slovenský kopov

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43783 od papo
Odpoveď od papo na tému slovenský kopov
pokiaľ by si túto tému čítal častejšie, tak už dááávno som uviedol, že nie som členom tohto klubu. mám foxa, ale mám záujem na riešení problémov, pretože v malých obmenách sú vo viacerých kluboch. poznatok, že KR SPZ je kontraproduktívna, nie je nový, a tu sa to potvrdzuje. druhá vec: mám tu kamarátov, ktorí sú naozaj obetavými kopoviarmi a veľmi si ich vážim . ale som aj poľovník, a nie je mi ľahostajný vývoj v kynológii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43786 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Jacenko už tretí krát sa pýtam ,konkrétne a stále si mi neodpovedal.
<br/> Kde bol pán Štefík,befík, mefík,hocikto a pán Jevčák do 14.2.2009?
<br/>Prečo sa tak boja Siládiho a nikam ho nepozvú?
<br/>Pokiaľ výbor oficiálne neodvolá na výbore člena výboru tak nie je odvolaný.
<br/>Prečo nenasledoval ďalší člen volený na konferencii a ani ten nebol prizvaný na výbor do KE?
<br/>Prečo nepozvali p.Siládiho do KE na výbor aby aj jeho počul p. Štefík a p. Piskay?
<br/>Bol si blízko však si otváral dvere si dôležitý dôležitý človek si kľúčový hráč.
<br/>Čoho sa bojíš?
<br/>Stále si melieš svoje a nič konkrétne. Prečo?
<br/>Odpovedz už konečne aj na tieto otázky.
<br/>Ďakujem.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43787 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Ja som to uz tiez pocul ze KR SPZ je kontraproduktivna,teda ze mate taky poznatok...a viem si to aj zivo predstavit ked nieco je riadene len z jedneho miesta a tiez viem ake je na slovensku rozbehnute a zauzivane &#039;rodinkarstvo&#039; Ale momentalne tu o KR SPZ nejde a ja sa tu tym teraz nechcem zapodievat, lebo to aj tak zatial nevyriesime...ja tiez poznam vela kopoviarov,a niektory z nich sice obetavy a zanieteny kopoviari ale na velku skodu su lahko ovplyvnitelny... ja som tiez polovnik a takisto mi nieje lahostajny vyvoj v kynologii,inak by sme tu obaja nestracali cas ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43788 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
nevidim v tom zmysel,myslym v tej vasej otazke...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43789 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
nebudem reagovat na prispevky niekoho kto tu ma dve prihlasovacie mena...hawk dohovoril som;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43791 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
V tom je dosť veľký zmyslel , len nemáte odpoveď, lebo to nie už len blabla to už je realita týchto aj minulých dní.
<br/>Kde boli do teraz ? Keď pred koncom roka 2008 žiadali členovia výboru pána predsedu aj tajomníka o zvolanie výboru a oni sa len ani neozvali a neriešili situáciu zo Siládim a jeho vrtochami.Prečo? Čoho sa báli?
<br/>Teraz tu vypisujete a oháňate sa kde ste boli do vtedy aj vy?
<br/>Aké sú poplatky v eur teraz v klube?
<br/>Aké sú dohodnuté akcie?
<br/>To sa dohaduje teraz, alebo ešte v októbri ,novembri?
<br/>Včul buď múdri.
<br/>Je jedna pekná rozprávka . Tam bol chrobák a volal sa TRUHLÍK .
<br/>Aj ten všetko vedel a všade bol a zároveň nevedel nič.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43795 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
&quot;hawk&quot; -- mali ste na mysli psie &quot;haw, haw&quot;
<br/> alebo indiánské &quot;howgh&quot;?
<br/>
<br/>- nepoznám ten výraz a fakt ma zaujal!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43796 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
&#039;&#039; howgh&#039;&#039; indianske som mal na mysli sorry nevedel som ako sa to pise :) napisal som asi znacku vrtulnika sa mi tak vidi :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43797 od ivanhoe
Odpoveď od ivanhoe na tému slovenský kopov
Početná kopoviarska rodina!!!! To je pravda,každý z nás má iný názor!!!!!;):]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43798 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43801 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému slovenský kopov
Vieš ani nechcem aby si odpovedal totiž na jednom GALA vystúpení váženého pána bol /LH/. takže bol som,videl a počul som a :[aj za neho!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43803 od pito
Odpoveď od pito na tému slovenský kopov
Ty si fakt Truhlík. Myslíš že tú stránku nepoznám. A čo tam je? Kedy su chovné zvody a kde?
