slovenský kopov

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40033 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému slovenský kopov
Ak sa stanú peniaze hlavným motívom je zle. A pri oceňovaní, uchovnení.........papierových vítazstvách o to ide. Ja tebe, ty mne, zarobíme. Ostatných odstavíme. Bohužiaľ aj v kynológii mnohokrát prevladajú tieto"rýdzo čestné zámery".
<br/>
<br/>Podľa mňa by mali byť 2 cesty v kynológii ako takej:
<br/>
<br/> 1.chovaťeľ-skúšky,stanica,súťaže,vzdelávanie a aj finančný profit
<br/> 2.rozhodca,komisár- vzdelávanie,bez chovnej stanice a tým aj bez profitu
<br/>
<br/> Pokiaľ budú rozhodcovia, hlavný rozhodcovia aj chovateľmi s chovnými stanicami bude to čo doteraz, to čo s praxe a skúseností/ niekedy až otrasných/uvádzate.Lebo moc a finančný profit sú zlý radca.
<br/>
<br/> A to že sa tým prznia jednotlivé plemená je najstrasnejšie. Lebo mnohokrát vyhrá to čo by nikdy nemalo.To potom odvzdá gény ďalej,ďalej.... Čím viac takýchto &quot;papierových víťazov&quot; to bude môcť urobiť tým horšie.
<br/>Len na margo: Videl som už nie jedného chovného k....a, ktorý má panický strach z diviakov.A možno to je odpoveď na to ako sa môže víťazný pes nestretnúť v diviačej obore s diviakom.PRETO,LEBO SA HO BOJÍ.A radšej bude behať všade tam, kde sa sním nestretne.
<br/>No a ak sa uchovní čím viac takýchto géniov, tak sa nám možno o pár rokov podarí........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40035 od Smejko
Odpoveď od Smejko na tému slovenský kopov
Čítam vaše príspevky, a pri tom som zistil, že konečne sa ozval niekto z výboru, a poskytol nám informáciu že výbor KCHSK je nefunkčný! Ja si myslím, že on sám situáciu nezmení. Nevidíme tu príspevky od ostatných členov výboru. Rád by som ale vedel, že ak dôjde k zmenám /pevne verím, že čím skôr dôjde!/, na koho sa budeme v budúcnosti spoliehať? /veď túto stránku skoro každý z nich navštevuje, ale k danej problématike sa nevyjadruje / :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40037 od cucka
Odpoveď od cucka na tému slovenský kopov
:{:{:{ je to strašné!!! dúfam ,že sa PERI z toho dostane...:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40038 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Pozrel som si fotky, čo sa stalo, je smutné, a tomu &quot;poľovníkovi&quot; radím len toľko, aby sám od seba zavesil zbraň na klinec a nikdy viac sa ju nedotkol.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40039 od Finist
Odpoveď od Finist na tému slovenský kopov
Zdravím Ťa! Viem presne čo prežívaš. Aj mne sa stal podobny prípad 6.októbra tohto roku. Ja som však svojmu psíkovi Maxo z Mičinského hája už nepomohol. Bol zastrelený pištolou cca 200 metrov odomna a z obojkom na krku. Vieš aspon kto bol ten ,,tiežpolovník&quot;?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40043 od medard
Odpoveď od medard na tému slovenský kopov
no, stať sa to mne, asi by som sa agresie a trestu nezdržal:[ uviedol ti aj nejaký dôvod alebo sa mu pes zdal jednoducho &quot;podozrivý&quot;? dúfam, že sa z toho dostane...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40044 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému slovenský kopov
nemam slov na teto cin, neviem to ani pochopit ako nieco take moze polovnik urobit, hanba takym ludom a dufam ze na neho raz dojde a bude za to aj patricne potrestany.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40046 od amor69
Odpoveď od amor69 na tému slovenský kopov
jozi to mi je luto. dufam, ze bude v poriadku....
<br/>
<br/>a toho pana polovnika dufam, ze dostanes!! kto tymto primitývom dava zbrojaky???
<br/>
<br/>:{:{:{:{:{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40049 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Jozef, prajem psikovi rychle uzdravenie a dufam ze to bude bez nasledkov a bude moct pokracovat v tom co ho najviac bavi a to je polovanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40050 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Strielanie po PUP psoch sa tusim stava narodnym sportom!!!! :[:[:[:[:[:[:[:[:[:[
<br/>
<br/>
