slovenský kopov

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41500 od silvopastva
Odpoveď od silvopastva na tému slovenský kopov
Tak nakoniec sa psikov majitel 5.1. prihlasil. Psik sa vola Dingo a dna 26. 12 na spolocnej polovacke duril diviaciu zver.My sme ho nasli az 25 km od miesta polovania. Dakujeme tymto za pomoc pri hladani majitela :o)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41506 od gerec77
Odpoveď od gerec77 na tému slovenský kopov
Dakulem za radu sten! Teraz ti neviem povedat len tolko ze je z POLTARa. Ty mas kopovy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41537 od gerec77
Odpoveď od gerec77 na tému slovenský kopov
sten kde ako a dokedy sa mam prihlasit lepsie povedane kopouku prihlasit na vistavu vo Zvolene co bude 25.4.2009? Bude to klubova vystava SK sucast Lesnickych dni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41542 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Áno mám 8 ročnú chovnú suku a 1,6 ročného už chvalabohu tiež chovného psa slovenského kopova. a čo sa týka tej výstavy je potrebné sa pri potrebné sa prihlásiť na SPZ vo Zvolene.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41546 od gerec77
Odpoveď od gerec77 na tému slovenský kopov
a na skusku z ODVAHY ako sa dostanem? kedy to zvikne byt? je to klubove alebo vklube sa to dely este SPZ-ky? Som od Rim.Soboty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41551 od medard
Odpoveď od medard na tému slovenský kopov
doporučoval by som ti, ak by ti prácu a exteriér tvojho psa zhodnotil najskôr nejaký skúsenejší kopoviar (určite sa aj v tvojom okolí nejaký nájde a mal by si mať aj ty snahu na tom nejakých spoznať) pretože až na to pôjdeš naostro, môže sa stať, že budeš potom dosť sklamaný z výsledku... Klubový rozhodcovia či poradcovia chovu si na tom ľahko môžu potom zgustnúť a tak ťa nadlho odradiť... a možno ak máš vhodné konekcie či pôvod psa, budeš mať v súčasnej slovenskej kynológii dvere otvorené :D (nemienim to ako urážku, len ako krutú realitu...)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41554 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Nedaj sa odradiť "objektívnymi tiežodborníkmi" !!! Ešte by mal byť jeden výber za kandidáta chovu z výkonu koncom januára v oplôtku v Divíne. Nemáš to ďaleko, poinformuj sa u hlavného výcvikára a príď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41557 od medard
Odpoveď od medard na tému slovenský kopov
ak to bolo mienené na mňa, nepovažujem sa ani za objektívneho a ani za odborníka, len som mu chcel naznačiť, že v prvom rade musí sám chcieť a hlavne vydržať ;) niekedy je totiž cesta k uchovneniu boj...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41582 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Áno máš pravdu. Lebo všetci sme seba kritický a nikto z nás nie je ješitný. A preto si poradcovia chovu na tom a hlavne každom zgustnú a snažia sa všetkých odradiť ,aby len oni mali najlepšie jedince a chovali len oni Slovenského kopova a ani jeden z nich nikomu neporadí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41588 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Netrep somariny, ja nie som poradca chovu a pokiaľ som potreboval radu tak som ju od nich dostal a nevidím dôvod prečo by mali niekoho od niečoho odrádzať. Záleží im na tom aby slovenský kopov napredoval a je jedno kto je majiteľom uvedeného jedinca. No momentálne to vo výbore je veľmi zlé a každému členovi by malo záležať na tom aby bola čo najskôr konferencia, kde sa vyložia karty na stôl a potom sa uvidí čo ďalej s klubom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41598 od medard
Odpoveď od medard na tému slovenský kopov
a tak to máš skoro v každom klube:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41600 od gerec77
Odpoveď od gerec77 na tému slovenský kopov
Dik za radu cimbala! Teraz my to nedovoly moja praca! Odradit sa neneham oto sa neboj!Zo psikmy sa zaoberam uz dlho ale ne stale som sa zaoberal s polovnickymi psamy. Uz som vicvicil aj kopova na skuskach si mislym ze vyhovel ked dostal titul diviaciara. Len ja som nebol snim na skuskach som nemohol ist! Kopouka co mam teraz ma skusky DS.1-cena! Len tam neboly z klubu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41602 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému slovenský kopov
Pán Cimbalík,
<br/>skúste bližšie špecifikovať miesto skúšok z odvahy, presný termín, kde sa treba prihlásiť, poplatky a podobne. Mám suku, absolvovala SD v 1.c, PF v 1.c, výstava v 1.c. Na zaradenie jedinca do chovu mám svoje skúsenosti aj názor. P. S. aký je vývoj v KCHSK, bude mimoriadny snem, zástancom ktorého prúdu ste?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41614 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému slovenský kopov
Na poslednú otázku môžem dať jednoznačnú odpoveď: Som zástancom vylepšovania pracovných vlastností slovenského kopova aj za cenu často nepopulárnych tvrdších a náročnejších opatrení (akým je aj 10 min. preskúšanie odvahy v oplôtku) za súčasného udržania dosiahnutej kvality v exteriéry. Na ostatné otázky týkajúce sa preskúšania Ti dám odpoveď (myslím, že dôvody tu nemusím nikomu vysvetľovať), ak mi dáš svoju mailovú adresu.
<br/>Všeobecne, prihlásiť sa treba u hlavného výcvikára klubu, Ing. Hladeka Emila, poplatok (teraz by to malo byť cca 3,5 €/pes) sa platí priamo pri oplôtku. Tento poplatok sa celý odvádza prevádzkovateľovi daného oplôtku, funkcionári klubu a rozhodcovia robia všetko, vrátane cestovných nákladov, dobrovoľne, bez nároku na náhradu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41624 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému slovenský kopov
Ďakujem za diplomatickú odpoveď. Dnes som bol na rtg v L. Mikuláši na zistenie dbk. Bližšie si napíšeme cez Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Zatiaľ mám dobrú skúsenosť s pravými kopoviarmi z výboru aj z rozhodcovského zboru. Dúfam, že sa stretneme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41634 od riso11
Odpoveď od riso11 na tému slovenský kopov
prosim vas kolko stoji taky slovensky kopov aj s papierami komplet ???:liar::liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41686 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Ceny su rôzne a aj dosť rozdielne. Neviem či máš záujem o SK so skúškami, alebo máš záujem o šteňa... Kamarát kúpil šteňa SK - psa za 18.000,- Sk!!! Ja som kúpil šteňa psíka za 6.000,-Sk a suku za 8.000,-Sk O akých psíkov ide si pozri na www.hilkovchov.sk Ale ak máš záujem o SK, tak je dobré sa obrátiť na chovateľov a dohodnúť sa priamo na podmienkach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41730 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
Dnes som konštatoval, že KCHSK je momentálne bez hlavného poradcu chovu, problémami sa máme obrátiť na tajomníka, alebo predsedu klubu.
<br/>Čo sa tu vlastne deje? Je ešte význam sa do klubu angažovať?
<br/>Mrazy sú veľké, je čas na odmäk, ľady sa už mali konečne pohnúť!!!
<br/>Strácame mladých ambicióznych ľudí!!! Môj názor je, že KCHSK kričí o pomoc, treba stým konečne niečo robiť!!!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41886 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
A toto je ako možné???8o
<br/>:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #41974 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Kto nám povie, ako je to možné?:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.236 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 311 návštevníkov a žiadni členovia on-line