<br/>Snáď si nemyslíš, že na všetkých výstavách budú aj chovné zvody? To si teda riadne nakŕmená najivka. To myslíš vážne ,že na každej výstave bude súčasťou aj špeciálna výstava?
<br/>Beriem ťa fakt ako super odborníka až mám pocit ,že ten plán výstav a chovných zvodov si písal ty.
<br/>Som rád , že máme takých odborníkov aspoň sa dá prepokladať na kom a čom sa stavia klub. Sú to pevné základy, silných a ...ých potrebujeme. Pardon nenapísal som snaživých.
<br/>P.S. Snaživý priateľ je horší ako triedny nepriateľ.
<br/>Veľa zdaru v odpovediach, je to celkom sranda tá tvoja nevedomosť a najivnosť.
<br/>Ale trénuj ďalej:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43805 od DKo
Odpoveď od DKo na tému slovenský kopov
Pito, pána Siládiho by možno aj niekam pozvali, len v dnešnej dobe sa už kacíri neupaľujú a zhovädiť ho môžu aj na diaľku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43806 od milankov
Odpoveď od milankov na tému slovenský kopov
to z oči do oči mám od Vás.Praktiky , ktoré nastali vo výbore nemajú nič spoločné so skvalitňovaním chovu SK, ale o moci,demokracia je neznámi pojem.Máme sa pozerať z oči do oči znovu tým čo aj tak pozmenia výsledky rokovania výboru po svojom(zápisnica,uznesenie).A vlastne na čo to rozoberám, ak ste si dobre neprečítali príspevok od hlavného vycvikára, tak Vám ho skopirujem čiastočne ešte raz:
<br/>Pozrime sa na konanie predsedu napr.:
<br/>- už spomenutá reakcia na Európskej výstave v Lipt. Hrádku,
<br/>- absolútny nesúhlas s preskúšavaním psov z výkonu potrebným do chovu,
<br/>- svojvolné menenie zápisnic z výborov,
<br/>- zmena schváleného a prijatého štatutu na KDS-SK v Jovse,
<br/>- osobný výber psov na Putovný pohár SK po uzáverke prihlášok - tí, čo boli v termíne
<br/>prihlásení nemali možnosť na súťaži štartovať,
<br/>- svojvolná viacnásobná výmena rozhodcov na klubové skúšky,
<br/>- neoprávnené odvolanie z funkcie poradcu chovu p. Homolu,
<br/>- neoprávnené vylúčenie člena výboru MVDr. Siladiho,
<br/>- nerešpektovanie výziev na zvolanie výboru od hlavného poradcu chovu a dozornej
<br/>rady,
<br/>- ignorovanie požiadavky 160-tich členov klubu na zvolanie mimoriadnej konferencie do
<br/>31.1.2009!
<br/>- na výbore KCHSK ma po poukazaní na nadmerné čerpanie finančných prostriedkov na MAR 2007 v Jovse p. Jevčák označil za &quot;obyčajného žebráčika&quot; - podal som na neho písomnú sťažnosť na KR SPZ - doteraz žiadna odpoveď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43808 od milankov
Odpoveď od milankov na tému slovenský kopov
Dúfam že ste to pochopili, alebo si myslite, že su to polopravdy? Ide tu skutočne o skvalitnenie chovu nášho národného plemena? Myslím, že sudny človek to pochopi a mali by ste to aj Vy, lebo aj nečlenovia klubu to už dávno pochopili.
<br/>Viacej sa k Vašim otázkam vyjadrovať nebudem.Vyjadrím sa k otázkam, ktoré budu naozaj z Vašej hlavy. SK zdar!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43809 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
Boze moj ,Boze moj ,ci som a ja tvoj ,alebo len ti ,co podvaja spavaju....8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43813 od jager
Odpoveď od jager na tému slovenský kopov
Jacenko, Človeče a zase si vyzdvihol BIG BOSA. ŠŠ a pravdepodobne si úmyselne neuviedol ten najdôležitejší orgán ktorému si odoprel možnosť zvolať konferenciu ak o to požiada 1/3 členov klubu. Je mi to divné, keď sa odvolávaš na to, že to niekto odkopíroval a ty zámerne manipuluješ už so spomínaným citátom papa1 a neuvedieš to najdôležitejšie.
