slovenský kopov

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43659 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
ake skor neskor co skor kde skor?:) nechapes ze to je aj tak nepodstatne??? poriadne si precitaj co som pisal...a uz ked tak kde je zapisnica a co 'ten tvoj uznasania schopny vybor odhlasoval'?ha iba konferenciu ktoru aj tak nemoze zvolat a zbytocne mota ludi.Alebo nebodaj plan vystav a klubovych skusok na tento rok,alebo nejaku inu normalnu a prospesnu cinnost? no prezrad nam vsetkym ked si tak dobre informovany?co odhlasoval?sam som zvedavy...?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43661 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému slovenský kopov
Jacenko ja budem pisat co ja uznam za vhodne a za spravne, je to moja osobna vec. A moj nazor na vec.
<br/>
<br/>s pozdravom Jaro Kučík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43662 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Odhlasoval to že konferencia sa bude konať v deň na kedy sú momentálne zvolané spádové schôdze. A momentálne je to preto tak, lebo p. Štefík je jedna ruka s p. Jevčákm. A práveže výbor ktorý sa konal v ke hoci nebol uznášania schopný, doporučil rozhodcov na výstavu do Zv.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43668 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
ty nechapes ze taku konferenciu nemoze vybor svojvolne zvolat ani organizovat prosto nic,lebo o tom nerozhoduje nema nato pravomoci...a prave Stefik vo svojej funkcii o takej konferencii rozhoduje tak preto je tam aj podpisany ,a je jedno ze v tej funkcii je Stefik alebo befik ale mefik alebo hocikto....uz chapes?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43669 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
sak v pohode,len ma to troska zamrzelo...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43672 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Nechápem. Ja viem, že je pre teba ťažké otvoriť si stránku slovenský kopov .sk tak ti to napíšem sem. Toto je zo stanov klubu slov.kopova.
<br/>Konferencia klubu je najvyšší orgán klubu. Zvoláva ju VÝBOR každých 5 rokov v prípade nariadenia nadriadených orgánov SPZ i častejšie. Konferencia musí byť zvolaná aj v medziobdobí ak o to požiada 1/3 riadnych členov klubu alebo nadriadený orgán.
<br/>UŽ si to ty pochopil. Kde máš napísané, že konferenciu zvoláva pán Štefík nak už zastáva funkciu akú chce. Konferenciu zvoláva len a len výbor na základe niečoho. Pochopil.
<br/>Takisto nikde v stanovách nemáš napísané, že výbor zvoláva len tajomník alebo predseda. Pochopil. Ak nie tak sa ozvy ja sa ti to ešte pokúsim vysvetliť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43674 od mrusnak
Odpoveď od mrusnak na tému slovenský kopov
Počúvaj nechceš ísť robiť do rádia? Si šikovný chlapec, je ťa tu škoda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43675 od papoI
Odpoveď od papoI na tému slovenský kopov
Konferencia klubu je najvyšší orgán klubu. Zvoláva ju výbor každých päť rokov v prípade nariadenia nadriadených orgánov SPZ i častejšie. Konferencia musí byť zvolaná aj v medziobdobí ak o to písomne požiada 1/3 riadnych členov klubu alebo nadriadený orgán.
<br/>
<br/>Medzi základné úlohy výboru patrí :
<br/>a.) pripravovať a zvolávať konferenciu klubu b.) plánovať činnosť klubu a zostavovať finančný rozpočet za ročné obdobie
<br/>c.) zvolávať schôdze výboru podľa potreby, najmenej dva krát ročne
<br/>d.) pripravovať a zabezpečovať plánované výstavy a súťaže klubu
<br/>
<br/> toľko citácia stanov . o čom tu rozprávaš? a nechápem, čo chce štefík nariaďovať! nejaké prianie uznášania neschopného výboru? šesť ľudí nie je 7! pokiaľ viem, tak silládi sa vzdal funkcie, ale nie členstva vo výbore... tak čo to tu pletieš? možno som to len nepochopil, vysvetli mi, prosím, v čom sa mýlim.
<br/> a k predošlej otázke: aspoň jeden príklad nezvládnutia funkcie predsedom.... chlapče, ty si snáď z kopoviarov robíš srandu. klub je v troskách, rozvrátený, na hanbu všetkých. a ešte si povoláte na pomoc rovnakého schopňáka štefíka. a treba ti pripomenúť nezvládnutie vlastného správania predsedu v liptovskom hrádku. chlapec nevyhral medzinárodky.... a nasledovali hrubosti voči ferkovi homolovi... bol požiadaný, ako predseda klubu, aby odovzdal ceny víťazom... no povedz tu, na verejnosti ako zareagoval! no ale to hlavné:výsledkom bolo odmietnutie! predsedom klubu na medzinárodnej súťaži svojho plemena! mňa sa ty nevypytuj, čo všetko urobil pre slávu kchsk jeho predseda!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43676 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Kde bol pán Štefík,befík, mefík,hocikto a pán Jevčák do 14.2.2009?
<br/>Prečo sa tak boja Siládiho a nikam ho nepozvú?
<br/>Pokiaľ výbor oficiálne neodvolá na výbore člena výboru tak nie je odvolaný.
