahle som skusil moderne materialy a technologie, tak uz by som nemenil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26096 od majod
Odpoveď od majod na tému MEINDL
Chlapi poradte mi prosim vas čo,je dobre na osetrenie maindlov lebo informacie predajcov su zavadzajuce a tiež napr ako teraz pridem domov s polovacky na snehu ako je dobre sušiť?Dakujem za prípadne informacie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26097 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
mas na vyber pastu alebo spray . ja pouzivam pastu ten spray stoji za figu podla mna a vydrzi tak pol dna na topankach .www.meindl.de [/]klikni si na PFLEGE

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26102 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému MEINDL
Susit co najpomalsie cca pri izbovej teplote, kachle su pruser. Spray je "suchy", tiez som sa nechal oblbnut "expertom" v obchode a po osetrovani len sprayom sice fungovala membrana, ale koza zacala velmi skoro praskat. Pouzivam take tie "vosky" co sa vtieraju prstami i kvoli tomu, aby mali vyssiu teplotu a lepsie sa vsiakli, tym asi zrusim tu membranu, ale nevadi, hlavne ze mi do bot netecie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26134 od lesak
Odpoveď od lesak na tému MEINDL
Ja mam Island Pro MFS. Meindl je skutocne spickova obuv s dlhorocnou tradiciou. Topanky su velmi pohodlne aj po celodennej chôdzi. Prispieva k tomu aj MFS(Memory Foam System), ktoreho vyhodou je ze sa pekne prisposobi tvaru nohy a dokonale prilieha na nohu, cim sa noha v topanke neklze a netvoria sa pluzgiere. Co sa tyka osetrovania pouzivam vosk "Sportwax" od fy. Meindl. Zatial velmi dobre skusenosti, vyborne odpudzuje vodu. Pred aplikaciou topanky nahrejem susicom na vlasy, vosk potom velmi dobre vsiakne do koze. V podmienkach strednych poloh sa daju pouzivat prakticky cely rok, v zime vo vysokom snehu v kombinacii s navlekmi (samozrejme pouzitie odporucam len pri pohybe, nie je to specialna zimna obuv). Celkovo Meindl mozem len odporucat :-))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26178 od simon
Odpoveď od simon na tému MEINDL
Máte skúsenosti s obuvou od Ing. Makaru - www.makaraobuv.sk ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26180 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému MEINDL
ano, bohate a dlhorocne, len sa to inak volalo - pocitaj o par riadkov nizsie a popripade porovnaj ceny s nejakou konfekciou od dobrej firmy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26207 od mirob
Odpoveď od mirob na tému MEINDL
osobne to nepoznám ani ja...kolega to skúšal a celkom v pohode...ja používam Garmont a to je fajn..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26209 od simon
Odpoveď od simon na tému MEINDL
V podstate je to lacnejšie ako MEINDL ale chcel som vedieť viac. Hlavne či to je porovnateľné aj v kvalite, hlavne v zime.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26212 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému MEINDL
pozrel som tu stranku ale oproti meindlom tie lovecke topanky ked porovnam s tajgami vyzeraju ako gumaky ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26218 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému MEINDL
v "suchej" (minusove teploty, prasan) zime ano, uz som pisal, ze tie rucne site, barancinou podsite cizmy pouzivam stale, no vsetko ostatne (voda, blato, teplo) nie.
<br/>Porovnavat ceny s maindlom nemozes, je to BMW alebo mercedes. Skus prabos (je to skodovka)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26234 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému MEINDL
Ja teraz skusam policajne ktore vyraba OBUV SPECIAL s.r.o za 3500 a zatial som spokojny.Aj samotni policajti si ich chvalia.Dobre sa u nich chodi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26236 od mirek
Odpoveď od mirek na tému MEINDL
Lacika gratulujem ku kúpe ! Policajná obuv je konštruovaná na úplne iné podmienky ako obuv MEINDL. MEINDL vyvýja, produkuje svoje výrobky cca od r. 1935.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #26237 od minoC
Odpoveď od minoC na tému MEINDL
Chlapi, ja mám Volkl Hubertus Pro zatial bohová spokojnost. Čo Vy na to? 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1949 návštevníkov a žiadni členovia on-line