slovenský kopov

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43756 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému slovenský kopov
kto je teda moze zvolat? preco by sa nemohla robit peticia? podla mojho nazoru je Klub samostatne stojace zdruzenie pod ktorim je organizovana skupina ludi s podobnym cielom. je reg. na ministerstve. Ak by je mohol byt SPZ nariadenym organom. vysveli mi to pravnej stranke podla obcianskeho prava. stanovuy mozu mat sprisnujuci charakter ale nemozu porusovat zakon. tak ako teda? aky predseda, tajomnik, stefik? preco v kosicoch a o den skor? kto to zvolal na zaklade akeho prava?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43758 od milankov
Odpoveď od milankov na tému slovenský kopov
Do KE sa nešlo preto,lebo bol zvolany skôr výbor do L. Hrádku.Myslím si,že na zvolanie výboru bolo času dosť. Zitili sme,že jediny spôsob z oči do oči nie je" normálny", ktorý sme chceli praktizovať aj my ostatní členovia výboru.Nakoľko situácia vo výbore je natoľko neriešiteľná,že sa niektorý členovia výboru rozhodli riešiť tuto situáciu zvolaním mimoriadnej konferencie.Na podpísovom hárku boli jasne uvedené aspoň niektoré dôvody prečo, myslím, že každý vie čítať. A ešte k zvolaniu výboru: to by ste sa mali Vy pýtať kompetentných prečo nezvolali výbor, keď ešte koncom roka 2008 boli vyzvaní MVDr.Siládim 2-3 krát hlavne kvoli týmto prošpešným veciam na ktoré sa pytate(výstavy,výška platenia členského, popatky atď.). Lenže ani na podnet DR KCHSK a podpísaných členov o zvolanie mimor.konf. do 31.1.2009 neboli schopný p. predseda a tajomník zvolať výbor na riešenie "prospešných veci". Pravdepodobne nemali nato čas,lebo ho využívali na zvýšovanie počtu členskej základne (myslím si, že účelovo), aby mal dostatok voličov, ktorí su podľa stanov KCHSK nie platnými členmi, lebo ich neschválil výbor. Pravdepodobne by ste vedeli čo riešil výbor v L.Hrádku keby tam boli výbornici z KE.Bol by som rád, keby ste už prestali obhajovať p. predsedu a porozumeli tomu čo píše hlavný výcvikár KCHSK.Myslím, že tam je to jasne napísané, kto koho ignoruje,pravdepodobne ste mýlne informovani, ani sa nečudujem.
<br/>S pozdravom Milan Kovalčík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43759 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Kedy si konecne uvedomite ze prave koli takym ako ste vy sA TENTO KLUB ROZPADA.nEVIETE PRIJAT NAZORI INYCH A STALE SA BYJETE PO HRUDI AKY STE KOPOVIARI.PRECO STE DOTERAZ NEPREZENTOVALO ZIADNE JEDINCE NA VRCHOLOVYCH PODUJATIACH.MYSLIM ZE TO ZBYTOCNE PISEM AJ TAK SA LEN DO MNA LEN OBUJETE ALE UZ MI TO NEDALO

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43760 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Kurt, máš úplnu pravdu &quot;budú mať to, čo si zaslúžia&quot; . Ja len, že popri prospechárskej a vriťsapchajnej väčšine to budú mať všetci, teda aj tí, ktorí nevidia len vlastné psy a pudiláre, ale hlavne budúcnosť plemena. A väčšina v našich končinách zvyčajne ide aj cez mŕtvoly hájac svoje pozície heslom &quot;víťaz berie všetko&quot;. Na prvý pohľad sa zdá, že to odserie iba menšina, ale pravda je taká, že to hlavne odserú psy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43762 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Jacenko, skús mi vysvetliť, prečo by dozorný orgán vidiac nefunčnosť výkonného nemohol zvolať orgán najvyšší na vytvorenie nového výkonného orgánu? Dovolím si tvrdiť, že taká organizácii, v ktorej by to u nás nebolo možné, môže byť zo zákona zrušená.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43763 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
posli mi mail odpisem ti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43764 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