<br/>Zas sa len vratim k legislative kde nie je dostatocne osetrena nedotknutelnost polovne upotrebitelnych psov. PUP by mal byt nedoknutelny a to na Slovensku nie je podla tych mnoziacich sa pripadov. Pustite psa na durenie ci uz v ramci spolocnej polovacky alebo dohladavky a u susedov vam psika odjebu inak sa to neda napisat lebo ti s nizsim IQ si liecia nejaky komplex. Skoda ze sa zrusili psychotesty na ziskanie ZP! V zahranici si polovnici psa a jeho psovoda vazia a prejavuju mu patricnu uctu. Tu som sa stretol s tym ze malokoho zaujima to ze sa psik stratil pocas polovacky ze sa mu mohlo nieco stat a pod. Nezaujem! Pri tom bez tychto psov by si vacsina strelcov ani neprdla a o diviakoch by sa im mohlo len snivat na spolocnych polovackach. No sme na Slovensku tak sa necudujme. PUP sa budu strielat akoby sa nechumelilo a my co ich vlastnime si ich budeme znova a znova zaobstaravat a vypiplavat ich aby mohlo vedenie nejakeho klubu alebo sam dokonca predseda klubu urcovat co kto moze a ked nie klub tak pride nejaky chuj co vam urobi sluzbicku a psa vam zastreli alebo ked nie zastreli tak aspon postreli. :[:[:[:[
<br/>
<br/>Ludia su znechuteni zo skusok , z klubov ... a dokonca su priprady ze Vam PUP zastrelia. No dakujem pekne, to sme to dopracovali. :[
<br/>
<br/>s pozdravom Jaro Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40051 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Miro ako citam tak sa len potvrdilo to o com sme sa v ten vecer bavili. Nemam veru slov!
<br/>
<br/>Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40054 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému slovenský kopov
No, tak uz vies preco ja nechodim na klubove akcie SKCHJ. Bol som kedysi na jednej a stacilo na dlhu dobu. A kto vlastne posudzoval? Dedukujem, ze niekto z CR a k tomu nasi klubovi hlavaci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40055 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
prajem ti aby sa tvoj psík čo najskôr uzdravil a prinášal ti po uzdravení toľko radosti ako pred ním.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40056 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému slovenský kopov
Jozko, je mi to moc luto, nech sa Ti Britt cim skor uzdravi. To musel byt nejaky primitivny zakomplexovany idiot co ti na neho vystrelil. :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40057 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Na rozhodcovský zbor pozri v mojej galérií.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40069 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Pán predseda KCHSK bolo by načase začať akceptovať všetky názory uvedené na tomto fóre a už konečne začať pracovať pre členov KCHSK a riešiť ich problémy a požiadavky či už členov klubu alebo aj členov výboru klubu. Vy zatiaľ len presadzujete svoje záujmy a asi to už stačilo. Na fóre o vašich aktivitách už bolo písané dostatočne tak by bolo najlepšie položiť funkciu na stôl aby sa jej ujal niekto kto bude robiť pre členov klubu a nie pre seba.
<br/>
<br/>S pozdravom S.F.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40071 od besena
Odpoveď od besena na tému slovenský kopov
...čítam tu,že niekto postrelil PUP psa. Prajem skoré uzdravenie. Čo za hajzla si o sebe hovori ,že je poľovník ked urobi dačo take :[
<br/> Dobre to opisal p.Kučik súhlasim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40078 od jojinek
Odpoveď od jojinek na tému slovenský kopov
Ďakujem Vám za povzbudivé príspevky. Teraz som sa práve vrátil od veterinára. Psík vyzerá už o niečo lepšie, ale stále má neskutočné bolesti a podliatiny. Plánoval som si psíka zobrať už dnes domov k sebe, ale veterinár ma presvedčil, že bude lepšie ak tam ešte zostane, bo z rany kde sa vyberalo gro brokov stále cez dren vyteká krv. Ucho je celé zošívané, lebo po strelnom poranení vyzeralo dieravé ako sito. Verím že všetko dobre dopadne a zajtra bude už tráviť večer pri mne.
<br/>
<br/>S pozdravom JH

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40083 od Marceliusko
Odpoveď od Marceliusko na tému slovenský kopov
Držím vám obom palce ja nemam na to co sa vam stalo slov takze to radsej nekomentujem:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #40093 od Edu
Odpoveď od Edu na tému slovenský kopov
Presne toto sa stalo jazvečíka pána Vráblika odondiali tiež a tiež pri dohľadávke jeleňa. Našiel sa aj páchateľ len čo už ono peniaze nie sú pes !!! Doživotne by som zobral poľovačku takému blbovi . Ja na túlave psi nestrielam vôbec . Pes vždy niekomu patrí a zas tej škody toľko nenapácha .Isto nie toľko ako lovec psov .Zastreliť niekomu člena rodiny neni len tak !!! Sú aj iné veci na svete ako je zákonnosť ):

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.167 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 350 návštevníkov a žiadni členovia on-line