slovenský kopov

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40679 od shunter
Odpoveď od shunter na tému slovenský kopov
lTo ako vazne zeriete:liar::liar: Troska si tie tabulky porovnajte. Neni to taktrosku z roka na rok kopcene?? A na pecen a 1800m?? Kuva a na pohari SPZ hlavu od krvi odtacala, asi kramy. Miro, skus tam dat aj cislo blomby a PR. Bude to mat nejaku vahu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40681 od LEON
Odpoveď od LEON na tému slovenský kopov
ty jsi asi velký odborník když toho tolik víš co kdybys hodil podpis a svou tabulku abych věděl ským mám tu čest a kdo tady radí až si třeba někdy budu chtít pořídit barváře;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40682 od Mihalik01
Odpoveď od Mihalik01 na tému slovenský kopov
Milí odborníci PID fóra, veľmi rád navštevujem túto stránku pretože som vášnivý poľovník a hlavne psíčkar. Sem tam sa zapojím do fóra pretože to čo tu niekedy čítam mi fakt nedá reagovať. Jager raz kritizuješ vrcholové skúšky a zas inokedy Ti vyhovuje, že si sa ich zúčastnil. Jednoducho sa už musím ozvať lebo Ti to fakt žerú a ani sa im nečudujem. Už dávnejšie som Ti písal, že všade píšeš, že na pohári SPZ si skončil so sukou v I.c. na 6 mieste, čo je jednoducho blud! Podľa skúšobného poriadku, ktorý si vysvetľuješ posvojom. A jednoducho shunter má v tomto pravdu, ja som tam bol ako čakateľ na rozhodcu a bol som pritom keď suka bola nasadená ako náhradný pes a po čerstvej stope postrieľaného jeleňa sa nevedela chytiť, tak prosím Ťa tu týchto ľudí nenamotávaj. Píšeš pekne aj veľa si navšetko odborník a nikto nemá pravdu len Ty. Mi sme len deti, ktoré ničomu nerozumejú, samozrejme každý na vec svoj názor to mi je jasné, ale jednoducho toto je môj názor.
<br/>Jozef Mihálik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40689 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Toľká dokonalosť....:] klobúk dole! Chováš farbiarov, chápem,že robíš reklamu, ale prosím ťa prečo vodíš za nos kopoviarov? Ako odborník by si nám mohol vysvetliť, prečo potom je jednou hlavnou disciplínou dohľadávka na duričských skúškach, keď kopov podľa teba je vyšľachtený iba na durenie? Podľa SP umelo založená stopa div.zveri má byť najmenej 3 hodiny stará, ale všetci vieme, že stopy sú na SD založené obvykle večer pred dňom skúšky, čo väčšina kopovov aj hravo zvládne.
<br/>Píšeš pekne a veľa, ako aj Mihali01 uviedol ako keby si mal vo vrecku svetovú kynológiu, ale prosím ťa uváž svoje slová a nehraj sa tu na profesora vševedy medzi nevzdelanými detičkami. Túto stránku navštevujú aj odborne uznaní, vzdelaní ľudia, veterinári - a ty hodíš všetko pod jeden klobúk.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40691 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Chybne som napísal, lebo ma to rozčúlilo, že iba jeden človek je tu múdry. Stopy večer pred skúškami sa založia na PF, nie na SD, ale pred disciplínou dohľadávka po umelo založenej stopy je oplôtok, a veru niektoré duriče sa dostanú na stopu aj po 6. hod po založení.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40692 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Tu reagovať nebudem, lebo mňa zaujímajú iba tí, čo sa vedia aspoň podpísať.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40693 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Nepoznám ťa, ale ak budeš tak dobrý, napíš ešte pár príspevkov aby som si mohol potvrdiť, tvoju kynologickú bezcennosť.
<br/>Alebo napíš niečo čím by si prispel do kynologickej pokladnice s ktorej by som mohol čerpať spolu stými, čo sú hladný po informáciách.