<br/>Čo si zač, že bezhlavo kryješ, tých čo sa podpísali pod devastáciu SKJ a pre svoj prospech neváhali poškvrniť dobré meno SKJ a plemená psov vôbec??? Kritizuješ tých čo sa skrývajú za nik. Ty sa kedy podpíšeš? Alebo budeš radšej naďalej krákať s húštiny. Prečo sa nevyjadríš k príspevku vícvikára ? Mám taký pocit, že si iba jedeným z nich. To čo mohli urobiť páni Š.Š. pán Jevčák, Piskaj a ďalší pre Slov. Kynológiu, už ukázali a je čas povedať dosť.
<br/>Ak sa naďalej budeme prizerať, staneme sa účastníkmi likvidácie obrovského kynologického potenciálu, ktorý v nadšených členoch klubov máme. Jedným z takých nadšencov, ktorého spomeniem a ktorý plemenu SK venoval kus zo svojho života a dával mu srdce a nadšenie je Štefan Cinbalík. Je to čestný a rovný chlap, čo sa o spomínaných pánoch zďaleka nedá povedať.
<br/>Tu si môžeš tiež pozrieť jednu perličku z kuchyne Š. Štefíka a Piskaja.
<br/>www.lovuzdar.sk/index.php?co=91&k=108
<br/>Všetkým nadšeným kopoviarom držím palce a želám pevné nervy v boji za dobré meno nášho národného plemena ,Slovenského Kopova.
<br/>
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43854 od prepalov
Odpoveď od prepalov na tému slovenský kopov
Zdravím Jacenko.
<br/> Tie Vaše príspevky a argumenty sa už nedajú čítať.Je to všetko z Vašej hlavy, alebo máte poradcu?
<br/> Ešte raz sa Vám to pokúsim vysvetliť. do KE sme neprišli preto, lebo pre absolútnu neochotu predsedu a tajomníka zvolať výbor KCHSK sme boli donútený ho zvolať mi ako nadpolovičná vatšina výboru spolu s dozornou radov. Pripomínam, že obaja štatutári klubu boli viackrát vyzývaný hl. poradcom chovu ako aj pisomne dozornou radou. Garantujem Vám, že keby sme nezačali konať, dodnes by žiaden výbor nebol zvolany. Zvolanie výboru do KE bola len okamžitá premyslená reakcia na naše konanie. &quot;Mohli ho zvolať na Ukrajinu možno by si niekto zabudol pas.&quot;
<br/> Čo sa týka účasti p. Štefika na výbore v KE , nepamatam si že by sa ho niekedy pred-tým zúčastnil. Prečo zrazu taka iniciatíva?
<br/> Rokovanie výboru v L. Hradku bolo uplne legitímne a zápisnicu z neho by ste si mohli prečítať, keby na našu inter. stránku mal okrem Ing. Pavelku prístup aj niekto iný a nebola cenzúrovaná p. predsedom.
<br/> Organizovanie mimoriadnej konferencie je v súlade so stanovami klubu a PKR-SPZ nema dôvod nám do toho zasahovať.Naviac zvolanie konferencie za účasti všetkých členov klubu je demokratickejšie ako len za účasti vybraných delegátov. Za jej zvolanie sa podpísalo 154 členov, čo by nemal ignorovať ani predseda klubu a ani KR-SPZ. Treba si preštudovať naše stanovy a Štatút kynologickej rady SPZ.
<br/> Na záver sa Vas chcem spytať p. Jacenko prečo sa nepodpíšete pod svoje vyjadrenia?
<br/>Chcel by som vedieť, komu odpovedám. Ste to Vy p. Chabada Jaroslav?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43857 od energy
Odpoveď od energy na tému slovenský kopov
Pan Hladek ja som sa len chcel vyjadrit k tym podpisom.Sam viete ako ste chodili a skemrali o tie podpisi na tu peticiu.Vela ludi co poznam ju podpisalo a ani poriadne nevie ze co lebo ste im to priam neuctivo trhali z ruk a to je ta vasa demokracia .Zijete vo svojom starom svete a je na case dat priestor inym ci to budu ludi zo zapadneho slovenska alebo z inej casti.Tento klub potrebuje mladych nezaujatych ludi a toho vasho ovplivnovania uz podla mna bolo dost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43859 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému slovenský kopov
pomocou mojich prispevkov na ktore hrdo reagujete neustale ociernujete a obvinujete novych a novych ludi, takze som tu , aj s vam skoncil...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.142 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 236 návštevníkov a žiadni členovia on-line