už som sa nemienil zapojiť, ale poprosím ešte o trpezlivosť. Jacenko, čítať ťa je utrpenie. až to silne pripomína jedného prispievateľa v inej téme. ten tiež dookola svoje. chcel si po mne odpoveď, prečo som zaútočil na predsedu... dal som ti, tvrdil si, že výbor nemá čo zvolávať konferenciu. zacitoval som ti stanovy, ani tie nedokážeš prečítať. hop, aby som ťa neurazil! zrejme dokážeš, ale obsah je už mimo tvojho vedomia. argumentuješ, že do košíc mali prísť ostatní... nuž ale cimbalík zvolal výbor, lebo predseda ho nebol schopný po žiadostiach v zmysle stanov zvolať. natíska sa otázka: prečo teda neprišiel na ten výbor? pozvánku dostal, ako aj ostatní členovia výboru. a že sa výbor zaoberal tým, čím sa zaoberal? nuž ani ja by som nekonal ináč, a to sa považujem za racionálneho. najprv je treba zachrániť podstatu - klub, až potom ide na rad ostatné.
<br/> nejdem rozoberať tvoju argumentáciu, je z cesty. a nevrav, že ťa prekvapilo správanie 160 členov klubu, alebo že sa niečo náhodne prihodilo minulý týždeň.....
<br/> zacitujem ťa: ,,co sa tyka cinnosti pana predsedu,ja niesom jeho obhajca ,ale tazko sa nieco niekomu robi a oraganizuje ,aj ked snaha a moznosti by boli,,
<br/> to snáď nemyslíš vážne! nediktuje ti náhodou niekto rovnako zdatný ponad plece, čo máš napísať? len sa dookola vyplakávaš, ale odpovede nedávaš.... a poviem ti tajomstvo: keby sa nezvolal výbor do hrádku, tak by dodnes žiadny nebol... ale to si nechaj pre seba, nieže to niekde vytáraš! to by som si musel o tebe myslieť, že si veeeľmi neseriózny.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43765 od jancim
Odpoveď od jancim na tému slovenský kopov
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. diki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43766 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
www.polovnictvo.sk/onas.php?site=3&id=26
<br/>
<br/>tam mate rozvedenu strukturu SPZ......cize pozrite si to
<br/>
<br/> Ustredie SPZ(Bratislava)-nasemu klubu nadriadeny organ-Kynologicak rada SPZ
<br/> .
<br/> .
<br/> .
<br/> zaujmove kluby SPZ- nas klub
<br/>
<br/>takto to je , ja som si to nevymyslel ;) no a tam tomu akoze veli Stefik(predseda) preto ho spominam,lebo on sa podpisuje za tu konferenciu...len koli tomu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43767 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
&#039;&#039;&#039; dal som ti, tvrdil si, že výbor nemá čo zvolávať konferenciu. zacitoval som ti stanovy, ani tie nedokážeš prečítať.&#039;&#039;
<br/> bez urazky,ale ak stale nechapete ze vybor konferenciu nemoze zvolat tak sa nemame o com bavit...sak som vam to tam napisal nie!!! to mam stale dookola davat to iste na plochu!?!
<br/>
<br/>a nevyplakavam sa iba sa vam to snazim vysvetlit ale nedari sa mi...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43770 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
čo to zas meleš? obávam sa, že diagnóza ti sadla. poprosím ťa, daj si niekým v tvojom oklolí vysvetliť zmysel a obsah ŠTATÚTU KYNOLOGICKEJ RADY. kde tam máš napísané niečo o tom, že KR zvoláva, alebo dáva súhlas na nejakú konferenciu? a znovu je na stole otázka, čo tam robil štefík!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43772 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
&#039;&#039;&#039;Zitili sme,že jediny spôsob z oči do oči nie je&quot; normálny&quot;, ktorý sme chceli praktizovať aj my ostatní členovia výboru.&#039;&#039;&#039; spytam sa vas,ak mozem? ak mi date rozumnu odpoved som schopny zmenit nazor...dobre pripustime si ako vy vravite ze ste zvolali vybor a Jevcak sa to dozvedel tak zvolal on o den skor...moja otazka?preco ak ste cestny, seriozny a ide vam o dobro veci a klubu ,preco ste si nepovedali,kurva chlapi jebeme nato ideme do kosic aj ked je to o den skor sme 7 a prehlasujeme tych rozvracacou a bude v klube pokoj.preco???ja by som bol len rad,keby bolo vsetko ako ma, len toto ma zaujma...ak mi neodpoviete znamna to ze chyba je vo vas...