<br/>Alebo budeš vždy krákať ako chorá vrana, čím nám iba kradneš čas.
<br/>Pre budúcnosť mi prosím ťa neraď čo môžem písať a čo nie. Ty nie si zodpovedný za moje postoje, tak sa radšej staraj o to čím sám prispievaš. Lebo mám pocit, že ťa doma nik nepočúva a tuná si liečiš komplex domácej nuly.
<br/> K tej tvojej múdrej vete o vrcholných súťažiach iba toľko. Vrcholných súťaží som sa zúčastnil a preto ich kritizujem. Nie naopak. Ale to je na teba podobné, aby si ma postavil silne do nevýhody tak si si to napísal po svojom.
<br/>Inakšie reakcie od tých, o ktorých píšem a ktorých sa moje články týkajú, som ani nečakal. Ďakujem, že si ma nesklamal. Teraz uvidíme na ktorej strane barikády stojíte, pán rozhodca.
<br/>Na CSF, som zo sukou absolvoval všetky disciplíny v I. c., teda aj umelú pofarbenú stopu, 1200m dlhú, so všetkými tromi znakmi na stope. Iba pre nedostatok postrelov sme prišli o body. Ale toto som už tu niekoľko krát písal. To čo tu napíšem, viem aj dokázať, čiže zaujímajú ma iba fakty, nie hlúpe reči starej baby.
<br/>Polepši sa, alebo rob vodičom farbiara hambu ako si začal.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40694 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Na toto tiež reagovať nebudem, lebo ty sa tiež nevieš podpísať, skrývaš sa babe pod sukne. To je prísľub budúcnosti chlapov, alebo čo? Ďakujem že mi to robíš jednoduchším.
<br/>Doporučujem ti, prečítaj si 5 krát článok z 12. decembra 03:04, lebo očividne ti to raz nestačilo.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40695 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Prečo urážaš tak tvrdo človeka, ktorého nepoznáš. Ja som sa zúčastnil iba jednej konferencie farbiaristov, a veru som si ťa dobre zapamätal. Aj tú kritiku, ktorú si po svojom vystúpení musel zniesť. Nemysli si, že si jediný človek, ktorý sa zúčastnil vrcholových súťažiach. Je nás tu takých zanietených kynológov troška viac. Aj keď si myslíš, že si iba sám. K tomu krákaniu iba toľko, spočítaj si, koľko krát si sa opakoval na PID -e s tým istým príspevkom s malými zmenami. A keď ti negatívne reagujú na to, to už neznesieš a brániš sa urážlivými slovami. Alebo ty takto liečiš svoje komplexy domácej nuly?
<br/>Tieto veci sa dajú vysvetliť aj s jemnejším tónom. Ja nemám v úmysle nikoho uraziť, to je môj osobný názor.
<br/>Na shunterov príspevok prečo nereaguješ, lebo má pravdu? Toto je anonymný fórum,
<br/>ja sledujem témy, a nepátram po tom, kto píše.S pozdravom Z.Híveš.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40696 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
5 krát som si pozorne prečítal, a dospel som k tomu, že budeš musieť vydať knihu, a my ostatní sa budeme riadiť s odbornými vedomosťami pána Učeňa.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40703 od Mihalik01
Odpoveď od Mihalik01 na tému slovenský kopov
Ahoj Miro, asi si nepostrehol, že som nenapísal reči starej mamy, ale vlastné postrehy a bolo ich ešte viac.... Mňa si určite neurazil, každý ma na vec vlastný názor, tak ako ja, tak aj Ty a ja Ti ho určite neberiem. To či robím hanbu farbiarom, ale prosím Ťa nechal na iných, Ty nato určite nie si kompetentný. Kynológii zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40705 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému slovenský kopov