<br/>Prečo nenasledoval ďalší člen volený na konferencii a ani ten nebol prizvaný na výbor do KE?
<br/>Prečo nepozvali p.Siládiho do KE na výbor aby aj jeho počul p. Štefík a p. Piskay?
<br/>Bol si blízko však si otváral dvere si dôležitý dôležitý človek si kľúčový hráč.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43677 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Ak niekoho oslovujes chlapce a urazaz ho preco sa nepodpises

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43678 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
reakcia na to co si pisal jacenkov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43679 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Pani je mi luto ze sa z tohoto fora stava fraska a ze aj ludia ktory by to tu mali drzat na nejakej urovni urazaju a osocuju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43680 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
Nie nechcem isť robiť do rádia. Píšem sem príspevky, aby kynologická verejnosť vedela ako sa p. Jevčák drží pri moci aj keď ho väčšina z členskej základne v danej funkcii nechce ale on sa tam drží ako pijavica.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43682 od mrusnak
Odpoveď od mrusnak na tému slovenský kopov
Nemyslím, že ty si ten, ktorý by mal kázať o morálke na tomto fóre. Nevieš náhodou kto sa deň pred PF - kami pýtal kadiaľ ide stopa? Alebo šiel na výstavu so psíkom, aj keď nemal stanovený vek do určitej triedy? Ja byť tým človekom, tak som ticho ako voš pod chrastou, a nerozdávam tu rozumy slušným ľuďom. Treba mať totiž niekedy aj pud sebazáchovy a nepodliehať emóciám. Nie je to nanič dobré, a nikomu sa tým nepomôže.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43685 od papoI
Odpoveď od papoI na tému slovenský kopov
nemyslím, že je to urážlivé, ak áno, tak sa ospravedlňujem. skôr som mal na mysli prirovnanie s malým chlapcom, ktorému vzali hračku. no ale budiž. to je všetko k celému príspevku? žiadne vecné pripomienky? niečo typu... vymýšľaš si, alebo trepeš... na to nemáš svedkov.... nič? tak sa skús vyjadriť vecne, nech sa posunieme o krok ďalej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43687 od sten
Odpoveď od sten na tému slovenský kopov
co sa týka PF tak stopu vypracoval môj pes a nie ja a bolo na posúdení rozhodcu ako ju vypracoval a či som ho ja nejako ťahal po stope. A k tej výstave. Pes bol prihlásený do triedy mladých a tá je od 9 do 18 mesiacov. Môj pes mal v dobe konania výstavy bez 6 dní rok tak je jasné že vekom uvedenú triedu spåňal. Ak narážaš na chovný zvod tak bolo na rozhodcoch či ho do chovu posúdia alebo nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43690 od mrusnak
Odpoveď od mrusnak na tému slovenský kopov
A už sme doma. Vidíš, urobili ti chovný zvod, ale nemuseli, o tom to je všetko. Načo si znepríjemňovať život keď nemusíme. Tak nechaj klub klubom, a nerob zbytočne zlú atmosféru okolo seba. Neviem kde sa vo Vás berie toľká zloba, skús obetovať toľko svojho voľného času na úkor rodiny, priateľov, a potom nech ťa niekto rozvláči po internete ako najväčšieho zlodeja a klamára. Chrbtová kosť sa volá to ústrojenstvo čo Vám niektorým chýba.Každý kto niečo robí, urobí aj chyby, sme predsa ľudia, aj predseda klubu je len človek.A na margo tých PF-iek, nehovoril som o tvojom psíkovi, ale o tebe, o tvojom charaktere. A ak sa niekomu niečo nepáči môže z klubu hocikedy vystúpiť, určite klub bez neho v pohode prežije, a ušetrí sa kopec energie vynaloženej na riešenie jeho ilúzií.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43697 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Prečo by sme mali veriť všetci iba tebe? Ty si prezentuješ svoje príspevky, ktoré tiež môžu byť zavádzajúce. Títo ľudia podľa teba sú burlivci, a to len preto, že sa s tebou neztotožňujú, veci vidia ináč, ako ty? Možno nám informácie neprichádzajú z prvej ruky ako tebe, ale sú to osobné názory kopoviarov, aj keď sa ti to nepáči!!!!!!!!!!! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43701 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
joj ty moj smutok,neda sa svami a neda stale si budete pisat svoje a bezhlavo nechapat...este raz a naposledy...sak ste to aj sami napisali resp. skopirovali , konferenciu zvolava vybor po 5 rokoch(nepodstatne),ALEBO v pripade NARIADENIA organov SPZ(Stefik) i CASTEJSIE-to je nas pripad,je na tom nieco nepochpopitelne,ze MIMORIADNU konferenciu nariaduje SPZ a nie vybor...?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43704 od Robin1
Odpoveď od Robin1 na tému slovenský kopov
Vidíš: možno on chybu ani neurobil, a snažíš si veci vysvetliť po svojom.
<br/>Obhajuješ pána predsedu, že je len človek.
<br/>Aj Sten je iba človek, ktorý sa snaží robiť v prospech klubu. On sa už mýliť nemôže?
<br/>Bola by škoda mladých ľudí, keby vystúpili z klubu.
<br/> /tak ako je s tým ústrojenstvom?/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 299 návštevníkov a žiadni členovia on-line