<br/>
<br/>slubujem ze toto bol moj posledny novy prispevok, je vas tu na mna vela a mnohi nie ze neviete pochopit co pisem ale jednoducho nechcete...normalne sa vzdavam,dostali ste ma:]nemam nato ani cas ani chut ... viete len jedno ma mrzi ze o take dva tri dni to tu bude zaplnene samymi vasimi ociernujucimi a agitacnymi prispevkami a polopravdami ktore nezainteresovaneho lahko presvedcia(ako predtym ked som vam napisal),prosto mate podchytene vsetko, nemusite sa nicoho bat ;) ...dufam ze sa dockam odpovedi na vsetky moje otazky :Pnejde tak ani o mna,ale o tu pritomnych

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43773 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
moje e-mail adresy síce nie sú žiadnym tajomstvom, ale radšej preformulujem moju otázku: Jacenko, skús nám, diskutujúcim na tomto fóre vysvetliť, ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43774 od milankov
Odpoveď od milankov na tému slovenský kopov
Nemám teraz čas, ale Vám odpoviem neskôr.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43775 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
no ale vam predsa len odpoviem,a dufam ze do tretice pochopite... Zvoláva ju výbor každých päť rokov v prípade nariadenia nadriadených orgánov SPZ i častejšie. (vasa citacia stanov)
<br/>
<br/>a teraz: velkymi NARIADENIA ,a keby sa dalo este vacasimi, NADRIADENYCH ORGANOV SPZ cize kynologickej rady...jednoduche nemyslite...,neviete pochopit ze kyn.rada je nadriadena vsetkym klubom ktore zastresuje SPZ ????????????????sak su v nej zastupcovia vsetkych klubov si to prosim pozrite a dajte mi stym uz pokoj...dakujem
<br/> ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43776 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
oki tesim sa...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43777 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
ved ja nič, ja muzikant, ale jedno si snáď zapamätáš: to, čo je v rozpore s vyššou normou, je neplatné... ono tie stanovy sú celé akési nedokončené... nuž ale čo už, keď ich posvätil aj sám nadriadený... že tak nedokázal upozorniť na rozpory... asi mu ušlo... ak sa na niečo odvolávam, dôveruj mi, nie som nezodpovedný, radšej si pozri, o čom to hovorím, potom s tu zbytočne strápňuješ. to myslím naozaj v dobrom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43780 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Otázne je, či samotné Predsedníctvo KR SPZ je nejakým spôsobom nadriadeným orgánom niektorého chovateľského klubu SPZ. Podľa môjho názoru by mohlo byť, ak by zvolalo zasadanie celej KR SPZ a tá by sa vyjadrila k situácii v danom klube :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43781 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
ja vam verim teda konkretne Vam,ze tu nedavate svoje prispevky len tak zdlhej chvile ale ze mate nejaku zlu skusenost ,ale mohla vzniknut nedorozumenim alebo zlou komunikaciou medzi ludmi ....a aj ja mam radu pre vas viete nieje vsetko zlato co sa blisti...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43782 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Jacenko pozorne som prečítal všetky príspevky na každú si pozorne odpovedal len akosi dva nevšimol:Pito 10:20,Pod karikášom 10:41. PREČO ????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.178 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 213 návštevníkov a žiadni členovia on-line