Ak je tu nejaka barikada, tak pravdepodobne iba ak v niecej hlave, ale dnes sa to uz da uspesne liecit. Scasti. Delit ludi len na ciernych a bielych je trosku chore. Ze bolo malo postrelov a co? Tak isto si si mohol vytiahnut postrel ako kazdy iny. Sance boli rovnake, tahalo sa z klobuka. O com to tu ty rozpravas. Co tu ty moralizujes. Skutocne, spravas sa tu ako Narcis, ktory sa sam do seba tak zalubil, az padol do studne. Prosim netreba tam vsak tahat druhych. A Jozo ma s tym vykonom pravdu. A co? Aj pes je len pes. Kolko dobrych psov pohori na uplnych bañalnostiach. To ze raz psik zlyha, este nezamena, ze je zly. Aj najlepsi niekedy koncia medzi poslednymi. A co. A na toju vetu: &quot;Iba pre nedostatok postrelov sme prišli o body.&quot; sa da reagovat vselijako. Mozno by si vyhral a mozno totalne prepadol na postrele. Keby .. Keby pes nesr......, tak by ho roztrhlo.;/;/
<br/>
<br/> S pozdravom
<br/>
<br/>L.Tuľak
<br/>
<br/>P.S.: Ti co vsetko vedia a vsade boli sa daju nazvat aj Truhlikmi
<br/>
<br/>Nebud Truhlik:liar::liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40710 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Otázka pre Jágera: Mám poľovne upotrebiteľných Jazvečíkov hrubosrstých štandard dvoch , Slovenských kopov dvoch a Hanoverským farbiarom PF II c. a IHF Ic. a Bavorským farbiarom PF Ic. a najviac úspešných dohľadávok aj keď tak nie pekne spravených ako ty na nete mám s Slovenským kopovom. Prečo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40711 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Chlapci, máme advent, idú sviatky radosti a pokoja, skúste, podobne ako ja, na Jagerove príspevky použiť filter značky &quot;každá líška svoj chvost chváli&quot; 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40762 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Na spoločnej poľovačke na Veľkom poli sa mi po poľovačke nevrátili Slovenské kopovi dve suky jedná stará 8 r. jedna 8 mes. prosím o pomoc pri hladaní. Kontakt : 0917 584 883 Rado Kršák
<br/>Majú reflexný obojok s tel. číslom na mňa. Zatiaľ sa neobjavili ani nikto nevolal.
<br/>Za pomoc ďakujem.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #40764 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
nebol tam postrielany kus a nezostali u neho, skus poslat tetovacie cisla na veterinara. dufam, ze sa sucky najdu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #41015 od silvopastva
Odpoveď od silvopastva na tému slovenský kopov
V okoli Kysuckeho Noveho mesta sa nasiel slovensky kopov s tetovacim cislo 12 580. Volajte na tel cislo 0904 149 181.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #41016 od silvopastva
Odpoveď od silvopastva na tému slovenský kopov
Prosim, ak niekto nasiel slovenskeho kopova s tetovacim cislom 13 669, napiste mi. stratil si mi v katastri obce Radola. reaguje na meno Scott.Naposledy hlasil medveda. Vsetko sme prehladali, ale nenasli sme po nom ani stopu.
<br/>Dakujem tel cislo 0903 526 596

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41479 od gerec77
Odpoveď od gerec77 na tému slovenský kopov
Mozem sa vas spytat kolegovia polovnici a kolegovia chovatelov slovenskych kopovov ze co mam robyt?! Mam kopovku SD.1cena a FSMP.2cena. Teraz ju chcem dostat do chovu. Co mam robit? Porate my prosim co mam robyt? Dakujem!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41480 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Gratulujem k 1.cene na DS. Pokiaľ si nebol na výstave, musíš absolvovať ešte výstavu a chovný zvod a pokiaľ na duričských skúškach neboli delegovaný dvaja rozhocovia z KCHSK a jeden z výboru KCHSK tak musíš absolvovať prácu z výkonu a ešte DBK. Pozri stránku Slovenský kopov a tam máš podmienky chovnosti. Ak sa môžem opítať na chovnú stanicu sučky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.206 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 756 návštevníkov a žiadni členovia on-line